اگر به گوگل تغییر دامنه رو اعلام نکنیم چی میشه؟

اگر انتقال سایتم رو توی گوگل اعلام نکنم و ریدارکت رو ببندم ، سایتم به عنوان یک سایت جدید شناخته میشه؟

منظورم از انتقال سایت ، تغییر دامنه هست

درود،

بطور کلی رتبه ی سایت شما به شدت افت میکنه

اولین مورد اینه که بله! گوگل سایت شما رو به عنوان یه سایت جدید شناسایی میکنه و از اول باید رتبتون افزایش پیدا کنه

دومین مورد اینه که گوگل فکر میکنه سایت جدید شما یک کپی از سایت قبلی شماست و اینجوری بخاطر کپی رایتینگ کاملا از نتایج گوگل حذف میشید.

ممکنه مشکلات جدی دیگه ای هم بوجود بیاد، برای همین همیشه توصیه ما اعلام تغییر آدرس سایت به گوگل و ریدایرکت دامنه قبلی به دامنه جدید است

1 پسندیده

درسته

ولی مشکلاتی بعد از انتقال سایتم رخ داده ، به گوگل اعلام کردم و همه چیز اکی هست ولی
۱ هفته از این کار گذشته

تمام پست های قبلی در حال انتقال به دامنه جدید هستن

و مشکل من اینه که پست های جدیدم بعد از 6 ساعت ایندکس میشن و بعد از 3 روز توی گوگل نشون داده میشن

قبلا کمتر از 2 ساعت ایندکس میشدن و همیشه صفحه اول بودن
سایتم رنکش توی الکسا 3000 بود آخرین بار که دیدم ، البته الکسا دیگه کار نمیکنه

سوالم اینه که این عادیه؟

سوال دومم اینه که چقدر طول میکشه انتقال کامل بشه؟

بله این امر کاملا عادیه، به دلیل اینکه سایت شما با دامنه جدید فعالیتش رو آغار کرده و از اونجایی که دامنه جدید شما اعتبار (Domain authority) کمی داره، اهمیت ایندکس شدنش یک مقدار کمتر است نزد گوگل و بعدا سرعتش افزایش پیدا میکنه.

در نهایت بطور کلی بین یک هفته تا یک ماه دامنه قبلی شما آروم آروم از نتایج گوگل حذف و دامنه جدید شما جایگزین اون میشه.

1 پسندیده

خیلی ممنون پس فقط باید صبر کنم

یک سوال دارم میتونم برای آموزش یک سری کد های خاص
سوال ایجاد کنم؟

من روزانه کد های خاصی رو مشاهده میکنن ، هم برای بقیه به اشتراک میزارم هم اینجا میمونن تا بعدا استفاده کنم.

یا اگر جایی میشناسید که میشه آموزش هارو اونجا به اشتراک گذاشت بگید

اینجا بهتره اگه میشه

اگر منظورتون استفاده از محتوای انجمن در سایت خودتون هست باید توجه کنید که ممنوع هست

اما اگر می‌خواهید اطلاعات خودتون رو داخل انجمن در قالب آموزش با بقیه به اشتراک بزارید، توجه کنید که همچین آموزشی قبلا در انجمن منتشر نشده باشه.
همچنین بعد از انتشار آموزش خودتون ترجیها اون رو جای دیگه ای نباید ارسال کنید.

آموزش شما باید صحت فنی داشته باشه و بطور صحیح برای همه عمل کنه

ابتدای عنوان پست آموزشی خودتون از عبارت آموزش استفاده کنید و ضمن انتخاب دسته بندی صحیح، از تگ #آموزش هم بهره مند بشید
میتونید برای الگو برداری از پست های آموزشی تایید شده ی من استفاده کنید :

خیلی ممنون از امروز شروع میکنم

الان بهترین انجمن های کد نویسی ایران کدوم هستن؟؟

داخل گوگل سرچ کنید، بنده از بردن نام هرگونه انجمن مشابه خودداری میکنم و شما هم همین کار رو باید بکنید.
از نظر بنده فعال ترین انجمن ممکن، انجمن سون هاست هست و برای همین شروع به فعالیت در این انجمن کردم.

1 پسندیده