آپدیت ووکامرس به نسخه 4.4.0 و تداخل با WP Rocket

سلام

دوستانی که ووکامرس رو به نسخه 4.4.0 آپدیت میکنند در جریان باشند که در صورت نصب داشتن WP Rocket، خطای سیستمی دریافت میکنند.

یا فعلا آپدیت نکنید یا قبل از آپدیت راکت رو غیر فعال کنید.

بعد از آپدیت چون به داشبورد دسترسی ندارید، بایستی از طریق فایل منیجر، فولدر wp-rocket رو به wp-rocket-old تغییر نام بدید تا سایت فعال بشه.

آپدیت‌های پیرامون این موضوع در همین تاپیک ارائه خواهد شد.

4 پسندیده

سلام

ببخشید این مشکل هم به نسخه جدید ربط داره؟

میخوام گزینه css و java و فعال کنم امکان شو نمیده و هرچقدر میزنم نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

سلام
اینطور ک معلومه مشکل اصلا به راکت ربطی نداره این وب سایت همونطور ک میبینیم ن راکت روشه الان ن چیزی اما بعد از بروزرسانی ووکامرس عین بمب رفت رو هوا

1 پسندیده

سلام @Angel

برای لاگ من تداخل رو از راکت آدرس دهی میکرد.
اما گویا تغییر هسته ووکامرس باعث ایجاد تداخل با خیلی از افزونه ها شده.
این مورد رو در ساپورت ووکامرس میشه دید.

امروز فردا قطعا آپدیت میدن.

مال من از هسته قالب
در کل اینم یه افتضاح اینبار از سوی ووکامرس من نمیدونم چرا با این عظمت اول نسخه بتا و بعد ریلیز کاندید و بعد فاینال نمیده این ووکامرس :expressionless: ، امیدوارم به زودی حل بشه تا یوزرهای زیادی دیتا از دست ندن مخصوصا عزیزانی ک از سایت هاشون بک آپ نمیگیرن و برگردوندن و ریکاوری سایت براشون ساده نیست و باید دست به دامن دیگران بشن

1 پسندیده

واقعا برام جای سواله! که چرا!

من خودم به شخصه زمانیکه میخوام پلاگین های اساسی مثل ووکامرس و … یا قالب و یا از همه مهمتر خود وردپرس رو آپدیت کنم، حتما از طریق ابزار وردپرس منیجر بک آپ میگیرم.

همین الان هم بعد این اتفاق برگشتم به بک آپ وردپرس منیجر.

امیدوارم دوستان هم اهمیت این ابزاری که به رایگان در اختیارشون هست رو جدی بگیرن.

سلام

شما از آخرین نسخه های وردپرس و ووکامرس استفاده میکنید؟

سلام وقتتون بخیر؛ چند روزی هست پیام اپدیت ووکامرس اومده هربار خواستم اپدیت کنم گفتم بزار فردا یه حس عجیبی میگفت این بروزرسانی یه مشکلی داره :sweat_smile:
الان چه کاری باید بکنیم مایی که کل سیستم و کل شیرازه سایتمون رو با ووکامرس و وردپرس طراحی کردم و تقریبا کلی از بخش هاشو باهاش راحتیم و میتونیم ازش استفاده کنیم؟
آیا بهتره کلا بیخیال ووکامرس بشم برم سراغ یه cms دستی یا میشه کل اطلاعات ووکامرس رو انتقال داد به یک افزونه فروشگاهی دیگه؟
با تشکر از شما

وقتی اون تیک هارو میزنید یه پیغام میاره که میگه واقعا میخوایین این کارو انجام بدید شما تا اوکی نکنی تنظیمات سیو نمیشه. اول قبول بکنید تا تمام اطلاعات رو ویرایش و فشرده بشه بعدش کل تنظیمات رو ذخیره کنید.

1 پسندیده

درود دوستان،

با تشکر از خانم @Angel
آخرین نسخه افزونه WP Rocket برای دوستانی که مشکل تداخل این افزونه با ورژن جدید ووکامرس (4.4.0) داشتند، آماده شد.

حتما ابتدا راکت و سپس ووکامرس رو آپدیت کنید.

1 پسندیده

سلام

بله اخرین نسخه هستش

سلام

بله میدونم. ولی متاسفانه انجام نمیده. تیک اول رو که میزنم، قسمت دوم که میاد ولی وقتی تیک ها پر نمیشن

نمیدونم مشکل کجاست

دوستان،

از اونجایی که این تاپیک مربوط به تداخل نسخه جدید ووکامرس و راکت بود، ممنون میشم موارد رو در تاپیک های مجزا مطرح کنید.

سپاس