افزونه ورود با شماره موبایل برای وردپرس

با سلام
به نظر من نمیشه به سایت هایی که افزونه ها رو رایگان میزارن اعتماد کرد چرا ؟
۱- پشتیبانی ندارن
۲- اپدیت ها رو مداوم اراعه نمیدین
۳- نمیشه مطمعن شد نسخه اصلی رو اراعه میدن
۴- و …
به نظر من از سایت دیجی وردپرس بخرین
هم اپدیت خودکار داره هم لایسنس روش نذاشتن که محدودیت داشته باشه
#نظر شخصی#

1 پسندیده

عزیز کلا افزونه ای که غیر از سایت اصلی یا مارکت های خارجی خریداری بشه به هیچ عنوان لایسنس نداره و آپدیتی که هم داخل ایران بصورت آپدیت خودکار ارائه میشه از هاست فروشنده ایرانی انجام میشه، یعنی فروشنده ایرانی میاد سورس افزونه را دستکاری میکنه که بجای آپدیت از سایت اصلی از مسیری که مشخص کرده آپدیت صورت بگیره و نسخه های بعدی را از این طریق بروز رسانی میکنه، پس نسخه ها اورجینال نیستن و همگی نال هستن.

در ثانی سایت ووکامرس فارسی را همه دوستانی که با ووکامرس و درگاه های پرداخت کار کرده ان، می شناسن، منبع معتبری هست و دو سالی هست افزونه دیجتس را ترجمه و شخصی سازی میکنن(اضافه کردن درگاه های پیامک ایرانی و …) و خیلی از سایت هایی که دارن این افزونه را می فروشن در واقع همین افزونه هست.

2 پسندیده

در رابطه با اپدیت خودکار که بله خودم میدونم به چه صورت است
منظوره من این است که ووکامرس فارسی هیچ مسولیتی در قبال شما ندارد و اگر از طریق افزونه که به صورت رایگان قرار گرفته شده برای سایت شما مشکلی پیش بیاید کسی مسعولیت قبول نمیکند ولی اگر خریداری شود پشتیبانی هم وجود دارد
البته افرادی هم وجود دارند که افزونه یا قالب هایی که منتشر میکنند کاملا اوریجینال است
مانند سرکار خانم @Angel گرامی
من طرف صحبتم کلی بود و همانطور که گفتم ووکامرس فارسی وبسایت معتبری است
پیشنهاد میکنم این مقاله را حتما مشاهده کنید
http://rangine.ir/content/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%B3-digits-%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85

1 پسندیده

درود
متشکرم از راهنمایی شما
نیاز به پنل sms نیز دارد؟

درود
نیاز هست پنل sms مجزا قبلا تهیه کرده باشم؟

با سلام
بله نیاز به پنل نیز می‌باشد
پیشنهاد میکنم تاپیک زیر را مطالعه کنید

با تشکر

2 پسندیده

دوست عزیز پشتیبانی هم داره
تمام محصولاتی که چه بصورت پولی و چه رایگان داخل ووکامرس فارسی قرار میگیره داخل فروم پرشین اسکریپت توسط مدیران این سایت پشتیبانی میشه و اگر سرچ کنید از دو سال پیش دارن مشکلاتی که کاربران با این افزونه دارن رفع میکنن

بله خانم @Angel جزو استثناها هستن و جزو معدود افرادی که اورجینال محصولات را تهیه و شیر می کنند. که واقعا جای تشکر داره :rose:

3 پسندیده

بله از ملی پیامک خواستین تهیه کنید 30 درصد تخفیف داره که کد تخفیف را می تونید از دوستان ووکامرس فارسی بگیرید یا از آدرسی که گفتم دانلود کنید و بعد نصب داخل پیشخوان افزونه درج شده.

البته من این سامانه را تایید یا رد نمی کنم چون هر سامانه ای یک سری محاسن و یکسری معایب داره، اول تحقیق کنید بعد اقدام به خرید سرویس کنید.
موفق باشید

2 پسندیده

من تجربه کار با ملی پیامک رو داشتم و یه تجربه خیلی بدی بود حتی پولمو به زود تونستم نصفشو یا فکر کنم 60 درصد بعد از 2 3 روز بگیرم بنده این سامانه رو اصلا پیشنهاد نمیکنم به نظر من سامانه هایی که از ippanel استفاده میکنن مناسب هستن که فراز اس ام اس یکی از بهترین هاست و بنده پیشنهاد میکنم

1 پسندیده

با سلام خدمت شما دوست گرامی
من عرض کردم طرف صحبتم کلی است
این رو قبول دارم که ووکامرس فارسی معتبر است و خودم هم از افزونه هاش استفاده میکنم
ولی ایا به نظر شما تمامی سایت هایی که افزونه ها رو رایگان میزارن قابل اعتماد هستن و انجمن های قوی و معتبر برای رفع مشکل دارن ؟
با تشکر

سلام
چه پنل پیامکی برای اتصال به این افزونه دیجیتس را پیشنهاد میکنید؟

با سلام خدمت شما
پیشنهاد @arta => فراز اس ام اس
پیشنهاد @Rahim => رنگینه
ارزان ترین => طلوع اس ام اس
پنل های این سه سایت رو مشاهده کنید ببینید کدوم بهتر و ارزون تره
هر سه نماینده ippanel هستن
پیشنهاد میکنم این تاپیک را هم مشاهده کنید

با تشکر

سلام

بررسی های زیادی در ارتباط با اس ام اس پنل داشتم.
در نهایت IPPanel رو انتخاب کردم و یکی از نمایندگی های اون به نام رنگینه.

وقتی پنل اس ام اس شما از IPPanel باشه، شما دیگه تفاوتی در نحوه استفاده از اون سامانه رو ندارید.
به این توجه نکنید که UI و UX سایت مثلا شماره 1 با سایت شماره 2 متفاوته.
شما پس از خرید، بایستی به پنل داشبورد IPPanel لاگین کنید و همه نماینده های IPPanel مشابهند.

فقط تفاوت در قیمت ارسال هر پیام و امکانات شما در پنل مدیریت IPPanel بر اساس پلن خریداری شده شما هست. همین!

اما در ارتباط با دوستانی که مایل به خرید سامانه پیامکی اس ام اس جهت استفاده برای افزونه Digits و یا پیامک ووکامرس فارسی هستند، تنها رنگینه مشکل اونهارو در نمایندگی های IPPanel حل میکنه. (تا این لحظه و بر اساس بررسی های من)

به این دلیل که اگر مایل به استفاده از افزونه اصلی Digits باشید، ارسال از طریق الگو و یا Pattern در هسته افزونه Digits برای فراز اس ام اس یا ملی پیامک و یا خیلی های دیگه از سمت نویسنده (UnitedOver) قرار نگرفته.
و اگر هم اسم اونهارو در لیست میبینید، ارسال از طریق پترن نیستند.
اما رنگینه با افزونه مکمل، امکان ارسال پیامک پترن رو برای شما فراهم میکنه.

و از طرفی هم افزونه پیامک ووکامرس فارسی، بنا به برخی از دلایل، کلیه نمایندگی های IPPanel رو در قسمت انتخاب سامانه حذف کرده، که باز هم رنگینه با افزونه مکمل، امکان انتخاب و ارسال از طریق رنگینه رو داخل لیست آورده.

تفاوت رنگینه با دیگر نمایندگی های IPPanel، این هست که رنگینه با توجه به نیاز کاربرانش، اقدام به انتشار و توسعه پلاگین های موردنیاز برای کاربرانش میکنه.

هدف از این توضیحات به هیچ عنوان تبلیغات نیست.
هدف این هست که اگر برای نیازه خاصی مایل به تهیه سامانه پیامکی هستید، بر اساس تجربه من و بررسی های فراوانی که در این زمینه داشتم، با اطلاعات بروزتری، اقدام به خرید سامانه مورد نظر خودتون بکنید.

و اینرو قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که برای استفاده از Digits و پیامک ووکامرس فارسی، نیاز به همسان سازی افزونه ها با ارسال از طریق پترن و یا الگو دارید چرا که پترن ها یکبار توسط ناظر سامانه تایید میشوند برای شما و بعد دیگه نیازی به تایید برای هربار استفاده شما نیست.

به طور مثال برای تایید شماره تلفن، نیاز به ارسال از طریق پترن هست که زیر 5 ثانیه به کاربر دلیور بشه، نه بره تو صف تایید ناظر انسانی برای تایید.

موفق باشید.

1 پسندیده

دوست عزیز تمامی این امکانات که فرمودید در فراز اس ام اس هم وجود دارد
فراز هم از پترن و مستندات برخوردار است که خودم دارم استفاده میکنم همچنین افزونه برای woocommerce هم ارائه کرده و میتونید ippanel رو تنظیمات پیامک ووکامرس انتخاب کنید.
بنده هم از دیجیتس هم پیامک ووکامرس استفاده میکنم این سامانه رو به همه پیشنهاد میکنم منم از کسی پول نگرفتم تبلیغ کنم اما واقعا از این سامانه کم و کاستی ندیدم.
هر کی هر مشکلی در این سامانه با هر افزونه ای داشت پیام بده تا راهنمایی کنم.

1 پسندیده

سلام

دوست عزیز، افزونه هایی که احتمالا شما استفاده میکنید، افزونه های دستکاری شده و نال شده توسط IPPanel و یا ژاکت هست که جهت دانلود در اختیار شما قرار گرفتند و قالبا آپدیت هم نیستند.

اما من در متن نوشته هام اشاره به افزونه های اصلی کردم.

جالبه بدونید من از گارانتی عودت وجه فراز اس ام اس استفاده کردم، به این دلیل که نتونستند همگام سازی برای ارسال پترن با افزونه اصلی Digits ایجاد کنند.

اما، در اینجا صرفا هر کسی تجربه استفاده و بررسی هاش رو میگه تا اعضا انجمن با اطلاعاتی بیشتر اقدام به خرید کنند.

اگر فراز اس ام اس نیازه شما رو بر طرف کرده، من خوشحالم. :slight_smile:

سلام
ممنون از توضیحات شما لطفا نقطه تماس یا لینک وب سایت بدید تا برای خرید سرویس ارتباط بگیرم.
به نظر شماافزونه Digits را از کجا دانلود کنم؟
متشکرم

درود
لطفا نقطه تماس یا لینک بدید با آنها گفتگو کنم.
افزونه digits را از کجا دانلود کنم؟
متشکرم

با سلام
برای پلن ها و مکالمه میتوانید در گوگل سرچ کنین رنگینه یا فراز اس ام اس و بعد به صفحه تماس با ما بروید
همچنین خود سرویس دهنده های پنل پیامکی افزونه دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهند
اما اگر میخواهید خریداری کنید به نظر من از دیجی وردپرس بخرید (اپدیت خودکار )
با تشکر

بله دوست عزیز کاربر باید اطلاعات کامل بهش داده بشه
دیجیتس همشون دستکاری شده هستن و پنل های پیامکی رو اضافه کردن.
اگر هم شما و هم کاربران با دیجیتس و فراز مشکل داشتید من میتونم کمک کنم البته فراز اس ام اس خودش مشکلات رو حل میکنه احتمالا شما خیلی وقت پیش ازش سرویس گرفتید.
به هر حال ممنونم از شما

1 پسندیده

یه سه ماهی هست من اسم نویسی کردم هنوز منو تایید نکردن، نوشته نمیدونم waiting for approval by admins :joy:

1 پسندیده