اکانت رایگان پریمیوم وبسایت موز - اشتراک شخصی برای کاربران

درود براتون ارسال کردم توی پیغام خصوصی

1 پسندیده

سلام ممنون میشم برای من هم اشتراک فعال کنید

سلام ممنون میشم برای بنده هم یک اکانت بفرستید

https://saakaar.ir

سلام برای استفاده از آنالیز سئو سایت MOZ اگر امکان داشت برای بنده هم اکانت لطف کنید
سایت من در سون هاست sanix.org

سلام وقت بخیر لطفا برای من هم اکانت خصوصی ارسال کنید
سایت من در سون هاست
www.boardshop.ir

درود
جناب جوادی عزیز با توجه به اینکه جزء کاربران فعال انجمن ما نیستید باید از اشتراک موجود در پست اول همین تاپیک استفاده کنید و درصورت فعال بودن در انجمن به شما تمامی اشتراک ها تعلق خواهد گرفت

سلام بنده هم دوتا سایت دارم که از سرویس شما استفاده میکنم ،ممنون میشم واسه من هم فعال کنید .
parsifile.ir
7files.ir

درود
توی پست قبلی گفتم به اون دوستمون شما از کاربران فعال انجمن نیستید و اکانت خصوصی بهتون تعلق نمیگیره ،در صورت فعال بودن در انجمن اشتراک خصوصی تعلق خواهد گرفت
شما باید از اشتراک عمومی پست اول استفاده کنید

سلام دوستان اگر کسی اکانت وب سایت موز را نیاز داشت اطلاع بده !

سلام
من نیاز دارم باید چکار کنم

سلام و درود بنده هم از مشتریان سایت شما هستم honarlux.ir ممنون

@filevatan @honarlux
سلام با توجه به اینکه از کاربران فعال انجمن هستید به شما دو عزیز تعلق میگیره براتون ارسال کردم پیغام خصوصیتون رو چک کنید

سلام اکانتی که برای من ایجاد کرده اید برای الکسا بود، لطفا اکانت moz رو ایجاد کنید ممنونم

سلام
آیا اکانت من هم تمدید میشه؟

سلام کن حدود یک هفتس به جمعتون اضافه شدم ممنون میشم. اکانت موز به منم بدین

سلام شما از کاربران فعال ما هستید حتما این اتفاق میفته 31 روز که تموم شد اطلاع بدید تا براتون اوکی کنم

2 پسندیده

سلام
به جمع ما خوش اومدی دوست خوبم ، شما هم تگ فعال رو ک دریافت کردید درخواست بدید به روی چشم چرا ک نه

1 پسندیده

ممنون جور کرپم امانکش هست بهم الکسا بدین همپن تابپیک در خواست کنم بهم میدم

ممنون
از روز شنبه تموم شده ممنون میشم مجددا فعال بفرمایید.

براتون ارسال کردم اشتراک به مدت دو هفته در صورت فعال بودن توی انجمن باز هم بهتون اشتراک میدم اما اگر توی فروم فعال نباشید اشتراک شما تمدید نخواهد شد

1 پسندیده