ایندکس نشدن سایت در گوگل

سلام دوستان گوگل سایت ما رو ایندکس نمیکنه از کسی سوال کردم گفتن به خاطر Ssl هست کسی میتونه راهنمایی کنه چطور درستش کنم؟
این ارور هایی هست که بهم داده:

1 پسندیده

سلام خدمت شما
سایت مپی که فرمودید ممکنه به دلایل مختلفی در دسترس نباشد
و اینکه ادرس سایتتون رو هم قرار ندادید که بررسی بشه
اما در تصویر گفته که برای سایت مپ هایی که مشخص شده ارور 403 هست

1. برای حل خطا 403 **وردپرس ** چند راه حل دیگر هم وجود دارد، زمانی که خطای forbidden در سایت WordPress رخ می‌دهد پیشنهاد می‌شود همه افزونه‌ها را به شکل موقت غیرفعال کنید، سپس بررسی کنید و ببینید که ایا ارور 403 همچنان است یا نه، اگر نبود به این معنا هست که یکی یا چند افزونه شما مشکل ساز هستند و یا تداخل دارند و باید تک تک افزونه ها را بررسی کنید.
  2. البته برای رفع ارور 403 در وردپرس ، جوملا ، دروپال و یا هر سایتی که بر روی سرورهای آپاچی (Apache) وجود دارد یک راه حل دیگر هم دارد و آن اینکه کدهای موجود در .htaccess را به شکل موقت غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.
  3. گاهی این مشکل ۴۰۳ در سمت Cloudflare هم رخ می‌دهد و به دلیل تداخل با هاست شما ممکن است شاهد این باشید که بعد از فعال سازی سایت در کلودفلیر این خطا نیز رخ دهد.
6 پسندیده

حسین آقا قبلا تو یه پست دیگه مطرح کرده بودم ادرس سایت هم اونجا هست
من احتمال میدم مشکل به خاطر iThemes Security Pro باشه

1 پسندیده

درود
با این اوصاف این افزونه رو برای 3 روز تست غیرفعال کنید تا نتایج رو ببینید
همیشه خود مدیر بهترین کسی هست ک میتونه عیب ییابی کنه چون از زمانی ک افزونه یا قالبی نصب کرده یا چیزی رو ادیت زده خودش خبر داره ، حالا هم این حکایت برای شما شده ، این افزونه رو تستی غیرفعالش کنید

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
مشکل از افزونه امنیتی iThemes Security Pro بود. بعد چند روز از غیرفعال کردن این افزونه ارورهای سایت مپ رفت و مطالب ایندکس میشود. ارورهای کاوریج که به 500 رسیده بود هم روز به روز داره کمتر میشه.

4 پسندیده

بنده هم از itheme استفاده می کنم و همین خطاها رو دارم اما خیلی وقته که این افزونه رو غیرفعال کردم و سایت مپ رو مجددا به گوگل دادم اما مطالب جدید توی سرچ نمیاد و توضیحاتی هم که برای برگه اول قرار دادم، بروز نمی شه.
بعد از غیرفعال کردن باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟

3 پسندیده

باید در قسمت coverage کلیک کرده و خطاهای مربوط به آن را کلیک کنید و درخواست بررسی مجدد بزنید تا خطاها به گوگل ارسال و بر طرف بشه

این مورد را انجام دهید

5 پسندیده