بالابردن سرعت سایت و fast شدن در الکسا

سلام وقت تمامی دوستان و اساتید بخیر
ممنون میشم اگر سایت بنده را مورد بررسی قرار بدین و اگر مورد خاصی در اون هست از سرعت تا … حتی پیشنهاد یا انتقاد بفرمایید تا رفع شود.
از بزرگواری شما عزیزان پیشاپیش سپاسگذارم
@arta @Angel"
www.roodarvasi.com

سلام ، اولین چیزی که ب چشم من خورد کش اتواپتیمایز بود شما اصلا نیازی بهش ندارید به نظرم غیرفعالش کنید یا راکت یا لایت اسپید رو نصب کنید راکت داخل فروم آخرین نسخه هست و لایت اسپید هم رایگانه هم ابزار بهینه سازی فوق العاده دارن هم لود کش انقدر زمان نمیبره ، افزونه های بهینه سازی زیادی هستن اما این دوتا که گفتم از همه بهتره Auto Optimize دیگه بنظر من دورانش سر اومده ، حداقل تا وقتی ی آپدیت خوب بده
image

2 پسندیده

ممنون ندای عزیز بابت زمانی که برای بررسی سایت ما گذاشتین :heart:
قبلا از راکت استفاده میکردیم ولی با توجه به پیگیری های پست های شما از لایت اسپید و اتواپتیمایز استفاده کردیم چون دیدم در یکی از پست ها نحوه استفاده شما اینچنین است
با توجه به فرمایش شما افزونه auto optimize به صورت کلی حذف شدو نتیجه کمی بهتر شد
از زمانی که برای ما صرف کردید بسیار سپاسگذاریم و امیدواریم بتوانیم این لطف را جبران کنیم
خوشحال میشویم اگر مجددا وقت داشتین موارد دیگر هم به ما اعلام کنید :heart:

2 پسندیده

خواهش میکنم، هر بار وردپرس نسخه جدید میده و افزونه ها آپدیت بزرگ میدن اونارو یک هفته تست میکنم تا نتیجه پایدار رو ببینم ازشون بخاطر همین توی شات هام افزونه های مختلفی دیده میشه ، در حال حاضر تاپ لول ها راکت به تنهایی و لایت اسپید به تنهایی و بازهم Clearify به تنهایی هستن مخصوصا روی نسخه جدید ، البته کلیریفای کش مرورگر پایه رو نداره باید جدا کنارش نصب بشه سایت شما درحال حاضر خیلی خوبه سرور پرتغال هم یکی از سرورهای خوب هست اما یه دیلی داره هنوز بارگیری سایتتون ، نسخه PHP رو به آخرین نسخه ارتقا بدید ممکش اکستنشن های مربوط به کش رو فعال کنید فکر کنم شرایط بهتر بشه

حالا Redis رو برای این گفتم فعال کنید که اگر ممکش جواب نداد داخل تنظیمات لایت اسپید از ردیس استفاده کنید

اینارو انجام بدید امیدوارم دیلی رفع بشه

6 پسندیده

بسیار ممنونم سرعت از لحاظ سرعت سنج ها اصلا قابل قیاس با قبل نیست :heart_eyes: :heart_eyes: :heart:
البته حس میکنم هنوز سایت توی لود کمی تنبل هست ولی شاید از نت من باشه
در هرصورت خیلی لطف کردین بابت زمانی که برای سایت ما گذاشتین
اگر مورد دیگری هم مشاهده کردین ممنون میشیم بهمون بگین
سپاس بسیار از لطف شما :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

2 پسندیده

اگر سایت شما وردپرسی است

1. از افزونه سرعت WP Rocket - موشک یا راکت وردپرس استفاده کنید
  2. حجم تصاویر رو کاهش دهید
  3. افزونه های اضافه رو حذف کنید
  4. پایگاه داده خود را هر چند وقت یکبار بهینه سازی کنید در افزونه WP Rocket امکانش هست
  5. سرور با کیفیت و حرفه ایی بگیرید(هاست)
3 پسندیده

درود بر شما
ما هم این تنظیمات رو انجام دادیم ولی سرعت افت کرد
ممنون می شوم راهنمایی کنید
سپاسگزارم

سلام از افزونه لایت اسپید استفاده میکنم… میشه سایت منو بررسی کنید و مشکلاتشو بگید؟
پیشاپیش سپاس گزارم
@arta @Angel"
sadeto.com