بهترین نوع تنظیمات برای افزونه LiteSpeed Cache

دقیقا به خاطر همین مورد من سرویسم رو از سون هاست برگشت دادم! متاسفانه قالب ما با راکت سازگار نیست و برای پیش بارگزاری مجبوریم خزنده لایت اسپید رو فعال کنیم. هر موقع این آپشن در 7 هاست فعال شد بنده سرویسم و به سون هاست منتقل میکنم.

سلام دوستان
جدید روی سون هاست استفاده از سرویس quic.cloud دچار مشکل شده و گویا ارتباطش قطع شده
آیا سون هاست ای پی های quic رو در لیست سفید خودش گذاشته ؟
@arta

کلا بخش بهینه سازی تصویر کار نمیکنه دیگه
انگار quic.cloud مشکل داره با سرور ها

سلام

لیست آیپی هاشون رو بگیرید ارسال کنید وایت می کنیم.

1 پسندیده

https://www.quic.cloud/ips

لیست آی پی هاش رو گذاشتم

لطفا تخلف کاربران رو بیشتر بررسی کنید آی پی که سفید بوده معمولا با تخلف کاربر ها سیاه میشه

منظورتون رو متوجه نمیشم از تخلف کاربران. بیشتر توضیح بدین.

تمامی آی پی ها وایت شدن.

1 پسندیده

کاربر های اسپمر منظورم هست

ما برا اسپم ابزار داریم. کسی نمی تونه از سرویس های ما برای اسپم استفاده کنه.

2 پسندیده

الان بهینه سازی ها درست شد

ممنون :pray:

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
من قبلا از راکت استفاده می کردم و gtmetrix درصد 99 بود و زمان بارگزاری 1.5
الان لایت اسپید نصب کردم خودم حس می کنم سرعت رفته بالا اما درصد شده 70 و زمان هم 3.5
حتی google insights هم خراب شده دلیلش رو میدونید چیه؟

1 پسندیده

درود بر شما
پس یعنی از لایت اسپید استفاده نکنیم و راکت رو نصب کنیم؟
با گفتگوهایی که در این تاپیک صورت گرفته ظاهرا باید هر دو رو تست کنیم
یکی از خطاهایی که بعد از نصب و راه اندازی لایت اسپید دریافت کردم توی تصویر هست ممنون می شوم راهنمایی کنید

آرتا @arta عزیز سلام
آقا افزونه به نظر تغییرات زیادی کرده. ممکنه ویدیویی بگذارید و بر اساس تنظیمات جدید، راهنمایی کنید؟
کمی گیج کننده است.

3 پسندیده

سلام وقت بخیر دوستان

اگه امکانش هست بهترین تنظیم افزونه لایت اسپید کش (نسخه جدید) رو برام بفرستید

سلام علی عزیز ، ب خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدید ،
ببینید افزونه های کش و بهینه سازی رو نمیشه شما از یه فایل بک آپ عامیانه استفاده کنید ، چون تک تک گزینه های بهینه سازی روی قالب های مختلف جواب های مختلفی میدن این بارها و بارها به نتیجه رسیده ، بهترین نوع بدست آوردن بهترین تظنیمات انجام آزمون خطا هست ک خودتون بتونید به دست بیارید این مورد رو ک چطور یه تنظیمات حرفه ای و خاص داشته باشید ،

4 پسندیده

سلام دوستان من بعد از فعال سازی افزونه لایت اسپید کش به چند تا مشکلی خوردم که ممنون میشم راهنماییی فرمایید:(این نکته هم بگم cdn هم وصل سایت هست)

1.هربار قیمت محصولی را تغییر میدم همون لحظه در سایت تغییر نمیکنه حتما باید پاکسازی کش را بزنم تا قیمت محصول در سایت تغییر کنه

1. من افزونه دکان را دارم هربار مشتری که از فروشنده ای خرید کنه اون فرونشده نمیتونه خریدها را در پنلش قسمت لیست سفارشاتش مشاهده کنه حتما باید کش سایت را پاک کنم تا بتونه مشاهده کنه

به نظر شما برای رفع این مشکل چکار باید بکنم؟؟؟

سلام

به قسمت تنظیمات ووکامرس برید و مطابق شکل Always Purge رو انتخاب کنید:

1 پسندیده

بازم ip هاش انگار عوض شده چون بازم ارتباط برقرار نمیکنه

سلام وقت بخیر
بنده افزونه لایت اسپید نصب کردم و تنظیماتش اوکی کردم
خیلی تو جی تی متریک فرق کرده
فقط مشکلی که داره وقتی تو * PageSpeed Insights
تست میگیرم به به این فایل گیر میده که باعث کندی سایت
wp-content/litespeed/cssjs/433f1.js?92268
چطور باید این مشکل لایت اسپید رفع کنم

تو جی تی متریکس هم بهش گیر میده

@arta

دوست عزیز من برسی کردم سایت رو اولا اینکه تصاویر شما اصلا بهینه نیستن. مورد دوم اینکه افزونه لایت اسپید سی پی یو شما رو سنگین میکنه خودش ی معضل بد هست. و اینککه تنها مشکل سایت شما اون نیست

از راکت استفاده کنید از نظر بنده تو انجمن نسخه 3.8.8 رو قرار دادن و من استفاده میکنم پیشنهاد میکنم ازش استفاده کنید
مورد بعد اینه فونت هاتون رو پیش بارگذاری کنید کلی تایم گرفته از شما
مورد بعدی این هست از افزونه AMP میتونید استفاده کنید و اگه بلد باشید میتونید A جت متریکس رو بگیرید

این نمونه تست سایت سوم من فروشگاهی هست تو جت متریکس

سلام
سهیلی هستم چند سالی هست که به صورت جسته گریخته ورد پرس کار می کنم یک سرور هست که دارای منابع اختصاصی هست و تعداد بازید همزمان بالای دارد برای آموزش استفاده می شود gtاون به شدت خراب است و سایت به شدت کنده میشه کمک کنید monadigroup.com من تلاش کردم چون تعداد همزمان زیاد است حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ نفر همزمان خیلی سبک برگذار کنم مشکل لود نداشتم ولی gt به شدت مشک داره