بهینه سازی کلودفلر برای وردپرس

اگر از ابر آروان استفاده کردید، روال تنظیم کردن DNS در کلودفلر همانند ابر آروان هست.
همون مقادیر IP و همان نوع رکوردها.

شما اقدام به ایجاد اکانت کلودفلر بکنید و سایتتون رو به اکانتتون اضافه کنید.
سپس مقادیر NS های کلودفر رو روی دامنتون ست کنید.

از طریق ابزار intodns.com ست شدن یا نشدن NS هارو بررسی کنید.

اگر مشکلی در تنظیم NS ها در کلودفلر داشتید، مشخصات لاگین به کلودفلرتون رو در صورت تمایل برای من پیام خصوصی کنید، من براتون تنظیم میکنم.

1 پسندیده

حتما همین الان انجام میدم
فقط با ابزاری که گفتین الان تست گرفتم چند تا اخطار داشتم ظاهرا
اینم لنیکش

شما یک وارنینگ برای SOA Serial دارید که مشکلی نیست.
اما علت خطاتون، عدم تنظیم صحیح MX Record هست.

پیشنهاد من به شما اینه که:

مقادیر نیم سرور دامنه رو برابر با مقادیر پیش فرض هاستتون قرار بدید. اگر مشتری سون هاست هستید، این مقادیر در صفحه سرویس شما مشاهده میشه و همینطور در ایمیل تایید خرید سرویستون.
منتظر شوید تا این مقادیر ست شوند، سپس اقدام به افزودن سایت به کلودفلر بکنید.
با این روش کلیه DNS Record های شما توسط ابزار اسکن خود کلودفلر Import میشه و کار برای شما راحت تر.

نگران نباشید دوست عزیز

پاسخ شمارو در پیام خصوصی ارسال کردم.

از طریق پیام خصوصی با شما در ارتباط خواهم بود.

درود بر شما
با کارهایی که انجام دادم بر روی سایت یعنی نصب مجدد راکت و انتقال به کلودفلر وضعیت جی تی متریکس بهبود پیدا کرد اما پیج اسپید گوگل کاهش یافت!
راهکاری داره این مورد؟

سلام حال شما خوبه ببخشید ظاهرا منم مشکل این دوستمون رو دارم نتیجه تست این هست چکارباید کنم البته الان ظاهرا سایت مشکلی نداره و تو این 1 سال هم نداشته تا جاییکه تونستم و یادگرفتم کاراشو انجام دادم ولی نتیجه تست منم مثل دوستمونه اگر میشه یک نگاهی بهش بکنید ممنونم

سلام، وقت بخیر

لینک ارسالیتون رو بررسی کردم، مشکلی ندارید و خطایی دریافت نمیکنید.

3 پسندیده

ممنون از لطفتون فکر کردم اون موارد که علامت کنارش آبی هستن مشکلی دارن

دستتون درد نکنه لطف کردید

2 پسندیده

سلام به دوست عزیزم جناب وزیری @Rahim
طبق آموزش شما یه سری بخش هارو توی کلودفلر تغییر دادم نتایجش خیلی شوک کنند بود برام
توی اپدیت جدید جی‌متریکس گرید F رو داشتم الان شدش گرید A حتی پیج اسپید گوگلم هم ارتقا خوبی گرفت رسید به نمره ۸۳

خواستم حسابی تشکر کنم اینم لینک بررسی سایتمه برای بررسی دوستان

2 پسندیده

سلام @Meysam_Kiani جان
از این بابت خیلی خوشحالم. :pray:

در ضمن، زمانیکه از کوتاه کننده زایا استفاده میکنید، نیازی به حذف هایپرلینک نیست.

2 پسندیده

با سلام @Meysam_Kiani
میشه بگین چه کاری انجام دادین تا سرعت سایتتون از طریق کلودفلیر بیشتر شد ؟
با تشکر

1 پسندیده

سلام؛ موارد گفته شما توسط جناب وریزی رو ست کردم و یک سری تغییرات اعمال کردم. تمام بخش های معرفی شده رایگان هستند و توی پلن رایگانش موجوده. اگر هم سخته که باید افزونه معرفی شده استفاده کنید.
مورد دوم بخاطر اینکه افزونه wp rocket گزینه minify html رو حذف کرده بوده و منم بهش نیاز داشتم رفتم سراغ افزونه لایت اسپید چون نمیخواستم دوتا افزونه اضافی داشته باشم. سرعت لود سایتم خیلی بهتر شد. نکته اخرم من از سرویس وردپرس سون هاست استفاده میکنم.

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
بنده اینایی که تو عکس هستش پیدا نکردم
از افزونه WP Rocket که تو انجمن هستش استفاده میکنم

گزینه کلودفلر نداره
افزونه کلودفلر هم نصب کردم
فقط این یه مورد بود Security Level

سلام اگر منظورتون داخل راکت هست ، ب بخش ADD-ON مراجعه کنید و اسکرول کنید پایین تر کلودفلر رو روشن کنید
اونوقت گزینه کلودفلر به راکت اضافه میشه و میتونید مچ کنیدش

3 پسندیده

با سلام خدمت شما @Rahim

من کلودفلیر رو با راکت مچ کردم
ولی این تصویر اولی که فرستادین رو من توی هیچ قسمتی از افزونه راکت ندیدم

اینم تصویر افزونه راکت من

این تصویری که فرستاده بودین اول از چه بخشی از کجا بوده ؟

با تشکر

سلام @ali_rointan عزیز

منبع اون تصویر اینجاست: https://zaya.io/mvnbu

1 پسندیده

لینکی که دادین من نتونستم Optimize Cloudflare for WordPress رو در افزونه کلودفلیر پیدا کنم

با تشکر

شما نیاز به نصب افزونه ای ندارید.

این تصویر شامل تنظیماتیست که در کلودفلیر در بخش های مختلف اعمال میشه.
اگر به عناوین عکس دقت کیند، مربوط به بخش های مختلف کلودفلر هست.

من خودم از راکت فقط برای Purge Cache کلودفلر استفاده میکنم و بقیه تنظیمات رو مستقیم در کلودفلیر تغییر میدم. شما هم همینکار رو انجام بدید.

2 پسندیده

سلام، وقتتون بخیر.
من هم تازه تغییر هاست دادم و آمده‌ام سون هاست.
برای اتصال کلودفلر به سایت، اول سایت را از کلودفلر پاک کردم و دوباره انصال زدم.
و چند تا سوال برام ایجاد شده:
یک: من هم ارور MX Record را در سایت INTODNS.COM می‌گیرم، با این که سایت را از کلود حذف کرده و دوباره اضافه کردم باز این ارور هست.
البته بخش Name که آدرس سایتم هست و mail server را هم به این صورت mailhost.mydomain.ir گذاشتم، این ارور برطرف شد. آیا درست هست؟ چه کار باید کرد؟
دو: افزونه راکت اگر کلودفلر را بهش وصل کنیم میشه تنظیمات کلود رو بهینه کرد، اما افزونه لایت اسپید این گزینه را نداره، خود افزونه خودکار تنظیمات کلودفلر رو بهینه می‌کنه؟
سپاسگزارم از شما.

سلام افزونه کش لایت اسپید قابلیت متصل شدن به کلود فلر رو داره؟