تغییر سایز اتوماتیک عکس ها در آپلود افزونه quform در زمان آپلود

با سلام
آیا راهی وجود داره که در زمانی که کاربر میخواد فرمی را که با quform ساخته شده و بارگزاری فایل داره به صورت اتوماتیک حجم عکس رو پایین بیاریم ؟؟؟
مثلا افزونه ای باشه که به صورت اتوماتیک کاربر ارسال رو میزنه حجم عکس رو پایین بیاره و در سرور آپلود کنه
ممنون

سلام و درود

می تونید از افزونه optimize تصاویر استفاده کنید در هنگام آپلود حجم رو پایین می یاره و تفاوتی نمی کنه به چه روشی باشه

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتان.یعنی این افزونه را نصب کنم و حداکثر حجم عکسها را روی 10 مگ هم که بذارم خودش تغییر سایز میده و با حجم کم آپلود میشه و سرور ما پر نمیشه؟؟؟

باید در بخش تنظیمات quform مقداری اپلود عکس رو کم کنید مثلا حداکثر 1 مگابایت و حتی کمتر که فضای هاستتون پر نشه. این افزونه ها تصاویر رو تا حد ممکن فشرده می کنن، ولی حتما شما محدودیت حجم رو در اپلود انجام بدید

2 پسندیده

Smush – Compress, Optimize and Lazy Load Images
این افزونه رو نصب کردم و فعال کردم ولی سایز تصاویر آپلودی در افزونه quform را تغییر ساز نمیده
ممنون

سلام
برای تغییر سایز عکس از نرم افزار Resize.exe در ویندوز می توانید استفاده کنید.

شما قصد دارید ریسایز کنید یا حجم اپلود رو کمتر کنید؟

چون بالاتر گفتید حجم عکس کمتر بشه

1 پسندیده

ما فرم ثبت اطلاعات در سایت داریم که حدود 300نفر فعلا باید پر کنن و شناسنامه و کارت ملی و دیگر مدارک را باید آپلود کنن .و کاربرای ما با گوشی از مدارکشون عکس میگیرن و آپلود میکنن.حجم عکس رو گذاشتم کمتر از 500کیلو بایت.ولی کاربرا بلد نیستن با گوشی حجم عکسارو کم کنن.هرچی هم که با برنامه توضیح میدم که حجم عکسها رو میتونن بیارن پایین متوجه نمیشن.میخام که کاربر عکسهاشو با هر حجمی که میخواد آپلود کنه ،ولی وقتی اپلود شد با حجم پایین اپلود بشه که حجم سرورمون زیاد مصرف نشه.حالا ممنون میشم که افزونه یا هر کاری که میدونید جواب میده بهم پیشنهاد بدین.
تشکر از پیگیریتون

با سلام دوباره
من با افزونه reSmush.it Image Optimizer و زدن تیک add to media library در افزونه quform این کارو انجام دادم
حالا یه سوال دارم
آیا میشه عکسهایی که با quform آپلود میشه در گوگل نمایش نده ؟
از این افزونه استفاده میکنم Yoast SEO
Capture11