حذف تگnoindex ازسورس مطالب

باسام مجدد جناب اقای دبیری باعرض پوزش شما عرض نردید که فایلrobotsبسازم واین کار روانجام دادم ولی الان توی نت که سرچ کردم نوشتن که این فایل رو نبایدبسازیم وهمچین کدی بنویسیم چون که ربات های گوگل رو به سایتمون مسدودمیکنه ایا این صحت داره؟یعنی الان این کدی که واردکردیم باعث میشه ربات های گوگل دسترسی به محتوانداشته باشند؟یه عرض دیگه هنوز سایت من بامشکل ایندکس روبروعه الان هرمطلبی میزارم بازایندکس نمیشه تویcoverageاین کدومیزنه
craweld currently not index
excluded by noindex rag

فایل robots.txt متناسب با کدهایی که داخل آن قرار میگیره به ربات های گوگل دسترسی می دهد.
بهترین گزینه همکاری با یک سئوکار می باشد تا مورد وبسایت شما را تخصصی تر بررسی کمند.

1 پسندیده

بله درسته یه عرض دیگه داشتم فک میکنم مشکل از سایت مم باشه شما به این فایلی که ضمیمه کردم نگاه کنید اون ادرسایی که بولد هستش هیچ کدوم ایندکس نشدن نمیدونم دلیلش چیه پس جرا توی سایت مپ هست ولی ایندکس نشده من دوباره اپدیت کردم سایت مپ پست ها رو ولی ولید همون ۹۵مونده بالا نمیره وهنوزایندکس نشده مشکل ازکجاس؟ واقعا دیگه موندم چیکارکنم سئوکارخوب پیدانمیکنم همشون میگم ان تومن میگم درنیم ساعت مشکلات رو بررسی میکنیم

ایندکس مطالب در گوگل زمان خواهد برد اگر تا یکماه آینده مورد رفع نشد شما حتما باید با یک سئوکار همکاری کنید چون این مورد تخصصی می باشد

سلام مجدد ببخشید الان توقسمتcoverageکنسول یه ارور اومده discovered -currently not indexedاین ارور روچه جوری باید رفع کنم؟بعد وقتی کلیک میکنم دقیقا اخرین پست هایی هستش که الان حدود ۲ماهه ایندکس نشده