خرید قالب وردپرس

مشکلی نیست.

اگه اکانت تم فارست مال خودتون بوده و الان میتونید لاگین کنید، همچنان امکان دانلود وجود داره.

اون شرکت فراینده پرداخت رو برای شما انجام داده.

زمانیکه محصولی رو از تم فارست میخرید، روی خریده ابتدایی 6 ماه پشتیبانی از سمت نویسنده دارید، که با پرداخت مبلغی بالاتر، میتونید اون رو به یک سال افزایش بدید.

اگر زمان پشتیانی شما به اتمام برسه و شما مبلغی رو برای این آیتم شارژ نکنید، صرفا دیگه پشتیبانی ندارید، اما همیشه امکان دانلود محصول رو دارید و میتوند آخرین ورژن اونرو از داخل اکانتتون دانلود کنید.

2 پسندیده

ممنونم رحیم جان
انشالا ندا خانم قالب انفولدو‌برام میفرسته منم کارم راه میوفته
البته بعدش باید هی مزاحمتون‌بشم برای کارای درگاه پرداختو…
البته سعی میکنم تا جایی که بشه انجام بدمو‌مطلب بخونم
ولی اگه گیر کردم
مزاحم‌میشم
ممنونم

2 پسندیده

سلام
سفارش آنلاین منظورتون فروشگاه هست؟
قالب انفولد قالب خوب و سبکی هست و اگه کار باهاش رو بلد باشید با یه کم ظرافت به خرج دادن می تونید سایت خوبی رو درست کنید
قالب Be نسبتا قالب سنگینی هست و تنظیمات زیادی داره. توصیه می کنم اگر کار با این قالب رو بلد نیستید خیلی سمتش نرید. گول دموهای زیادش رو نخورید این قالب قلق و مشکلات خاص خودش رو داره.
قالب فلت سام هم قالب سبک و مناسبی هست. صفحه ساز ux builder داره و فوق العاده صفحه ساز قوی و خوبی داره. این قالب فروشگاهی هست اما چند منظوره هست و به فروشگاه محدود نمی شه و کارایی های زیادی داره.
اگر کارتون فروشگاه هست , قالب وودمارت هم قالب خیلی خوبی هست و یه سری مزیت هایی نسبت به فلت سام داره . کمی اپشن های مخصوص بخش فروشگاهیش بیشتر از فلت سام هست
اما صفحه ساز نداره و از ویژوال کامپوزر یا المنتور باید استفاده کنید در صورتی که خود فلت سام صفحه ساز خیلی قویی داره.
قالب فلت سام و انفولد رو می تونید از سایت ژاکت تهیه کنید و پشتیبانی خیلی خوبی داره
انفولد رو اقای حاتمی می فروشن و فلت سام رو اقای درویشی که هر دو تا حد خیلی خوبی حرفه ای و تایید شدن.
قالب Be رو قبلا شخص دیگه ای می فروخت که الان عوض شده از این بابت ممکنه مجدد این اتفاق بیفته.
اگر هم خانم احمدوند زحمتش رو براتون بکشن که چه بهتر. دیگه ایشون از حرفه ای ترین های سون هاست هستن

3 پسندیده

@hamidreza_farahani

مشکلی نیست حمیدرضا جان، هدف از ایجاد انجمن، اشتراک دانش هست و پرسیدن، راه ورود به هدفه انجمن.

در عین حال 2 توصیه برای شما دارم:

• قبل از هر چیز، قوانین و مقررات انجمن و پرسش های متداول انجمن سون هاست رو مطالعه کنید.

• برای هر موضوع و چالشی، تاپیک مجزا باز کنید تا بتونیم شمارو راهنمایی کنیم.

اعضای انجمن بی دریغ دانششون رو در اختیار یکدیگر قرار میدن، اما اگر عملیاتی کردن این اتفاق، به سمتو سوی پروژه بره، انجام عملیات به صورت فریلنسری هم میسره.

موفق باشید.

بی تم خریدم مشکل داشت نتونستم‌ما کنم
فکر کنم انفولد چون قبلا کار کردم‌بهتره
البته از راستچین خریدم
به هر شکلی نصب کردم ایراد میگیره

فلت سام خوشم اومد
ولی ترسدم‌اونم نتونم کار‌کنم و اینکه باز اونم‌بخرم‌مثل ابنا به مشکل بخورم

از راهنماییتون سپاسگذارم

وقتی این اتفاق میفته، یه ایمیل حاوی گزارش خطا به ایمیل مدیریتی سایت شما ارسال میشه.

محتوای ایمیل رو ارسال کنید.

1 پسندیده

درود،

از وردپرس ۵.۲ ویژگی‌های درونی برای تشخیص اینکه چه موقع یک افزونه یا پوسته در سایت شما دچار خطای مهلک شد، و با این ایمیل خودکار به شما اطلاع دهد، وجود دارد.

در این مورد، وردپرس خطایی با یکی از افزونه‌های شما گرفت، Directory Box Framework.

اول، سایت خود (https://blucasa.ir) را ببینید و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.
سپس، برگه‌ای که خطا در ان رخ داد را ببینید (https://blucasa.ir/wp-admin/customize.php?theme=Enfold+Wordpress+Theme%2Fenfold&return=https%3A%2F%2Fblucasa.ir%2Fwp-admin%2Fthemes.php) و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.

لطفا برای کمک بیشتر درخصوص بررسی این مشکل با میزبان خود تماس بگیرید.

اگر سایت شما با مشکل نمایش داده می‌شود و شما نمی‌توانید بصورت معمول به پیشخوان دسترسی داشته باشید، هم‌اکنون وردپرس دارای یک “حالت ترمیم” ویژه است. این به شما اجازه می‌دهد با خیال راحت وارد پیشخوان خود شوید و بررسی بیشتری نمایید.

https://blucasa.ir/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=cZAjkS3073P3IWirmlgwnB&rm_key=cBRyOnZmZaduFgEncdAgTa

برای امن نگه‌داشتن سایتتان، این پیوند در 1 روز منقضی می‌شود. بابت آن نگران نباشید، اگرچه: اگر بعد از انقضای آن دوباره خطایی اتفاق بیوفتد یک پیوند جدید به شما ایمیل خواهد شد.

وقتی دنبال کمک برای این مشکل هستید، شاید از شما برخی از اطلاعات زیر پرسیده شود:
نگارش وردپرس 5.4.1
پوسته فعلی: Enfold (نگارش 4.7.4)
افزونه فعلی: Directory Box Framework (نگارش 1.6)
PHP نگارش 7.2.30

جزئیات خطا

یک خطا از نوع E_ERROR در خط 53 از پرونده /home1/blucasai/public_html/wp-content/plugins/directorybox-framework/includes/cs-widgets/cs-social-media.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Error: Call to a member function wp_dp_cs_var_text_field() on null in /home1/blucasai/public_html/wp-content/plugins/directorybox-framework/includes/cs-widgets/cs-social-media.php:53
Stack trace:
#0 /home1/blucasai/public_html/wp-includes/class-wp-widget.php(519): Rem_cs_Social_media->form(Array)
#1 /home1/blucasai/public_html/wp-admin/includes/widgets.php(276): WP_Widget->form_callback(Array)
#2 /home1/blucasai/public_html/wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(1053): wp_widget_control(Array, Array)
#3 /home1/blucasai/public_html/wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(1001): WP_Customize_Widgets->get_widget_control(Array)
#4 /home1/blucasai/public_html/wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(690): WP_Customize_Widgets->get_available_widgets()
#5 /home1/blucasai/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): WP_Customize_Widgets->enqueue_scripts('')
#6 /home1/blucasai/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array)
#7 /home1/blucasai/public_html/wp-incl

این افزونرو غیرفعال کنید.
یا مشکل از خوده این افزونس و یا با تم و بقیه افزونه هاتون تداخل داره.

اگر به داشبورد وردپرس دسترسی ندارید، از طریق فایل منیجر به آدرس public_html/wp-content/plugins/ برید و نام افزونه directorybox-framework رو به directorybox-framework-old تغییر بدید تا افزونه غیر فعال بشه.

1 پسندیده

در حالت عادی مشکل نداره
پوسته انفولدو‌میخوام‌فعال کنم این ارور‌میده

خدمت شما پک کامل قالب انفولد با جزئیات و متعلقات
https://up.7ho.st/ZQzwoOHa

4 پسندیده

خواهش می کنم
انفولد و فلت سام رو از ژاکت امتحان کرده بودم که مشکلی نداشتن
بی تم رو از میهن وردپرس.
البته بی تم همه جا مشکل لایسنس داره که زمان استفاده از دموها خیلی دردسر ساز می شن.
انفولد رو هم که خانم احمدوند زحمتش رو کشیدن

3 پسندیده

سلام و درود. وقت بخیر. سوالی داشتم از حضورتون. قالب های اورجینال، نیاز به آپدیت ورژن ندارن؟