دانلود آخرین نسخه وردپرس - نسخه های بتا ، پیش نمایش (وردپرس 5.4)

WordPress-Beeta

WordPress وردپرس نام محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در کل تاریخ هست که بدون شک بزرگ و کوچیک از اهالی دنیای وب باهاش آشنایی دارن ، خوب این CMS محبوب و دوست داشتنی همیشه درحال رشد و ارائه ویژگی های جدید هست و همیشه نسخه هایی رو قبل از اینکه بصورت رسمی منتشر کنه برای تست در اختیار دسته خاصی از کاربران قرار میده تا اون ها تست کنن و نظرشون رو بگن و یا حتی ایرادهارو برطرف کنن ،مدتی هست که خیلی توی اطرافم آدمایی میبینم که علاقه شدیدی به نسخه های بتا دارن و گاها دیدم که از برنامه ها تا وردپرس و حتی سیستم عاملی که نصب دارن رو نسخه های آزمایشی استفاده میکنن ، از این نگذریم که خودم هم از این دسته هستم .
توی این مطلب میخوام این امکان رو فراهم کنم تا شما هم وارد حلقه بزرگ نسخه های پیش از عرضه وردپرس بشید و بتتتونید قبل از اینکه نسخه جدید برای همگان در دسترس قرار بگیره اون رو نصب و استفاده کنید و اگر ویژگی های جدید خوب نبود یا نا سازگاری داشت اعلام کنید تا از طرف انجمن سون هاست به تیم اصلی گزارش بشه و با این ترتیب بتونیم یک حلقه معتبر برای تست وردپرس داشته باشیم .
نسخه های مختلف به این ترتیب هستند : نسخه های بتا که ارائه اولیه هستن و بتا1 ، بتا2 ، بتا3 و… نام گذاری میشن ، اما نسخه های ریلیز کاندید نسخه هایی هستن که کاندید نسخه های نهایی هستن و باگ ها برطرف شدن و در آینده ای نه چندان دور نسخه نهایی خواهند بود و در صورتی که مشکل خاصی دیده بشه ریلیز کاندید2 و یا 3 ارائه میشه.

مهم

• درصورت تست و نصب نسخه های بتا مسئولیت هرگونه مشکل و باگ با خود کاربر خواهد بود
  • حتما قبلا نصب نسخه های بتا و ریلیز کاندید یک نسخه پشتیبان کامل از وردپرستان تهیه کنید

دانلود وردپرس ورژن 5.4 (کاندید2 برای نسخه نهایی) :
wordpress-5.4-RC2.zip (12.6 مگابایت)

3 پسندیده

خیلی ممنونم از شما :ok_hand: :ok_hand: :heartbeat:
همنطور که گفتد نظر بنده هم اینکه صبر کینم تا خوده وردپرس به صورت رسمی انتشار بده چون انطوری مطمئن تر میشم که مشکلی به وجود نیاد! :wink:

1 پسندیده

خواهش میکنم ، برای کاربرای عادی بله بهتره صبر کنن تا نسخه رسمی بیاد اما توی همین جا توسعه دهنده هایی داریم که نیاز به نسخه های قبل از انتشار نهایی دارن برای همخوان کردن افزونه ها ،
از سمتتی عزیزانی هم هستن که شدیدا عشق این نسخه های بتا رو دارن ، اسم نمیبرم اما یکیش خودم :sweat_smile:

2 پسندیده

خیلی هم عالی موفق باشید :ok_hand: :face_with_monocle: :face_with_monocle:

1 پسندیده

نسخه WordPress 5.4 RC2 به پست اول پیوست شد ، تغییرات جدید و رفع باگ ها ، همخوان شدن بصورت کامل برای افزونه های همخوان با نسخه 5.3 ، توسعه دهنده ها حتما تست هارو انجام بدن

1 پسندیده