دانلود افزونه راکت پرمیوم نسخه 3.9 WP-Rocket Premium

سلام و خدا قوت
عنوان زدین 3.8.8 ولی داخل پست برای دانلود 3.8.7 هست کدوم درسته ؟
با تشکر

سلام خدا قوت
امکان بروزرسانی به نسخه آخر هستش ؟

1 پسندیده

نسخه 3.8.8 قبلی مشکل داشت دوستان که مشکل رفع شد و نسخه سالم به پست اول پیوست گردید //

1 پسندیده

نسخه 3.9 به پست اول پیوست گردید ، بخش های جدید در این نسخه اضافه شدن ، مهمترینش قابلیت شناسایی CSS های بلا استفاده میباشد .

2 پسندیده

سلام و ممنون بابت افزونه هایی که میزارید برامون …
احتراما این ورژن رو آپدیت کردم و ظاهرا با قالبم که زفایر هست تداخل ایجاد میکنه و دیگه هی میچرخه و سایت نمیاد …
یه ورژن بعد از این هم داده راکت :3.9.0.1، لطفا اونو بذارید … من فک میکنم 3.9 مشکل داره …

دقیقا صحیح میگن. این ی نمونه از سایت من با لایت اسپیده

ولی یک مشکلی داره لایت اسپید که سوال دارم از شما ندا خانم.

تو راکت ی بخش به اسم PRELOAD FONTS بود که مشکل بارگذاری فونت هامو حل میکرد. تو لایت اسپید چنین چیزی پیدا نکردم. شما راه حل میدونید برا پیش بارگذاری فونت ؟>؟ :thinking: :thinking:

علاوه بر سوال بالام اگه میشه اینم جواب بدید آدرس سایتی که هستو رو زدم فیلتره ک :upside_down_face:

1 پسندیده

سلام. نسخه 3.9.0.5 فاینال شده. منتظر انتشارش هستیم.

1 پسندیده

نسخه WP Rocket v3.9.0.5 Final
همراه با فایل فارسی ساز

https://uupload.ir/view/wp_rocket_v3.9.0.5_final_u0id.zip/

1 پسندیده

روی آپدیت نمیشه حساب کرد؟؟؟
3.9.1.1 هم اومد

سلام لطفا آپدیت 3.9.1.1 قرار بدین. این نسخه برای من یکم مشکل داره.

نسخه v3.9.3 Nulled

https://uupload.ir/view/wp_rocket_v3.9.3_final_63tk.zip/

الان نسخه 5 اومده . آخرین نسخه رو ندارین

سلام وقت بخیر.
سایت من fonixfa.ir هست و الان لایت اسپیدکشو دارم و میخوام راکت نصب کنم. چندتا سوال دارم.
1-با غیر فعال کردن لایت اسپید کشایی که درست کرده هم پاک میشن؟ اگر نه چطور همه کارایی که کرده رو میتونم به حالت اول برگردونم؟
2-کدوم نسخه ای که گذاشتین بهتره برای نصب؟ همه این نسخه ها رو خودتون لایسنسشو برداشتید و تست شدن؟(با توجه به رایگان بودنشون مشکلی ایجاد نمیگنه؟)
3- تنظماتش آسونه؟ یا راهنما برای تنظیمش دارین؟

سلام
نسخه جدید 3.10.8 رو قرار نمی‌دین؟؟

وقت بخیر

وارد حساب کاربری بشین تو سون هاست، وارد محصول هاست وردپرسی بشین، از تب دانلود ها، جدیدترین نسخه که قابلیت آپدیت خودکار هم داره رو دانلود کنید. بروزرسانی های این افزونه در این تاپیک منتشر نمیشه.

در خدمت شما هستیم.

1 پسندیده

سلام. کسانی که هاست شون و از اینجا خریداری نکردن نمی تونن از این قابلیت دانلود در پنل کاربری یا آپدیت خودکار استفاده کنن؟

سلام. نه دوست عزیز باید یکی از سرویس های هاست سون هاست رو داشته باشین

1 پسندیده

سلام خدمت عزیزان،
ی مقدار کاربران لاگین شده سرعتشون میاد پایین ولی کاربران غیرلاگین توی 2.5 - 3 ثانیه صفحات براشون لود میشه.

بنظر شما کش کاربران رو فعال کنم؟ چه مشکلاتی میتونه پیش بیاره؟ و چجور بفهمم ک مشکل بهم زده؟

@Angel @arta @Rahim

برا من دانلود فایل نیست