دانلود افزونه راکت پرمیوم نسخه 3.9 WP-Rocket Premium

سلام علی جان ، خواهش میکنم ، ببینید شما باید کد هایی که میخواید راکت کاری بهشون نداشته باشه رو اکسکلود کنید ک توی تصویر ادامه نشون میدم ، اما برای افزودن کدهای پاپ و تبلیغات به هدر و فوتر حتما از افزونه Insert Header and Footer استفاده کنید تا نیازی به اکسکلود کردن نباشه

2 پسندیده

خیلی ممنونم از شما این کارا انجام دادم وقتی که زخیره میکردم دباره میامدم تو این صفحه همه کد ها حذف میشد و مشکل هم برطرف نمیشد ولی دیشب افزونه را بروز کردم و کش هاست و سایت و کلاا همه چی که اضافه لود حذف کردم مشکل حل شد ممنونم !

1 پسندیده

این افزونه بهتره برای 7هاست یا افزونه لایت اسپید بهتر جواب میده چون 7هاستم وب سرورش لایت اسپیده …؟

1 پسندیده

روی سون هاست هم راکت عالی جواب میده هم لایت اسپید و هم هر نوع سیستم کش ک شما بخواید ، خوب بدون شک دوتا از بهترین ها همین راکت و لایت اسپید هستند و روی هر دوتای اونها امتیاز 100 جی تی متریکس و لود کامل کمتر از نیم ثانیه سایت رو تونستم بدست بیارم ، اما نکته مهمی که چندین بار هم ذکر کردم این بوده که شما بر اساس قالبی و افزونه هایی که دارید باید تست بگیرید و ببینید زمان بارگیری بهتر رو روی کدومشون میتونید به دست بیارید ،
لایت اسپید یه امتیاز خیلی بهتری که برای کاربر داره این هست ک کاربر هزینه ای پرداخت نمیکنه و هزینه توسط مالک سرور که در اینجا سون هاست هست روی لایسنس لایت اسپید سرور پرداخت شده و شما از این امتیاز دارید به رایگان استفاده میکنید!

2 پسندیده

سلام من افزونه راکت را نصب کردم ای نیاز است تنظیمات خاصی انجام بدهیم ؟؟؟

سلام دوست عزیز ، ب خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدی
برای استفاده از سیستم کش افزونه تنظیمات خاصی نیاز ندارید اما اگر ابزار بهینه سازی و افزایش سرعت اون رو میخواید استفاده کنید داخل تنظیماتش میتونید از ابزار بهینه سازی های مختلف استفاده کنید مثلا نمونه تنظیماتی ک من روی عموم سایت هام استفاده میکنم این هست اما توی بخش بهینه سازی میتونید از تمام گزینه ها استفاده کنید در صورتی که بخش خاصی از سایت شما دچار اختلال نشه

3 پسندیده

سلام دورد
از این افزونه استفاده کردم و کدی که از سایت سنجش آمار گرفتم قرار دادم ولی عمل نمیکنه !

کد جاوا هست یا css ؟ بنظرم اون نوع بهینه سازی رو غیر فعال کن یا شخصی سازیش کن تنها راه همینه اگر اکسکلود نشد

1 پسندیده

درود بر شما
افزونه را نصب کردم لایسنس ایراد می گیرد میگه unavailable است.

سلام دوست خوبم ، مشکلی نیست چون بخش ارتباط لایسنس قطع شده شما به راحتی از تمام امکاناتش استفاده کنید
image

4 پسندیده

درود
از توضیحات خوب شما ممنونم.
آیا افزنه ای دارید که بشود ویژگی های یک محصول را بشود بصورت حرفه ای در ووکامرس تعریف کرد؟
که برای مخاطب هم جذاب باشد. البته افزونه زیاد هست.
اما میخوام بصورت پرمیوم قابل نصب باشد.
متشکرم

1 پسندیده

سلام ، منظورتون رو درست متوجه نشدم ، ویژگی ها رو برای گوگل تعریف کنید یعنی ؟ یا نه توی خود سایت به نمایش بزارید ؟

درود بر شما
مثلا ما در یک فروشگاه اینترنتی پوشاک برای یک محصول ویژگی های متفاوتی را تعریف می کنیم مانند رنگ، سایز، جنس و …
افزونه ای احتیاج دارم ه این ویژگی ها را به مخاطب زیباتر و بهتر نشان دهد تا انتخاب بهتری داشته باشد.
چیزی شبیه تصویر

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 3.5.0.4 پرمیوم به پست اول پیوست شد/

1 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 3.5.1 پرمیوم به پست اول پیوست شد/

3.5.1 - March 2020

• Enhancement: Add display=swap parameter to Google font even when there is only one on the page and the Combine Google Fonts option is enabled (#2241)
  • Bugfix: Prevent the combined Google Fonts link from causing a 404 error in specific conditions (#2328)
  • Bugfix: Prevent invalid characters in inserted critical path CSS when using Optimize CSS Delivery option (#2333)
  • Bugfix: Prevent the cache from being recreated on each page load when the WebP cache option is enabled and there is no WebP images on the page (#2280)
4 پسندیده

سلام. سایت من با گزینه Combine CSS مشکل داره و وقتی فعال می شه بعضی از قسمتاش بهم می ریزه. آدرس css هایی که نمی خوام combine بشن رو وارد می کنم ولی عمل نمی کنه و توی گزارش gtmetrix فقط یک فایل css تولید می شه و خب سایت همچنان بهم ریخته اس.
آدرس رو به صورت زیر وارد میکنم:
/wp-content/plugins/js_composer/assets/css/js_composer.min-6.1.css

@Mahdiagho

سلام
آدرس دهی درسته.
بعد از وارد کردنه این آدرس و ذخیره تنطیمات، کش، OPCache و کش Cloudflare (در صورت وجود) رو پاک کنید و دوباره در GTMetrix و Front-End سایت تست بگیرید.

2 پسندیده

پست اول پیوست شد و نسخه 3.5.2 پرمیوم به پست اول پیوست گردید/
آخرین تغییرات:

Enhancement: Improve AMP compatibility with the AMP plugin to automatically cache URLs using the ?amp parameter (#2216)
Enhancement: Automatically fix incorrectly entered URLs in the DNS prefetch option field (#2255)
Enhancement: Replace direct use of curl by wp_remote_get for requests to Cloudflare API (#2486, #2369)
Bugfix: Prevent PHP warnings & license validation issue created by the use of WP_Filesystem (#2455)
Bugfix: Correctly save fallback CPCSS even when <style> tags are present (#2464)
Bugfix: Correctly create the mobile version of the cache during partial preloading if specific cache for mobile option is enabled (#2399)
Bugfix: Prevent a cloudflare error while saving optimal Settings and development mode options (#2374)
Bugfix: Correctly cleanup everything about WP Rocket after uninstall (#2352)
5 پسندیده

سلام. فایل های ترجمه اش رو هم قرار بدین عالی میشه

سلام روی وردپرس فارسی خودش فارسی هست مشکلی نداره خودش

1 پسندیده