دانلود افزونه یوست سئو پرمیوم نسخه Yoast SEO Premium 18.3 + افزودنی ها

سلام خوش اومدید به خانواده بزرگ سون هاست
اتفاقا رحیم هم همین مشکل رو داشت با این نسخه هرچی هم تیکت پشتیبانی میدم به یوئست میگن منتظر بمونید برطرف میشه ، از طرفی هم نمیتونم بهشون دسترسی بدم بیان چک کنن چون لایسنس رو از این نسخه از ریشه مسدود کردم
حالا منتظرم آپدیت رو بدن که همین یکی دو روزه باید بیاد اگر درست نشد لایسنس اصلی رو متصل میکنیم به سایت رحیم عزیز تا بیان بررسی کنن خودشون
در کل یه کوچولو صبر کنید تا به نتیجه برسیم در رابطه با نبودن کلمه کلیدی اضافه

2 پسندیده

ممنون از پاسختون
نسخه قبل تر رو دارین تا فعلا اونو فعال کنم؟

آپدیت جدید منتشر شد.

2 پسندیده

@Angel جان ممنون از پیگیریت.

این نسخه 13.2 هست و به خوبی کار میکنه.
از طرفی نسخه 13.4 هم منتشر شده. اگر عجله ای ندارید، منتظر باشید تا ندا برای دانلود آمادش کنه.

wordpress-seo-premium -v13.2.zip (4.0 مگابایت)

3 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 13.4 پرمیوم به پست اول پیوست گردید/
بچه ها عذرخواهی میکنم اگر یکم اخیر توی کار هست ماسفانه مادرم مریض شده و یکم شدید درگیرم ، اگر پیامی میدید میبینید دیر جواب میدم یا درست پیگیرش نیستم علتش همین هست.
مرسی ازتون

3 پسندیده

@Rahim @gitigohar
پست اول آپدیت شد بچه ها نسخه 13.4.1 پرمیوم رو پیوست کردم

1 پسندیده

@Angel
ممنون از لطف شما.

درود دوستان،

افزونه ارسالی خانم ندا رو نصب و بررسی کردم.
بدون مشکل و خطا، نصب و فعال شد.

موفق باشید.

2 پسندیده

خیلی ممنون یک پوشه با نام macosx__ داخل افزونه بود فکر کنم این پوشه جدید آمده برای چه چیزی هست ؟

سلام

این پوشرو پاک کنید

2 پسندیده

چیز خاصی نیست فایلی که داخل سیستم عامل مک فشرده میشه با ابزار زیپ خود مکینتاش اون پوشه داخلش میاد
رحیم درست میگه پاکش کنید اما نکنید هم چیزی نیست
پست اول بروزرسانی شد و افزودنی های مورد نیاز یوست به پست اول پیوست گردید

2 پسندیده

سلام وقتی میخوام فایل رو نصب کنم این پیام رو میده

پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

سلام فرزین جان ، باید حجم آپلود رو از تنظیمات php افزایش بدید مراحل زیر رو دنبال کنید :
وارد سی پنل بشید > MultiPHP INI Editor رو انتخاب کنید ، حالا این قسمت لیستی براتون نمایش داده میشه که دامنه ای که سایت روشه رو انتخاب کنید تا تنظیمات مربوطه بیاد ، حالا گزینه ای دارید با عنوان upload_max_filesize که مقدار اون رو میخوایم افزایش بدیم و خیلی هم نباید زیاد کنیم که مشکل پیش بیاد روی 16M قرار بدید ، حالا لازم شد بیشتتر هر چقدر دوست داشتید اما توصیه نمیکنم زیاد بالا ببرید چون از لحاظ امنیتی جالب نیست ، حالا Apply رو بزنید و تمام ، حالا هم برگردید و افزونه رو نصب کنید

1 پسندیده

سلام دوستان،

با تشکر از @Angel عزیز،
پست اول بروز شد و نسخه پرمیوم 13.5 به پست اول پیوست گردید.
افزودنی‌های موجود در پست اول، همچنان در بروزترین نسخه خود هستند.

افزونه ارسالی خانم ندا رو نصب و بررسی کردم.
بدون مشکل و خطا، نصب و فعال شد.

موفق باشید.

3 پسندیده

سلام. مدتی هست توضیحات متا رو توی نتایج گوگل نشون نمی ده و پاراگراف اول متن رو نشون می ده. راه حل چیه؟
ممنون

سلام ، تنظیمات متا رو میشه ازش شات بدید چی گذاشتید ؟
پیشنهاد میکنم متا رو دستی وارد کنید تا بتونید روش مدیریت داشته باشید

1 پسندیده

عذر می خوام کجا رو اسکرین شات بگیرم؟ این تنظیمات متا کجاس؟!!!

این آخری برای وقتی هست ک یوست ووکامرس داشته باشید و نوع تنظیمش شخصی سازی شده @Rahim عزیز هست چون خودم نصب نداشتم از سایت ایشون استفاده کردیم تو شات

3 پسندیده

ممنونم.
تو سایت من برای تمام این post typeها بخش Meta description خالی هست و هیچ چیزی توش ننوشته. فک کنم در این شرایط باید از Meta descriptionی که تو ویرایش اسنیپت وارد می کنم بخونه. درسته؟ ولی اینطوری نیست.

افزونه رو چطور نصب کنیم؟
نسخه رایگان رو پاک کنیم؟

دورد
افزونه را دانلود و داخل هاست قسمت پلاگین ها آپلود نماید و پس از آپلود افزونه سوایت نسخه رایگان را غیر فعال کنید و حالا افزونه یواست پرمیوم را داخل هاست استخراج کنید و بعد از طریق پنل وردپرس افزونه یواست نسخه پرمیوم را فعال کنید
فقط پیشنهاد میگمک که افزونه سوایت نسخه عادی را پاک نکنید!
موفق باشید…

1 پسندیده