دانلود افزونه یوست سئو پرمیوم نسخه Yoast SEO Premium 18.3 + افزودنی ها

سلام بر شما

بسیار ممنونم خانم ندا از اینکه وقت گذاشتید و اصلاحات رو انجام دادید.
متاسفانه هنوز افزونه رو بررسی نکردم.
در اولین فرصت نصب و تست میکنم و نتیجه رو همین‌جا اعلام میکنم.

سپاس

5 پسندیده

سلام دوستان

آخر هفتتون بخیر :slightly_smiling_face:

افزونه ارسالی خانم ندای عزیز رو بررسی کردم.

تمامی این موارد در آخرین آپلود رعایت شده و من مشکلی ندیدم.

ممنون از خانم ندا و پیگیریشون برای ارسال افزونه Yoast SEO Premium. :slightly_smiling_face:

موفق باشید.

3 پسندیده

دوستان سلام

ممنون میشم تجربتونو از این افزونه، در صورت نصب بگین.

نوتیفیکیشن Update Core من با نصب این افزونه در حالی که نسخه آخره (11.1)، از بین نمیره.
در صورتیکه با Deactivate کردنش، دیگه نوتیفیکیشنی وجود نداره. (جهت صحت اینکه این نوتیفیکیشن از این افزونس)

مال شما چطور؟

1 پسندیده

درود
روی چند تا سایت مشکل رو ندیدم حالا دوستای دیگه هم نظراتشونو بدن

2 پسندیده

سلام دوستان

بروزرسانی:

دوستان مشکل از افزونه نبود، امروز نوتیفیکیشنی مبنی بر Update Core دریافت نمیکنم.
مشکل از لوکال من بود.

موفق باشید.

1 پسندیده

@Angel جان،
آپدیت Yoast SEO Premium شمارا میخواند :joy:

زحمت این آقای Joost de Valk هم افتاده گردن شما.

برای دوستانی که احتمالا ایشون رو نمیشناسن:

2 پسندیده

سلام نحوه آپدیتش چطوریه؟ باید افزونه رو پاک کنیم؟

بهترین و امن ترین حالت ممکن برای آپدیت افزونه های پرمیوم آپدیت دستیه.

برای این کار از FTP Client مثل Filezilla یا File Manger در Cpanel استفاده کنید.

به شاخه public_html/wp-content/plugins برین و اونجا پوشه افرونه مورد نظر رو Rename کنین.

مثلا برای همین افزونه، پوشه wordpress-seo-premium رو به wordpress-seo-premium-old تغییر نام بدین و سپس پوشه ای با نام wordpress-seo-premium ایجاد کنین و محتوای فایل آپدیتی رو بریزید داخلش.

حالا افزونه ای که روی سایت شما فعاله، همون افزونه آپدیت شده و مربوط به شاخه wordpress-seo-premium هستش.

با افزونه کار کنید، اگر مشکلی نداشت و همه چی مرتب بود، میتونین پوشه wordpress-seo-premium-old رو پاک کنین.

این کار رو هم میتونین از طریق فایل File Manager انجام بدید و هم داشبورد وردپرس، قسمت افزونه ها.

یادتون باشه که پوشه هارو با FTP Client به خاطر زمان انجامش پاک نکنین.

دقت کنین، که افزونه ی قدیمی که مربوط به پوشه wordpress-seo-premium-old هست، غیر فعاله و دارای ورژن پایینتریه.

اما اگر با افزونه جدید مشکل داشتید و یا دارای ایراداتی بود، خیلی راحت میتونین پوشه wordpress-seo-premium رو پاک کنین و wordpress-seo-premium-old رو به wordpress-seo-premium تغییر نام بدین.

5 پسندیده

الان چند تا لینک گذاشته اید
کدام یک از این ها درسته و آخرین نسخه اورجینان بدون ویروس بدون کد های مخرب هست ؟؟؟

درود

مرا خواند و من هم راندمش :sweat_smile:

عزیز جان کجا چندتا لینکه ؟ یه دانلود اونم تو پست اول پیوست میشه
هیچ کدوم هم کد مخرب و چیزهایی که شما گفتید نداره فقط لایسنس نیاز نیست بزنید شما

پست اول بروزرسانی شد و نسخه پرمیوم 11.1.1 به پست اول پیوست شد

4 پسندیده

الان نصب کردم ببنید چرا اینجوره

الان داخل پشتیبانی یوئست تعداد افرادی که مشکل دارن با افزونه همینطور داره میره بالا یا دانگرید کنید یا یکم صبر کنید ببینیم پچ میده یا نه

4 پسندیده

نسخه 11.1 سالم به پست اول پیوست شد 11.1.1 پرمیوم کلا مشکل داره لطفا همه نسخه 11.1 رو نصب کنید تا تکلیف مشکل جاوا و برنامه نویسی برای نسخه پرمیوم معلوم بشه
با این نوناشون

4 پسندیده

خیلی ممنون واقعا تو زحت افتادید شرمنده فقط یه مشکل دیگه
اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط نداره

1 پسندیده

سلام
روشی که رحیم عزیز گفت درسته :hibiscus: ولی اگه خواستی راحت‌تر کنی، افزونه فعال باشه و از داخل هاست یا از طریق ftp فایل زیپ افزونه جدید را آپلود کن، پوشه افزونه قبلی را حذف کن و فایل جدید را اکسترکت کن، تمام :blush:

1 پسندیده

@Rahim
اگه بخوایم مرتب این yoast را آپدیت کنیم دو روز یکبار درگیرشیم :neutral_face: من که دو ماه یکبار آپدیتش میکنم :joy:

2 پسندیده

خواهش میکنم این چه حرفیه
توی نسخه جدید دیگه حذف کرده فقط تو نسخه ۱۰ و عقب تر بود این آپشن

3 پسندیده

:joy: درسته

کاملا درست میگه محمد جان. این ساده ترین و اصولی ترینشه.

اما 2تا نکته داره که احتمالا افراد مبتدی‌تر مثل من در سالهای دور پاشو بخورن :grinning::

1- وقتی پاک میکنی و Rename نمیکینی ممکنه فایل پاک شدت نره تو Trash و بازیابیش داستان بشه مخصوصا در هاستینگ های ضعیف. پس بهتره Rename بشه که اگه خواستی باز Downgrade بکنی، فرصتشو داشته باشی.

2- بعضی نوسینده‌ها که نه، بعضی نالرهای عزیز، خوده پوشه پلاگین رو زیپ میکنن، یعنی زمانیکه Extract میکنی، همه فایللای داخل wordpress-seo-premium ریخته میشه تو plugins/ که در این صورت هم باز داستان میشه و باید Move کنی.

البته معمولا ماها قبل آپلود، یه Extract می‌کنیم ببینیم تو پلاگین چه خبره. :grinning:

ممنون محمد جان از توضیحاتی که اضافه کردی. :100:

پاورقی: دوستان خیلی از این توضیخات واضحه اما ممکنه همین مسائل ساده برای خیلی‌ها سوال باشه.
پس من‌رو ببخشید و دوستای کار درستمون به دل نگیرن. :joy:

3 پسندیده

خب این بد نمیشه برای سئو
الان ما چگونه کلمات کلیدی را گوگل معرفی کنیم؟؟

ببینید یه اشتباهی رو از حکایت این کلمات کلیدی و… یوئست نگیریم
شما با اون ابزار آنالیز میکنی که میزان تراکم کلمه کلیدی توی پست چطوره اوضاعش ، کلمه کلیدی اصلیت رو توی عنوان - ابتدای متن آغازین - متن جایگزین تصاویر و تگ ها و… و یا تکرار 2 الی سه بار توی متن به گوگل و دیگر موتور جستجو ها معرفی میکنی و اون زمان با وارد کردن داخل ابزار آنالیز یوئست بررسی میکنی که آیا این نوع ورودتون درست بوده یا خیر
بود و نبودش تفاوتی ایجاد نمیکنه برای سئو شما ، سئو شما به اختصاصی بودن مطلب و نظم نوشتار بستگی داره و اوضاع بهینه قالب و…
پس نگرانی از این اوصاف نداشته باشید.

6 پسندیده