دانلود افزونه یوست سئو پرمیوم نسخه Yoast SEO Premium 18.3 + افزودنی ها

نسخه 12.6.1 پرمیوم به پست اول پیوست شد
آخرین تغییرات افزونه :
= 12.6.1 =
Release Date: November 27th, 2019

Bugfixes:

* Fixes a bug where a fatal error would be thrown when Yoast SEO was used in combination with another plugin or theme containing a class named `Date_Helper`.
* Fixes a bug where a fatal error would be thrown when an empty string would be passed to the `WPSEO_Date_Helper->format` method. Props to [@mpolek](https://github.com/mpolek).
2 پسندیده

درود بر شما
ممنون می شوم طریقه نصبش بگید
من قبلا یوست غیر پرمیوم ورژن 12.6.2 رو نصب داشتم برای نصب نسخه پرمیوم چکار کنم؟
باید نسخه نصب شده موجود را حذف کنم یا نیازی نیست و خودش بروز می شه؟

1 پسندیده

سلام
ببینید نیاز به کار خاصی نیست شما نسخه پرمیوم رو مث یه افزونه عادی نصب کنید ، نسخه عادی رو غیرفعال کنید ، نسخه پرمیوم رو چک کنید و تنظیمات رو بررسی کنید ، همه چی اگر اوکی بود نسخه رایگان رو حذف کنید و نسخه پرمیوم باقی بمونه تا ابزار ریدایرکت لینک های تغییر کرده و آنالیز نامحدود ساختار براتون فعال بشه

3 پسندیده

بسیار عالی ممنون از شما
به نحوی که گفته بودین انجام دادم فقط اینکه در بروزرسانی های آتی اطلاع رسانی می کنید؟

2 پسندیده

خواهش میکنم ، بله حتما ، تاپیک رو توی علاقه مندی هاتون اضافه کنید ، نوتفیکیشن انجمن هم فعال کنید حتما ، که به محض بروزرسانی مطلع بشید

2 پسندیده

1نوشته به موضوع تازه تبدیل شد: مشکل در افزونه یوست - عدم لود ابزار های افزونه Yoast

سلام
جدیدا داره این ارور رو میده ؟
چرا ؟

1 پسندیده

سلام
از چه طریقی آپدیت کردید شما ؟ یبار از ریشه حذف کنید دوباره نصب کنید
خدا لعنت کنه این نسخه 5.3 رو زندگی همه رو خراب کرده :))

1 پسندیده

وردپرس من 5.3 نیست
تو همون قسمت فزونها پاک کردم دوباره نصب کردم

1 پسندیده

روی 5.2 مشکل دااااااارید ؟ :expressionless: ، یکاری کن بازم حذف و نصب کن ببین اوکی میشه ؟ من یوئست خودمو نمیتونم بدم چون شخصی سازی شده اس اما اگر نشد بگو دوباره لایسنس کنیمش برات

1 پسندیده

باشه
تست می کنم دوباره
ممنون

1 پسندیده

درود بر شما
خداقوت
در سئویی که باید در یوست رعایت شود. بخصوص در قسمت خوانایی، تا چراغش سبز شود نوشتن جملات کوتاهه
وقتی این کار رو می کنم و پایان جمله نقطه می گذارم باید به خط بعدی برم و اگر نه چراغ سبز نمی شه با این کار پاراگرافت هام شکل درستی ندارند
می شه بفرمایید چطور می تونم هم چراغ سبز خوانایی رو داشته باشم و هم پاراگرفهام شکل درستی داشته باشند
اگر آموزشی هم در این زمینه دارید ممنون می شوم ارائه کنید
با سپاس

1 پسندیده

سلام ، ممنونم جناب مقصودی عزیز
ببینید این نوع ساختار رو هر کسی یه نوعی دست میگیره ، من خودم به این شکل عمل میکنم همیشه
اول از همه تصویر مربوط به مطلب که ترجیحا اختصاصی میسازم + آلت تصویر
دومین مرحله همیه پاراگراف 130 الی 150 کلمه که تشکیل شده از 700 الی 850 کلمه هست رو میزنم
مرحله بعدی یه تگ اچ 4 رو میزنم با کلمه کلیدی داخل اون مثلا برخی از ویژگی های سون هاست (سون هاست اینجا کلمه کلیدیمه )
زیرش هم چند ستون نقطه دار
اگر ستون های دیگه نیاز بود عنوان رو با تگ اچ 5 میدم و زیرش ستون هارو میرم
حالا متن اضافی هم هر چند تا پاراگراف بود انتها میبرم ، حالا همین پاراگراف انتها رو بنا به سایت شما میتونه در ادامه پاراگراف اول باشه ، اما دقت کنید تعداد کلمات پاراگراف ها مناسب باشه
در نهایت هم لینک های داخلی برای مطلب و لینک خارجی (ترجیحا به منابع معتبر)
ساختار صد درصد سئو شده و مفید هست ، نمونه تصویرشم قرار میدم

5 پسندیده

ممنون از شما و پاسخ کاملتون
مسئله می دونید کجاست! ما در فارسی هر جمله را با نقطه پایان اون به اتمام میرسانیم یعنی جمله تمام شد. و جمله بعدی را می نویسیم. اما در یوست تا جایی که تست می کنم وقتی دو تا جمله رو البته از نظر ما که فارسی می نویسیم، در یک خط می بینه یک جمله به حساب میاره و وقتی دقیقا بین اون دو تا جمله یک اینتر میزنیم اون ها رو دو جمله به حساب میاره.
متن پیامش اینه : 37.5% از جملاتی که در متن استفاده کرده اید بیشتر از 20 کلمه دارند , که بیشتر از حداکثر توصیه شده 25% است .
من فقط با یک اینتر بین دو جمله این درصد رو میارم پیایین و چراغ سبز می شه اما شکل پاراگراف به هم می ریزه و من در هر خط یک جمله بیشتر ندارم

2 پسندیده

اینطور که من منظورتون رو متوجه شدم شما در وسط پاراگراف . قرار میدید درسته ؟
خوب ببینید براش اینطوری تعریف شده که از ، و ؛ بعنوان واسط انتها و ابتدای یک جمله توی پاراگراف استفاده بشه ، بهتر نیست شما هم از اینا استفاده کنید ؟ چون فکر میکنم گوگل هم مبتنی بر همین اصل باشه که این متود داخل افزونه قرار داده شده

4 پسندیده

سلام درود برای اپدیت این افزونه باید اونا از هاست حذف کنم و بعد جدید نصب کنم این کا را که انجام بدم ایا تمام تنظیمات این افزونه حذف میشه و یا ان که بعد این مورد و دباره نصب کردن افزونه مثل قبل میشه

2 پسندیده

سلام
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد ، چون تنظیمات توی دیتابیس ذخیره میشن براتون حتی تنظیمات از نسخه رایگان به نسخه پرو و بالعکس همخوانی دارن

3 پسندیده

پس همین کارا انجام سپاس گذارم!

1 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 12.7 پرمیوم به پست اول پیوست گردید
آخرین تغییرات

Yoast SEO 12.7 is out today — signaling the last release of 2019. This release is all about cleaning up and fixing bugs. Since we have a two-week release schedule, we can quickly respond to any bug we might find. Find out more about this release in our 12.7 release post!

Bugfixes:
Fixes a bug where sub-sitemaps were rendered for non-public custom post types. Props to @stodorovic.
Fixes a bug where nested gallery images were not included in the image count in the sitemap. Props to @stodorovic.
Fixes a bug where the notification center ‘dismiss’ and ‘restore’ buttons had no focus style.
Other:
Improves security by adding output escaping.
4 پسندیده

سلام خسته نباشید. شما خودتون نال میکنید این افزونه ها رو؟

1 پسندیده