دانلود افزونه Really Simple SSL Pro 4.1.5 فعالسازی آسان اس اس ال وردپرس

یک زمانی بود که فعال کردن SSL یک کار واقعا سختی بود که معمولا مسئولین پشتیبانی باید حتما کدها رو جایگذاری می کردند و اصلا خاطرم نیست پروسه این کار در اون سالها چطور انجام میشد. من هم تازه کار بودم و اطلاعات زیادی نداشتم.
مهم هم نبود؛ چون گوگل اون سالها مساله SSL رو انقدر مهم نمی دونست. الان به خوبی و با همین افزونه و یک کار کوچک در Cpanel میشه SSL رو فعال کرد. :slight_smile:

4 پسندیده

سلام لایسنس افزونه فعال نیست؟

1 پسندیده

سلام محمد جان ، فعاله عزیز تا سال 2050

3 پسندیده

من در حال حاضر دارم از این افزونه به شکل رایگان استفاده می کنم. دقیقا تفاوتش با نسخه پرمیوم چه هست؟

نصب کردم و به خوبی فعال شد. متشکرم

1 پسندیده

چندتا سرویس امنیتی داره برای پیش بارگیری و… که خیلی بدرد بخورن

3 پسندیده

من 2.1.10 رو نصب کردم ولی لایسنسش فعال نیست؟
کار خاصی باید بکنم برای فعال شدن لایسنس؟

2 پسندیده

دوست خوبم فایل ی که گذ اشتم پست اول فایل لایسنس هست و شما باید نسخه اصلیش رو از مخازن نصب کنید و این هم دان کنید و کنارش نصب کنید

2 پسندیده

فک کنم متن پست اول رو بهتره یکم دقیق تر کنید
اگر مراحل رو گام به گام بنویسین
و لینک پلاگین اصلی رو هم که اول باید نصب بشه بزارین بهتر میشه
الان یکم گیج کنندست
من پلگین رایگان رو داشتم . پاکش کردم
بعد پلاگین شما رو نصب کردم بعد خودش پیام داد که باید پلاگین رایگان رو هم نصب کنید
که دوباره اونم نصب کردم
و حلاصه تو این مسیری که رفتم لایسنس نهایتا فعال نشد

2 پسندیده

@MOHAMAD_MIR.MOEZI
توی پست اول نوشته شده کامل ، چیز نا مفهموی نیست ، شما اینطوری گفتی من فکر کردم ننوشتم اصن
اما در کل فایل قرار داده شده لایسنس هست دوست من و لایسنس های افزونه های وردپرس اینطوری هستن ک در کنار نسخه رایگان نصب میشن

3 پسندیده

سلام لطفا نسخه جدیدش رو قرار بدین
ممنون

1 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 2.1.11 پرمیوم به پست اول پیوست گردید/
آخرین تغییرات افزونه :

Fixed some untranslatable strings in security headers help tips

2 پسندیده

دانلود نسخه 2.1.13 پرو به پس اول پیوست شد
= Change log = 2.1.13 =

• Removed env=HTTPS from HSTS preload header as it’s not required anymore
1 پسندیده

سلام. با توجه به اینکه قابلیت ssl کلودفلر میشه استفاده کرد، نیازی به این افزونه باز هم هست؟
متشکرم

1 پسندیده

با قرار دادن این کد در htaccess. میتونید بدون افزونه، تمام قسمت های سایتتون رو مجبور به HTTPS کنید.

#Force HTTPS
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [L,R=301]
4 پسندیده

واقعا همیشه استقبال می کنم از کد به جای افزونه و ممنونم از راهنمایی شما.
مساله فقط اینه که من کلودفلر رو دارم و از قابلیت ssl اون استفاده می کنم. با اینهمه، باز هم لازمه این کد رو درج کنم؟

شما این کد رو به htaccess. اضافه کنید و طبق تصاویر، این تنطیمات رو اعمال کنید:

5 پسندیده

مراحل درسته رحیم جان اما توی توضیحات کلودفلر گفته شده که خودش کل ترافیک رو هدایت میکنه نیازی به کد نیست دیگه

5 پسندیده

درسته ندا جان، همینطوره، اما همونطور که خودت میدونی گاهی برای استفاده های متفاوت و فازهای تستی، مجبوریم سایت رو از روی کلودفلیر Pause کنیم یا بیایم رو Origin Server.
بنابراین این کد در htaccess. باعث میشه که همیشه خاطر جمع باشیم که مشکلی بابت SSL ایجاد نمیشه.

5 پسندیده

دوباره سلام
یه چیز رو یادم رفت بگم این افزونه فقط کارش این نیست هدایت کنه از http به https بیشتر کارش اون هم تو نسخه پولی رفع باگ های امنیتی هدر و… تقریبا 8 تا باگ امنیتی بزرگ رو پر میکنه ، اگر بحث فقط ریدایرکت بود که اصلا استفاده نمیشد

2 پسندیده

نگارش تازه‌ای از Really Simple SSL pro دردسترس است. [جزئیات نگارش 2.1.18 را مشاهده کنید] نسخه جدید رو میشه لطفا قرار بدید