دانلود افزونه Schema Pro v2.5.0 افزونه نشانه گذاری اسکیما

سلام خسته نباشید @Angel
میشه نسخه 1.5.2 رو واسه من بفرستید ؟؟
نسخه 1.6.1 ایراد داره و مانع از اعمال تغییرات در طرح های ایجاد شده می شود .

سلام وقت بخیر
ممنون میشم آموزشش هم بزارید

سلام سعید جان
متاسفانه در حال حاضر این نسخه تو آرشیوم نیست اما به یکی از دوستان سپردم که در اسرع وقت برام برسونه و براتون میفرستم

2 پسندیده

سلام

خدمت شما:
wp-schema-pro-1.5.2.zip (591.1 کیلوبایت)

5 پسندیده

افزونه محبوب اسکیما بروزرسانی شد و نسخه 1.7.0 پرمیوم به پست اول پیوست گردید

Version 1.7.0

21 Apr 2020

New

• Introducing FAQ Schema.
  • Added the Regenerate Schema Markup feature.

Improvement

• Added Date and Time picker.

Fix

• Removed a Day/Hour/Minute/Second field with backward & forward compatibility from review schema.
  • Fixed update schema markup issue on the configuration page.
  • Added home page URL in Website schema.
  • Delete Data Uninstall setting is not visible at the backend.
  • Fixed language translation issue in the schema.
  • Fixed issue of Trying to access array offset on the value of type bool with PHP 7.4 compatibilityFixed language translation issue in the schema markup.
5 پسندیده

سلام و وقت بخیر خدمت شما؛ امیدوارم حالتون خوب باشه و تشکر بابت این افزونه خوب. @Angel
بنده و یکی دیگه از دوستان ( تاپیکت مربوطه ) این مشکل رو داریم وقتی که نسخه بالا تر این افزونه رو اپدیت میکنیم اطلاعات نمایش داده شده این طوری میشه :

اگه بند رو راهنمایی کنید ممنون میشم. این نکته رو هم خدمتتون عرض کنم که با دانگیرد به نسخه 1.5.2 مشکل برطرف میشه.
با تشکر

1 پسندیده

ببخشید این هم وقتی نسخه 1.5.2 فعال میشه

با تشکر

سلام به نظر من هیچ مشکلی نداره فقط متن رو به صورت کد شده درج میکنه ,باید بدونیم که بنیانگذاران schema گوگل بوده و برای راحتی خودش این کارو انجام داده .
مشکل اصلی که در نسخه قبلی وجود داشت این بود که به طور مثال اگر به اشتباه برای نوشته های سایت طرح محصول رو انتخاب میکردی بعدا امکان حذف یا ویرایش اون وجود نداشت یعنی حذف و ویرایش را افزونه انجام میداد ولی اعمال نمیشد و این رو فقط با تست میشد بفهمی ،این مشکل رو تو سایت های دیگه مثل ژاکت هم گفته بودند به خاطر همین بود که من از نسخه ۱.۵.۲ استفاده میکنم

سلام دوستان
این افزونه طرفدار زیادی داره دلیلش چی هست دقیقا این افزونه چه کار ها انجام میده؟

1 پسندیده

دقیقا مشکل ایجاد میکنه شما یک محصول رو اضافه کنید بعدش نسخه 1.7 رو استفاده کنید وقتی گوگل ایندکسش میکنه توی بخش تصاویر اصلا نوشته محصولات رو نمیاره و یک سری کد عجیب غریب نشون میده.
من خودم دقیقا همین تجربه رو داشتم حتی رتبه یکی از محصولات از لینک یک به لینک 5 رفته بود.
پس عملا مشکل داره ایجاد میکنه.
دقیقا دلیلش اینکه پلاگین یک مشکلی داره و هنوز رفع نشده برای همین بنده هم مثل شما از نسخه 1.5.2 استفاده میکنم

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
از این افزونه برای نشانه گذاری سایت استفاده میشه که به اختصار به اون schema گفته می شه و کاربردش این هست که صفحات سایت را برای موتورهای جستجو قابل فهم تر می کند و سرعت ایندکس و پردازش سایت را افزایش می دهد با مثال توضیح می دهم تا بیشتر بفهمید .
مثلا شما در یکی از صفحات سایتتان شماره تلفن خود را قرار دادید، از دید گوگل اون شماره تلفن عددی بیش نیست،برای اینکه به گوگل بفمونیم که این شماره ،شماره تلفن است از نشانه گذاری استفاده میکنیم .
در کل برای خیلی موارد دیگه مثل ستاره دار کردن نیز استفاده میشه .
ایجاد باکس جستجو (sitesearchbox)
ایجاد راهنمای موتورهای جستجو (Breadcrumbs)
توصیه میشه حتما این افزونه رو نصب کنید .

3 پسندیده

خیلی ممنون از توضیح شما
باید دستی به افزونه گفت که مثلا این جمله عکس و … به چه دلیل گزاشتیم با خودکار انجام میده؟
برای تمام سایت های با تمام موضوع ها تفاوتی نداره ؟

به طور خودکار برای همه انجام میده .
بعد از نصب طرح های مختلفی داره مثل ،مقاله ،محصول،ویدئو و … که به تناسب سایتتون میتونید از این طرح ها استفاده کنید .

2 پسندیده

من از افزونه یواست ویدیو سئو استفاده میکنم ولی خیلی راضی نیستم فکر میکنم این افزونه بتونه کمک بهتر بهم بکنه
خیلی ممنون از لطف شما

1 پسندیده

فقط برای فعال کردن کد میخواد؟

نحوه کار این دو افزونه با هم متفاوته ،استفاده از این دو افزونه در کنار هم خیلی خوبه

2 پسندیده

نه کد نمی خواد لایسنسش برداشته شده
فقط حتما از نسخه 1.5.2 استفاده کن

1 پسندیده

همنون افزونه که ندار خوانم در پست اول قرار دادن را دانلود کردم!

1 پسندیده

ممنون که گفیتد دارم تغیر میدم!

1 پسندیده

ولی خوده افزونه خطا داد زده به روزسانی به نسخه جدید تر

1 پسندیده