دانلود رایگان افزونه FS Poster 3.6.3 v3 - ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

1575016443_fs-poster

FS Poster نام افزونه ای قدرتمند و با ارزش میباشد که میتواند مطالب شمارو بصورت خودکار آنی و زمانبندی شده در شبکه های اجتماعی ارسال کند، این افزونه از شبکه های اجتماعی بزرگ نظیر: تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر ، فیسبوک ، لینکدین ، ایکس او ، پینترست و… پشتیبانی می کند ، میتونید آخرین نسخه پرمیوم این افزونه رو از همین صفحه دریافت کنید و برای سهولت از اطلاعیه آپدیت ها نوتفیکیشن انجمن رو فعال کنید و تاپیک رو به علاقه مندی ها اضافه کنید.

دانلود نسخه 3.6.3 ورژن3 :
fs-poster_3.6.3_V3.zip (4.3 مگابایت)

دانلود نسخه 3.4.2:
fs-poster 3.4.2 My Fix Schedules Working by Walker.zip (4.1 مگابایت) – --

8 Likes

بعد از نصب میاد
Please activate the plugin!

سلام. خودتون هم ازش استفاده کردید؟ میشه جایی نمونه پست هایی که ارسال میکنه رو دید؟

سلام بله اینو واسه تست وصل کردم به این کانال که ببینم چطور کار میکنه

> https://t.me/themefaa

2 Likes

تو اینستا نفرستادید؟

سلام
خسته نباشید ، افزونه خیلی کاربردی هست.
فقط سوالی که داشتم ، افزونه رو خریداری کردید؟ یا از نال شده های دانلود شده است؟ اصله؟
متشکرم

سلام ، اکثر این افزونه هایی که قرار داده میشه بخش تایید لایسنس دارن که خودم و یا مدیر مربوط به این امر بخش لایسنس رو از نسخه اصلی افزونه حذف میکنیم و بعد در اختیار شما عزیزان قرار میدیم

3 Likes

سلام و سپاس
بله این مورد عادیه ، ولی منظور بنده ، اورجینال بودن افزونه هست ، که آیا این افزونه رو مستقیما از کدکنیون خریداری کردید یا خیر؟
متشکرم

بله مستقیم خریداری میشن ، فقط افزونه هایی مثل راکت هستن که سورس اصلیش از گیت هاب تهیه میشه و بخش لایسنس حذف میشه ، و باقی فزونه ها بصورت مستقیم خریداری میشن

3 Likes

خیلی هم عالی ، خیلی خوبه که اصل هستند
متشکرم

1 Like

فقط یه موردی
افزونه رو که نصب میکنید
وقتی واردش میشید چنین چیزی میخواهد Purchase key:
دوستان عزیز کد زیر رو بزنید تا فعال شه
weflkwefok132w3wwwqe

1 Like

شما داشتید افزونه رو چک میکردید ، لایسنس اورجینال زده بودید روش درسته؟

منظورتون رو متوجه نشدم :woman_shrugging:

افزونه رو تست فرمودید درسته؟
و با لایسنس اورجینالی که داشتید ، افزونه رو چک کردید و تست کردید درست عرض میکنم؟

ببینید الان بخش لایسنس افزونه آزاد شده شما برای فعال سازی همه رو 1 بزنید یا هرچی به سادگی فعال میشه

1 Like

بله ، افزونه فعال میشه ولی متاسفانه فقط میشه از اینستاگرام و vk استفاده کرد
زیرا باقی شبکه های اجتماعی با api غیر مستقیم از سایت اصلی افزونه چک میشوند ، و در لینک برسی هم مشخصه که لایسنس رو دریافت میکنه ، و چون کاربران انجمن لایسنس ندارند و یا لایسنس تنها در 1 دامنه فعال میشود.
متاسفانه امکان استفاده از تمام قابلیت افزونه برای کاربران انجمن امکان پذیر نیست .

هاست من ایرانه اما تا جایی که api رو دریافت کردم و داخلش زدم اوکی بود باقیش هم محدودیت دسترسی هاست ایران بود اما روی هاست خارج هم حتما تست میکنم

3 Likes

هاست بنده خارج هست ، ولی فکر نمیکنم هاست در این بین کاره ای باشه ، چون هنگام دریافت api وقتی وارد سایت fs poster میشه url رو که برسی کنید داره لایسنس رو چک میکنه ، افزونه رو میشه محدودیت برداشت ، سایت اونا رو که دور نمیزنیم!

Your plugin disabled!

Reason: FS Poster (warning)! We detect that you installed our plugin an unofficial method! Please download our plugin from the official site. You have to do that for your site security. Please use only the official version of the plugin! All of other unofficial versions are a potential danger for your site!

2 Likes

افزونه شما غیر فعال است/شد!

دلیل:‌ FS Poster (اخطار) ما تشخیص داده ایم که شما از یک نسخه غیر رسمی که به صورت غیر اصولی نصب شده، استفاده می کنید! لطفا نسخه اصلی را از وب سایت ما دانلود کنید. شما حتما باید این کار را جهت تامین امنیت وب سایت خود انجام دهید. لطفا فقط از نسخه اصلی استفاده کنید! تمامی نسخه های غیر رسمی افزونه ما آلوده می باشند و امنیت وب سایت شما را خطر قرار می دهند!

4 Likes