انجمن سون هاست

دانلود رایگان افزونه FS Poster 3.7.2 - ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

درود
الان افزونه را دباره فعال کردم و کل تنظیماتا حذف کردم درست شده و اینکه شما چطور به اکانت medium متصل میشید ؟؟ واسه بنده کار نمیکنه!!

سلام
حالا تا اونجایی که داخل تنظیمات افزونه من دیدم گویا شما تنظیمات لینک های ارسالی به شبکه ها را تغییر دادید و از تمپلیت گوگل آنالیتیکس استفاده کردید (تصویر پایین :point_down: )

کافیه تمپلیت رو پاک کنید

3 Likes

همین کارار انجام دادم درست شده ممنونم
فقط اینکه وقت داخل سایت های لینک مطلب قرار میده بجز ual خوده مطلب سایت بنده بهشش چیزی دیگه هم اضافه میکنه!! چطور این مشکلا حل کنیم؟ مچکرم

2 Likes

سلام مجدد
این بخش درست کردم لینک ها درست شد ولی الا ن دباره اینجوری شده حتی افزونه را هم از اون موقعه تا حلا فعال نکردم راه حلش چی می تونه باشه؟

سلام
دقیق نمیدونم چطوری کانفیگ کردید افزونه را که شما را راهنمایی کنم
نسخه فارسی افزونه را پایین قرار میدم استفاده نمایید
دانلود fa-poster-v3.4.2

2 Likes

بنده اول همون طور که شما عرض کردید انجام داده بودم و بعد اینکه لینک ها خراب شدن دباره مثل گفته شما انجام دادم و خوب شد ولی حالا تقریبا بعد یک هفته دباره این مشکل پیش امد!
دباه دیپب افزونه نصب و بعد غیر فعال و کلا پاک کردم حالا مشکل برطرف شده !
ممنون بابت افزونه :pray: :pray:
و دباره حالا هم اینجوری شده مشکل همش از بین میره و دباره ایجاد میشه :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow: :woozy_face: :woozy_face:

خیلی ممنونم حسین جان فقط ی وسال داشتم چطور میتون محساب ها رو به این افزونه متصل کنم مثلا حساب pinterest وانکه داخل حساب pinterest لینک مطلب داخل جایگاه لینک قرار بده؟

سلام
اول ممنون بابت قرار دادن این افزونه عالی

لطفا نسخه جدید رو قرار بدهید .

1 Likes

شما واقعا بی نظیرید
ممنون
ممنون
کاشکی انسان هایی مانند شما زیاد تر بود

2 Likes

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 3.6.3 نسخه سوم به پست اول پیوست گردید/

2 Likes

خیلی ممنون میشه ی راهنمایی درباره نحوه استفاده از اون بگید ؟

1 Likes

خواهش میکنم علی جان ، راستش استفاده نمیکنم از این افزونه ، دوستانی ک استفاده میکنن لطف کنن توضیحات مورد نیاز علی عزیز رو بگن

2 Likes

سلام
دوستان چرا 2 نسخه هست؟؟

این نسخش چه فرقی داره؟؟
دانلود نسخه 3.4.2 :
fs-poster 3.4.2 My Fix Schedules Working by Walker.zip (4.1 مگابایت) – –

سلام
فرقی توش نیست دوست من چون درخواستی داشت و زیاد هم بود اون نسخه رو جدا گذاشتم علت رو نمیدونم ولی خیلی ها اون نسخه رو میخواستن

1 Likes

احتمالا اون نسخه مشکل نسخه ی من رو نداره!!

یعنی جواب سوال من در استقبال دوستان از این نسخه هست

سلام خسته نباشید
نسخه جدید آمده لطفا قرار بدهید .

سلام
پست اول بروزرسانی شد و نسخه 3.7.2 پرمیوم به پست اول پیوست گردید/

2 Likes

لطفا نسخه قبلی رو بزارید ، این نسخه مشکل داره

افرادی ک با نسخه های جدید مشکل دارن نسخه دومی ک برای چند نسخه قبل تر هست در پست اول پیوست شده رو استفاده کنن.

1 Likes

سلام دوستان
متاسفانه بی توجهی کردم از داخل لیست افزونه های مورد نیاز برای آپدیت زدم fsposter آپدیت بشه، بعد آپدیت خطا داد که از افزونه غیر اصلی استفاده میکنید و متوقف شد
حالا هر ورژنی نصب میکنم همون خطا موجوده
این ورژن ۳.۴ که شما گذاشتید رو نصب کردم به اینستاگرام وصل نمیشه نه از طریق نام کاربری نه از طریق کوکی
از افزونه wp-optimize هم استفاده کردم نشد که دیتابیس رو حذف کنم
رفتم داخل phpmyadmin اونجا هم نتونستم جداول رو پیدا کنم، چونکه افزونه ithem security قسمت تغییر جداول رو فعال کردم و اینکه از افزونه چند زبانه توی سایت استفاده میکنم کلا چندین جدول وجود داره و نتونستم پیدا کنم دیتابیس افزونه fsposter رو
لطفاً راهنمایی کنید