دانلود رایگان MonsterInsights Pro v7.13.1 افزونه داشبورد گوگل آنالیتیکس

افزونه اتصال وردپرس به گوگل آنالیتیکس

MonsterInsights-Pro

MonsterInsights Pro نام افزونه ای حرفه ای و بسیار محبوب و در عین حال با ارزش برای وردپرس میباشد که به کمک آن میتوانید وب سایت خود را به ابزارهای آنارگیری گوگل متصل کنید ، گوگل آنالیتیکس بدون شک ب هتر ین جامعه آماری به شمار میاد و برای همکاری و هم پا بودن باهاش این افزونه بهترین گزینه است ، این افزونه از منابع استفاه خاصی نداره و برای چک کردن آمار پنل آنالیتیکس نیاز به تغییر آی پی ندارید و تحریم ها در اینجا مشکل ساز نمیشه و به سادگی آمارتون رو چک میکنید ،
از این به بعد سعی میکنیم افزونه هارو نسخه اصلی + لایسنس برای فعالسازی قرار بدیم چون یه سری از سازنده ها دارن سخت میگیرن بحث حذف کردن لایسنس رو ، این افزونه رو هم به همین روال همراه لایسنس براتون قر ار میدم

google-analytics-premium-7.13.1.zip (3.1 مگابایت)

لایسنس برای فعالسازی:

WP6ZqRYdEQfd
10 پسندیده

سلام
دمتون گرم بابت آموزش ها و مخصوصا افزونه هایی ک داخل انجمن قرار میدید …
احتراما این افزونه روی هاست های داخلی کار میکنه و به گوگل آنالیتیک متصل میشه !؟
چون از افزونه های مشابه ک استفاده کردم متصل نشد …

1 پسندیده

سلام. زبان فارسی این افزونه رو کسی نداره؟

@gitigohar
سلام مجتبی عزیز ، باید دوستانی که استفاده میکنن رو هاست داخلی بصورت ستقیم ببینیم مشکلی نداشتن
دوست خوبم جناب علیرضا گیتی گهر شما روی هاست داخلی استفاده فرمودید این افزونه رو ؟

3 پسندیده

ندا جان کاش میتونستم در این زمینه کمکی کنم ولی من از این افزونه روی هاست خارجی دارم استفاده می کنم با اینهمه واقعا گمان نمی‌کنم مشکلی برای استفاده در هاست داخلی باشه اما مطمئن نیستم!
ولی روی هاست خارجی که واقعا فوق‌العاده‌ست. تا جایی که واقعا نیاز اساسی است، ادمین رو از بازرسی دائمیِ گوگل آنالیتیکس بی‌نیاز می‌کنه مگر اینکه آمار خیلی دقیقی لازم داشته باشید.

4 پسندیده

سلام خیلی ممنونم بابت افزونه عالی فقط اینکه بنده وقتی کد گوگل آنالیتیکس داخل هدر سایت قرار میدم امتیاز گوگل وب مستر 2 تا 3 درصد کم میشه دلیل چی میتونه باشه؟؟

1 پسندیده

سلام. مدتی هست که افزونه در صفحه پیشخوان وردپرس، خطای 403 رو نشون می ده و کار نمی کنه. مشکل از چی می تونه باشه؟

1 پسندیده

سلام
این افزونه روی هاست داخلی مشکل داره.

2 پسندیده

دستتون درد نکنه من برای سایتم استفاده کردم خیلی عالی بود

2 پسندیده

اتصال به آنالیتیکس به دلیل تحریم غیرممکنه از …ترشکن استفاده کنید

1 پسندیده

مشکل اتصالش نیست. بعد از اتصال هم ظاهرا روی هاست های ایران مشکل داره.

2 پسندیده

درسته . روی هاست ایران خطای 403 میده.

دوستان راهی هست این مشکلو حل کرد؟ (بجز انتقال هاست :sweat_smile:) یا افزونه جایگزین هست؟

1 پسندیده

امید جان خوب شما میتونی کد گوگل آنالیتیکس رو بزاری تو سایتت و خیلی شیک از تو نرم افزارش یا سایت خودش آمار رو چک کنی ، اینطوری دردسر هم نداره
اما افزونه آل این وان سئو مثلا من استفاده میکنم کد رو داخلش میزنم اصن توی فوتر هم نمیخواد بزارم

1 پسندیده

من از افزونه yoast برای یکی از سایت هام rsst.ir استفاده میکنم. وقتی آنالیز از سئوی سایت می گیرم می زنه شما از analytics استفاده نمی کنید. در صورتی که کد رو گذاشتم توی سایت. راه حل این موضوع چیه؟ باید افزونه analytics نصب کنم روی سایت حتما؟

The following error occurred during authentication:

The license key does not exist.

این کد کار نمیکنه متاسفانه

پست اول بروزرسانی شد و نسخه پرو 7.13.1 به پست اول پیوست گردید /
@Sina_salvatore لطفا خود افزونه ای ک قرار میدیم رو استفاده کنید برای قبول کردن لایسنسن

2 پسندیده