دانلود 7.4.4 YellowPencil - Visual CSS Style Editor - افزونه مداد زرد نسخه فارسی

yellow-pencil-review
… … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … …
افزونه مداد زرد نام افزونه ای قدرتمند و بسیار کارآمد میباشد که به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید تغییراتی که در اعمال کردنش در حالت عادی غیرممکن و یا بسیار سخت است را به سادگی تمام و با چند کلیک انجام دهید، مداد زرد قابلیت های خوبی داره که حتی برای سایتی که از رابط کاربری ساده ای بهره مند هست هم استفاده کردم ، افکت ها و ایجاد تغییرات عالی این افزونه رو از دیگر افزونه ها جدا می کند، این تاپیک به صورت مداوم بروزرسانی خواهد شد و برای استفاده آسان حتما تاپیک را بوکمارک کنید.
… … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … …
نسخه انگلیسی (اصلی آخرین نسخه) 7.4.4 : waspthemes-yellow-pencil-7.4.4.zip (5.2 مگابایت)
نسخه انگلیسی 7.2.6
waspthemes-yellow-pencil726.zip (5.3 مگابایت)
نسخه فارسی سازی شده 5.5.5
waspthemes-yellow-pencil.5.5.5.zip (10.6 مگابایت)

6 پسندیده

لطفا اپدیت کنید باتشکر

2 پسندیده

ممنون بابت گزارش بروزرسانی /
پست اول بروزرسانی شد و نسخه 7.2.6 اورجینال به پست اول پیوست شد

3 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 7.2.7 پرمیوم (تست شده) به پست اول پیوست گردید/

2 پسندیده

سلام
من 2 سوال درمورد این افزونه دارم:
1- این افزونه در رابطه با طراحی صفحات، مثل پیج بیلدرهایی نظیر ویژوال کامپوزر عمل میکنه؟
2- استفاده زیاد از css با قابلیت های جذابی که این افزونه میده، باعث کاهش زمان لود صفحات نمیشه؟
همچنین احتمال پایین اومدن امتیاز جی تی متریکس به خاطر دیر شدن وجود نداره؟

با تشکر

1 پسندیده

سلام
1- ببینید اشتباه نکنیم این دورو ک پیج بیلدر وظیفه ساخت صفحه رو داره اما مداد زرد وظیفه ویرایش صفحه ساخته شده ، مداد زرد مثل بیلدرها نیست ک بتونیم بلاک بزنیم و … فقط و فقط بخش های موجود در سایت رو ویرایش میکنه و با ظاهر جدید و بهتر میشه اوکی کرد
2- من خودم روی اکثر سایت هام استفاده میکنم اما وقتی انیمیشن و افکت های سنگین استفاده کنید بدون شک اثر میزاره اما در حالت عادی با تغییرات معمولی دیگه نه اصلا مشکلی نداشتم تا الان

3 پسندیده