راه حل رفع ارور smush_check_for_conflicts در وردپرس

رویداد برنامه‌ریزی‌شده smush_check_for_conflicts، برای اجرا ناموفق بود. سایت شما همچنان کار می‌کند، اما این نشان می‌دهد که پست‌های برنامه‌ریزی‌شده یا به‌روزرسانی‌های خودکار شاید به‌صورت مشخص شده کار نکنند.

چگونه مشکل بالا را حل کنم

سلام ، به خانواده بزرگ سون هاست خوش آمدید ، اگر از افزونه اسماش پرو استفاده میکنید باید بگم سازنده افزونه مشکل رو تایید کرده بود توی دو ماه قبل و گفته بود توی نسخه های بعدی رفع میشه
اگر آخرین نسخه رو از این تاپیک دارید ک به زودی آپدیت جدید رو گذاشتم دان کنید و اگر نه نسخه های دیگه ای دارید حتما به این نسخه تبدیلش کنید

لینک صحبت سازنده افزونه:

https://zaya.io/9w1t1

سلام و درود خدمت دوستان
داخل افزونه اسماش برای فشرده سازی این خطا رو دارم کسی میتونه کمکم کنه؟
به علت یک خطای تایم اوت، به حالت تعلیق درآمد.بهینه ازی این تصویر نیاز به زمان زیادی داشته است که به دلیل کمبود منابع با خطای تایم آوت مواجه شد.

سلام @hdtec عزیز :slight_smile:
خوش آمدید به انجمن سون هاست.

افزونه علت این اتفاق رو به شما گزارش میده. بایستی منابع هاستینگتون رو ارتقا بدید.

جناب گنجی با تشکر از توضیحات شما.
هنوز مشکل تایم اوت هست و از چندین منبع مختلف راهکارهایی رو امتحان کردم بازم درست نشد ممکنه راهنمایی کنید با تشکر

سلام دوست عزیز
سرور مجازی با منابع بالا تهیه کردیم الان سه ماه هست ولی مشکل رفع نشد هاستینگ میگن برای افزونه ایران تحریم کرده و فقط روی سرور و هاست خارج این مشکل نیست