سئو برای فروشگاه دوره آموزشی

سلام.
میخواستم بدونم افزونه yoast برای یک فروشگاه دوره آموزشی مفید هست ؟ وقعا باعث بهبود میشود ؟
من یک وب سایتی داشتم که قبلا برای بعضی سرچ ها آیتم اول گوگل بود ولی بعد از اینکه به وردپرس انتقال دادیم سایت رو و این افزونه رو هم نصب کردم، الان دیگه آیتم اول نیست (برای تمام لینک ها هم ریدارکت 301 زدم با همین افزونه)

سلام و درود

صرفا یک افزونه به تنهایی نمی تونه برای سئو مفید باشه. یواست سئو در اصل به عنوان یک دستیار همراه شماست تا بتونید مقداری سئو تون رو بهبود بدین. ولی فرایند و موارد سئو به خیلی از موارد بستگی داره.
مثل تولید محتوای مناسب و هدفمند و استفاده از کلمات کلیدی درست و صحیح، استفاده از بک لینک ها و رپورتاژهای معتبر و لینک سازی، ساختار محتوا و موضوعات و فعالیت مداوم و مستمر.

زمانی که شما تغییراتی در وب سایتتون بدین. مثلا از سیستم دیگه ای به وردپرس منتقل کنید و ریردایرکت ها رو درست انجام بدید. بعد از چندماه نتایج مثبتشو مشاهده می کنید و بسیاری از مواردی که قبلا در لینک های اول بودید، مجددا با توجه به موارد بالایی که گفتم برمی گردید و نتایج خوبی رو کسب می کنید.

3 پسندیده

درسته. شما پینشهاد میکنید این افزونه رو بخرم ؟
افزونه ای هست به اسم Yoast WooCommerce SEO Premium آیا این افزونه بهتر هست یا Yoast SEO Premium

شما ابتدا افزونه yoast pro را نصب کنید و سپس افزونه ووکامرس رو، چون برای فروشگاه تون مورد نیازه

خیلی ممنونم. فقط یه سوال، من قبلا همین افزونه رو از ژاکت خریدم حدود 69 هزار. فرق این چیزی که الان هست برای دانلود و اونی که میفروشن چی هستش ؟

خواهش می کنم. همین نسخه پریمیوم رو می فروشند تفاوتی در کارکرد و نسخه نداره. ( اگر همین این افزونه رو خرید کردید از همانجا اخرین اپدیتشو دریافت کنید)

درسته. برای هر دامین باید جداگانه بخرم. که همین لینکی رو که فرستادید دانلود کردم و نصب کردم. ممنونم.

1 پسندیده