سریعترین قالب خبری وردپرس

با سلام
می خواستم بدونم سریعترین و قالب وردپرس وبلاگی یا مجله ای چیست؟
قالب زیبا و مدرن و سریع و سبک؟

با تشکر

درود
به انجمن سون هاست خوش اومدی عرفان عزیز
ببینید یکی از تاریخی ترین قالب ها Sahifa هست که میشه گفت عالیه
ولی شما هر قالبی رو بتونید بهینه کنید و تست بزنید قسمت های اضافی رو حذف کنید میتونید به حداکثر سرعتش برسونید

4 پسندیده

سلام خوش اومدید
سریعترین قالب وردپرس اونی هست که اختصاصی طراحی میشه ، هیچ قالب پیش ساخته ای نمیتونه اونقدر سریع باشه ، مگر اینکه به قول ندا خانم شخصی ساز کنید تا کمی از حجمشون کم بشه.
اما 3 تا از قالب های مجله ای و خبری معروف :
Sahifa
Jannah
Newspaper
هر 3 در یک سطح هستند از هر لحاظ

سربلند باشی

5 پسندیده

ممنون از پاسختون من از جنه استفاده کردم و سرعتش عالی بوده.
قالب سریعتر نداریم؟

من خودم شخصا در گذشته از publisher استفاده کردم و خیلی خیلی راضی بودم. مدام آپدیت میدن و کلی افزونه پریمیوم رایگان با آپدیت اتوماتیک در اختیارتون قرار میده.

5 پسندیده

سلام ارتا جان
خوب شد اینو گفتید
یه سوال داشتم
توی مارکتای ایرانی روی یه سری از قالب ها یه سری افزونه های پریمیوم ارائه می شه
عمدتا ویژوال کامپوزر و روولوشن اسلایدر رو دارن
می خوام ببینم ایا توی تم فارست هم همین اتفاق میفته ؟
و اگر میفته اون افزونه هایی که ارائه می شن مدام اپ دیت می شن؟

1 پسندیده

خرید از مارکت های ایران مثل بازار ناصر خسرو می مونه. هر کسی با مسئولیت خودش خرید می کنه. تو تیم فارست نویسنده ها افزونه های ارایه شده رو با لایسنس extended خریداری می کنن و تو هر آپدیت، بروزرسانی های جدید هم ارایه میدن.

هر افزونه ای به انتخاب طراح اون نویسنده دو نوع لایسنس داره:
۱- Single
۲- Extended

تو حالت extended که خیلی گرون تره، اگر کسی بخره اجازه داره اون افزونه رو بخشی از محصول دیگه بکنه و محصول نهایی رو به فروش برسونه. فرضا یه پوسته طراحی کنه و اسلایدر اون رو از طریق Revolution Slider انجام بده و این افزونه رو بخشی از محصولش بکنه.

تو هیچ کدوم از مارکت های ایرانی، حتی محصولات ایران این مورد رعایت نمیشه. یه سری خیلی محدود هستن که به خودشون و مشتریان خودشون احترام میزارن و محصولات اورجینال رو خریداری می کنن.

7 پسندیده

ممنونم ارتا جان
پس با این اوصاف قالب هایی که ارائه می شن اگر افزونه های همراهشون هم اپ دیت بدن ، اون ها رو هم داریم
این جوری خیلی خوبه
من فکر می کردم که صرفا قالب ارائه می شه و باید افزونه ها رو هم مجدد خریداری کرد
پس این جوری به نظرم خرید مستقیم از تم فارست ارزشش رو داره
اگر نیاز بود که افزونه ها رو هم جدا خرید کنیم اون موقع هزینش خیلی می شد ولی الان به نظرم در قبال ارامش خاطری که به ادم دست می ده کاملا ارزشش رو داره

2 پسندیده