علت خطای سایت شما به my.yoast.com متصل نشد

ببخشید این خطا افزونه یواست برای چی هستش ؟

1 پسندیده

سلام

علت این خطا عدم امکان اتصال افزونه پرمیوم Yoast به https://my.yoast.com/api/sites/current جهت ارزیابی لایسنس شماست.

از اونجایی که شما لایسنسی تهیه نکردید این خطارو دریافت میکنید.

افززونه Query Monitor هم این رو تصدیق میکنه.

نگران نباشید این خطا نه مشکلی در عملکرد سایت شما ایجاد میکنه و نه در سئو.

6 پسندیده

خیلی ممنون از پاسختون. این یواست سئو ندا خانوم نالش کرده بود . یکم نگران بودم گفتم شاید عملکرد بدی ایجاد کنه در سایت مپ و اینا … بازم ممنون

2 پسندیده

نگران نباشید.

افزونه خانم @Angel اصلی هست اما چون کاربران لایسنس ندارند، جهت استفاده از افزونه برای شما نال شده.

5 پسندیده

ممنون از جوابتون منم این مشکل داشتم که خیالم راحت شد

2 پسندیده

خیلی ممنون از راهنمایی خوبتون

ممنون اط شما. اما من از زمانی که نسخه جدید رو نصب کردم و این ارور میاد لود سرور م بالا رفته. و فقط هم این تغییر در سرور پیش اومده.

برای این مورد می تونید نسخه اصلی و با لایسنس اختصاصی رو از سایت اصلی یواست خریداری کنید تا مشکل تون برطرف بشه

چون این مورد به خاطر دلیل که گفتن هست و راهی نداره که بخواین غیر فعالش کنید (این مورد هیچ تاثیری در لود سرور نداره و گرنه خیلی از سایت ها به همین شکل استفاده می کنند و تا به حال این قضیه رو ندیدم و گزارش نشده)

2 پسندیده

@HadiKarimy
سلام هادی جان ، به خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدید ،
هادی جان این ارورها همونطور ک بالاتر اعلام شد برای نسخه های نال شده هست و ما مدت هاست که نسخه اصلی اورجینال رو توی انجمن قرار میدیم میتونید از داخل انجمن سون هاست همیشه آخرین نسخه اصلی یوست سئو رو دانلود کنید و هیچ مشکلی نداشته باشید

2 پسندیده

ممنون از پیگیریتون. دیتابیس رو بهینه سازی کردم ، لود سرور برطرف شد.