فضای ذخیره سازی برای سایت فیلم، فروم، و فایل های اموزشی

سلام وقت بخیر
ما رو وردپرس ووکامرس داریم و اموزش انلاین داریم پیاده سازی میکنیم
1= به این صورت که اساتید پنل دارند و خب فیلم ضبط کنن بذارن تو دوره هاشون .(لینک ها رو بصورت embed شده یا لینک مستقیم میذاریم خودش تو سایت پخش میشه دیگه)
2- چون به فروم و گروه های بادی باس هم وصله، افراد و استاد با دانش اموز میتونه صحبت داشته باشه و فایل و عکس برا هم ارسال کنند.

الف: فایل های زیادی ممکنه توی گروه ها و فروم ها رد و بدل بشه و فضای هاست رو میگیره، مثل گزارش کارهایی که دانش اموز ارسال میکنه، تصاویری که ارسال میشه و اینا…
ب: اینکه استاد هی بره تو هاست دانلود و فیلماشو اونجا اپلود کنه یکم پیچیده و خسته کننده میشه زمانی که تعداد اساتید زیاد شه

چیکا باید کرد؟ بنظرتون سرویس های PAY AS YOU GO بخریم؟ اخه یه هاست دانلود از سون هاست خریدیم اونم برا فیلم ها فقط، ولی فایل و تکالیف و اینا دیگه میره رو هاست.
حتی اگه با افزونه های MEDIA FTP هم بخوایم وصل کنیم به هاست دانلود یکم عجیب غریب میشه و بعد ممکنه با مشکل هم مواجه بشیم.

سلام ، به جمع ما خوش اومدید ،
ببینید بهترین کار به نظر من استفاده از سرور مجازی حجیم هست ، این سرور مجازی بهترین بخش برای این سرویسی هست ک میخواید استفاده کنید هر نوعی بخواید میتونید ازش بهره برداری کنید دنیای فایل رو در محیط ایمن برای خودتون نگه دارید

خب یعنی هاست دانلود رو به این تبدیل کنیم؟
بعد کنترلش همون ftp هست؟ مثل هاست دانلوده؟
اساتید چجور فیلماشونو اپلود کنند توش؟

رو سرورمجازی حجیم دستتون بازه روش یه nextcloud میتونید نصب کنید یا هزارتا چیز دیگه ، nextcloud هم رابط کاربری خوبی داره هم ابزار ، سایتش هم چک کنید متوجه میشد ، حالا سرویس های دیگم هست میتونید حتی از سی پنل یا چیزای دیگه
nextcloud یکبار 150تومان میدید نصب و کانفیگ میکنیم براتون یه عمر استفاده میکنید ،

آها. خب من نمیدونستم هاست دانلود خریدم میشه تبدیلش کنم به سرور مجازی؟ رو موبایل هم راحته کار کنیم باش؟ اخه اساتید زیادی میخوان بامون همکاری کنند هرچند ما تخصصی مشاوره تو اینستا میدیم و مشاوران زیادی داریم ولی واسه تدریس تو سایت باید پیاده شه.

والا من ک راحتم باهاش خوبه کلا میتونی ب هر نفر یه حجمی بدی یا چیزای دیگه ، البته میگم سرویس های دیگم هست بنا به خواست خودته هر کدوم دوست داشته باشی رو سرور حجیم دستت بازه برای انتخاب سرویس

1 پسندیده

واااااااای عااااالیه

سلام.
ببخشید اینو میشه وصل کرد به هاست اصلیمون که هرکی تو فروم سایت ما فایلی ارسال کنه یا تو سایت ما پی دی افی بفرسته بیاد تو سرور مجازی؟

سلام
اینکار رو انجام ندادم اما خوب شدن عموما میشه چون درگاه ارتباطی داره اما باید فردی باشه ک دانش کافی برای ساخت ابزارش رو داشته باشه ک برای انجنتون طراحی کنه دوست من