فعال سازی HSTS در سی پنل

سلام به همه دوستان عزیز، من هر چی کد در گوگل و یا حتی انجمن خوده سی پنل بود رو برداشتم و تو اچ تی اکسز گذاشتم برای فعال سازی HSTS ولی باز هم فعال نشد، ممنون میشم راهنماییم کنید اگر تجربه دارید

سلام اگر از وب سایت وردپرسی استفاده میکنید این افزونه در نسخه پرمیوم ک در این تاپیک قرار دادم براتون این امر رو بر بهترین حالت انجام میده

4 پسندیده

سلام خانم ندا، ممنونم ازتون، لطف کردید
مشکلی برای اس اس ال نداریم و با نسخه رایگان همین پلاگین همیشه فعالش میکنیم در وردپرس
نمیدونستم HSTS رو فعال میکنه که شما گفتید
خیلی ممنونم ازتون
3 پسندیده

این افزونه آپشن های بی نظیری داره واقعا البته تو نسخه پرمیوم که من مدت هاست نهایت رضایت ممکن رو ازش دارم و به همه هم پیشنهاد میدم

3 پسندیده

سلامی مجدد، من نصب کردم ولی فکر کنم یه جای تنظیماتم مشکل داره
تصویر از پیکر بندی و نتیجه میزارم ممنون میشم اگر وقت داشتید راهنمایی کنید
افزونه امنیتی دیگه ای ندارید ک تداخل رو ایجاد کنه ؟ چون این افزونه با همکاری htaccess کارش رو انجام میده لطفا اگر هر افزونه ای حتی کش دارید ک کدی داخل htaccess وارد میکنه کدهاشو بعد از کدهای درخواستی این افزونه قرار بدید و تست بزنید
در ضمن وقتی شما سایت رو ثبت میکنید بعنوان ایمن شده تقریبا چند هفته بعد به لیست اضافه میشه

2 پسندیده

ممنونم از پاسخگوییتون، افزونه امنیتی که چرا دارم
هم آیتیمز رو دارم هم وردفنس
اتفاقا اولش آیتمز گیر داد و نزاشت کدش رو در اچ تی اکسز بزاره و پس از غیر فعال سازیش مشکل حل شد، ولی خب الان این خطاهه فکر کنم به اچ تی اکسز ربط داشته باشه ولی الان جفتشون و غیر فعال میکنم و تست میکنم، ممنونم ازتون

2 پسندیده