فعال کردن preload برای فونت ها

با سلام خدمت دوستان
من فونت های سایتم از خوده سایتم لود نمیشه و به خاطر همین فونت ها بلاک میشن حدود 1 ثانیه و بهم گفتن که برای فونت هام preload رو فعال کنم ولی نمیدونم چه طوری باید این کارو بکنم
از افزونه راکت استفاده میکنم

لینک تست جیتی متریکس

از @Hosein @Rahim @mohammad @mohammadh @Meysam_Kiani @honarvar و دیگر دوستان میخوام اگه تجربه ای دارن کمکم کنن
با تشکر

سلام

اگر از افزونه WP Rocket استفاده میکنید، در قسمت Preload این افزونه امکان Preload کردن فونت ها با آدرس دهی بهشون فراهمه.

اطلاعات تکمیلی:

2 پسندیده

ممنون ولی من این قسمت رو ندارم

سلام ، همونطور که جناب @Rahim فرمودن میتونید فونت هارو پیش بارگذاری کنید. ولی من توی عکس دیدن که سه حالت مختلف برای فونت وزیر دارید که اصلا جالب نیست کلا یه دونه فونت با یه سبک داشته باشید خیلی بهتره.
GTmetrix کلا معیار زیاد خوبی نیست توی گوگل اسپید چک کنید ببینید چطوریه اوضاع لود سایت.
نکته اخر گزینه تپش قلب رو هم غیرفعال کنید.

2 پسندیده

از آخرین نسخه استفاده میکنید؟

ورژن آخر:

2 پسندیده

نسخه شما قدیمی هستش به روزرسانیش کنید درست میشه

با سلام
تپش قلب غیره فعاله
من چون داره از سایت githack فونت هام لود میشه نسخه های مختلف مثه bold و … هم برام میاد و رکوئست ها هم بالا رفته

بسیار عالی؛
فکر کنم زیاد جالب نیست سایت فونت ها رو از یه جا دیگه بخونه بعدش لودش کنه چون ممکن اون سایت به هردلیلی یا فیلتر بشه یا در دسترس نباشه پس رکوئست های زیادی میره برای اینکه فونت رو لودش کنه.
من داشتم بخش فونت هارو نگاه میکردم 14 تا فونت برای شما لود میکنه بنظرم بهتره فونت هارو مستقیم بیارید توی سایتتون.
من خودم به شخصه فونت های گوگل رو غیرفعال کردم و نمیزارم لود بشن پیش بارگذاری فونت هم تاثیر زیادی نداره روال کارش اینطوری که میگه اول فونت هارو لود کن بعدش کل سایت رو شایدم هم حتی اثر عکس داشته باشه و کلی سایت رو بهم بریزه یا سرعت لود رو خیلی کمتر کنه.

2 پسندیده

سلام. من از لایت اسپید استفاده میکنم. خطای preload font گوگل اینساید رو چجور بر طرف کنم ؟