مشکل بالا نیامدن وبسایت پس از راه اندازی Cloudflare

با سلام و عرض ادب

پس از راه اندازی کلاد فلیر مشکلی برای ما پیش آمده است. مشکل بدین شرح است وبسایت برخی مواقع برای برخی از دستگاه ها در دسترس نیست و حتماً باید vpn متصل شود.
آیا از اعضای فروم سون هاست در این زمینه تجربه یا پیشنهادی دارد؟

پیشاپیش از توجه و همکاری شما سپاسگزاریم

سلام مسئود جان
این مشکل بعد از فعال سازی کلود فلر چیز بعیدی نیست و تقریبا هر کسی که داره از کلود فلر استفاده میکنه با این مشکل روبه رو هست. میشه گفت یکی از نقص های کلود فلر (البته فقط در ایران)

درود بر شما
چرا؟ مشکل از کجاست؟
پس چرا سایت های معتبر و پربازدید از کلاد فلیر استفاده می‌کنند؟

این مشکل برا همه نیست و برا بعضی ها پیش میاد و این که دلیل استفاده جلوگیری از حملات هستش

سلام مسعود جان
قبلا در این رابطه به تاپیک باز کرده بودم و توضیحاتی در رابطه با اینکه چرا این اتفاق میفته رو ارائه داده بودم ، شما فقط کافیه که یک حساب کاربری جدید بسازید و نیم سرورهای جدیدی از کلودفلر دریافت کنید

تا اونجایی که من اطلاع دارم، برخی از آی پی های کلودفلر توسط بستر ایران مسدود شده. یه کار غیر اصولی هست که طبیعتا به جای رفع مشکل صورت مسئله رو کامل حذف کردن. پیشنهاد من اینه که یه اکانت جدید درست کنید با یه ایمیل متفاوت، اینطوری آی پی و نیم سرور های جدید دریافت کنه. احتمال زیاد مشکلتون رفع بشه، اگر نشد باید اکانت جدیدتر درست کنید تا به یه آی پی برسید که مسدود نباشه. ما رو چند تا از سرویس هامون این مشکل رو داشتیم که از همین روش رفع شد.