مشکل با افزونه راکت وردپرس

پیشنهاد شما استفاده مجدد از راکت هست؟

WP Rocket محبوب ترین و کارآمدترین افزونه کش وردپرس هست.
اینرو هم بر اساس تجربه و هم بر اساس رنکینگ و جستجوی اینترنتی میتونید بدست بیارید.

مورد شما مورد نادری هست که به گمونم باید از سمت نویسنده قالب بررسی بشه اما در عین حال راهکاری که ارایه دادم به شما میتونه موثر باشه.

البته قبل از تست راهکار، پیشنهاد میکنم به مسیر ووکامرس » وضعیت » ابزار برید و سشن های مشتری رو‌ پاک کنید.
احتمال داره با تمیز کردن و بهینه سازی دیتابیس، مشکل شما حل بشه.

توسط خود تنظیمات راکت هم میتونید دیتابیس رو بهینه کنید.

البته قبلش از طریق PhpMyAdmin، بک آپ بگیرید.

1 پسندیده

@Angel عزیز نظر شما هم افزونه راکت هست یعنی این که مشکل رو حل کنم و راکت رو نصب کنم؟
چون بهینه سازی راکت و فست کش تو جی تی تقریبا ۱ ثانیه اختلاف زمان داشتن
راکت ۲.۷ یا ۲.۶ میداد ولی میترسم مشکلات دیگه ای پیش بیاد بعدا
الان فعلا هردوش رو غیر فعال کردم
یه سوالم داشتم این بود که با توجه به ساختار افزونه فست کش برای آپدیت نشخه پرمیوم میتونیم از پیشخوان بزنیم یا باید مثل بقیه فایلشو جایگزین کنیم؟
شرمنده سوالام وقت گیر و طولانی شده ولی دلیلش لطف بی نهایت شماهست…با آرزوی موفقیت های روزافزون💟

سلام.
وردپرس 5.5 خودش لیزی لود رو داره نیاز به افزونه مجزایی نداری

افزونه لایت اسپید هم خیلی خوبه. فقط باید کار کردن باهاشو یاد بگیری. اولش برای من سخت بود. اما الان تقریبا تمام آپشنهاشو میفهمم و کار کردن باهاش برام خیلی راحت شده.

1 پسندیده

در ضمن دوستان زیاد روی سرعت سایت تمرکز نکنید. همه چیز سرعت سایت نیست. سرعت فقط یکی از عاملهای مهم برای سئو هست.

فوق العادست.
فقط هنوز بخش هایی رو defer javascript نمیکنه(از خود فولدار و فایلای خود سایت هم هست) هرچند تیکش زده است. نمیدونی دلیلش چیه؟
و اینکه Inline js هم بنظر خطرات امنیتی داره میتونن کد توش تزریق کنند من اف کردم هرچند بعضیا به حالت تعویق شده میذارن، یا حالت after dom، شاید بخاطر این باشه.

1 پسندیده

این ایرادات رو توی پشتیبانیش مطرح کنید. حتما رسیدگی میکنند. پشتیبانیشون خیلی قوی هست.
https://wordpress.org/support/plugin/litespeed-cache/

1 پسندیده

ببین من خودم سر مشکلاتی ک با راکت داشتم به فست کش کوچ کردم و یه سری چیزها هست ک راکت بخوایم نخوایم اذیت میکنه و گریز ازش مساوی میشه با دردسر و غیرفعال کردن 90 درصد بخش های راکت!
خوب چ کاریه؟ قالب هایی ک با راکت مشکل دارن از فست کش استفاده کنن و بهتر و سریعتر و با کیفیت بالاتر جواب بگیرن

نسخه پرمیوم این افزونه فایل لایسنس هست و توی آپدیت جدید وردپرس بروزرسانی هارو ک میزارم از پیشخوان وردپرس نصب میکنید خودش آپدیت میشه نیاز به بروزرسانی از سی پنل و … نیست

چقدر عالی پس همون از فست استفاده میکنم

سلام و درود
افزونه راکت رو بروز رسانی کردم و مشکل حل شد
@Angel عزیز میشه لطف کنید و یه بررسی کنید ببینید سبد خرید اوکی شده است یا نه
با سپاس فراوان

واسه من خراب شده ندا خانم

سلام دوست عزیز،

مشکلتون چی هست؟

1 پسندیده

سلام بعد از استفاده از افزونه کش منظورتون هست دیگه ؟ چون افزونه بهینه ساز تصاویر ک کاری نداره!
اگر افزونه کش مشکلی ایجاد کرده خیلی ساده از داخل فایل منیجر حذفش کنید مشکلی پیش نمیاد

سلام وقت بخیر
من تازه اومدم اینجا
میشه کمکم کنید کانفیگ مناسب برای افزونه راکت رو ست کنم ؟
۱- وقتی css و html رو minify میکنم سایتم دیر لود میشه . جاوااسکریپ هم که اصلا نمیتونم دست بزنم چون لود تایم عوض کم شدن بیشتر هم میشه . لطفا بگید چکار کنم لود تایمم بیاد پایین ؟
۲- صفحه اصلی تو حالت بهتر توی 9 ثانیه لود میشه. ۴ثانیه هم طول میکشه First Contentful Paint بیاد بالا.
۳- باهاش میشه جاوااسکریپت های اصلی رو برد توی فوتر؟

سلام امیر عزیز ، ب خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدید @sipher
ببینید راکت بر خلاف افزونه های کش و بهینه سازی دیگه باید آزمون خطا انجام بدید تا به نتیحه مطلوب برسید ، اگر راکت نتونست بخش های بهینه سازی رو انجام بده حتما از افزونه هایی نظیر Autoptimize در کنار راکت استفاده کنید تا بتونید با ایجاد یک ترکیب تخصصی کیفیت خوبی رو بگیرید ازش ،
راکت گزینه هارو قابلیت تنظیم و شخصی سازی زیاد نداره و یک آیتم بصورت کلی ارائه داده فقط برای هر کدوم اما میگم برای این مواقع باید کمکی براش قرار بدید مثل اتواپتیمایز

1 پسندیده