مشکل در بروزرسانی به وردپرس ۵.۳

سلام
امروز که من لاگین کردن و روی آپدیت به وردپرس۵.۳ کلیک کردم، ناموفق بود و مجبور شدم بکاپ برگردونم. برای شخص دیگری هم این مشکل پیش اومده یا صرفاً قالب و تنظیمات و افزونه‌های من ناسازگاری داشته؟

2 پسندیده

سلام من هم روی دوتا از سایت هام این مشکل پیش اومد ، نمیدونم چرا هنوز رفع نکردن و همینطور دارن افرادی ک مشکل خوردن تعدادشون بالا میره
امیدوارم زودتر حل کنن

ممنون از اطلاع‌رسانی شما.

من سرچ کردم در سایت رسمی وردپرس هم این مشکل طرح شده ولی بعض به برخی افزونه‌ها ربطش دادن.
ولی به نظر میرسه که مشکل یکی دو مورد افزونه نباشه.

به هر حال توصیه میکنم کاربرایی که به این تاپیک سر میزنن آپدیت نکنن یا قبلش بکاپ بگیرن.

1 پسندیده

درود

من بروزرسانی کردم و مشکلی نداشتم.

2 پسندیده

اونجارو نرفتم ولی بین یوزرهای خودم خیلی حکایت پیچیده ای شده
حالا روی ی سری سایت ها بروزرسانی رو ک میزنن میره برای بروزرسانی و میمیونه و دوباره ک گزینه بروزرسانی زده میشه پیغام در حال بروزرسانی بودن نمایش میده

Update WordPress

Another update is currently in progress.

3 پسندیده

دوستانی که به این مشکل برخورد کردند ابتدا آخرین نسخه وردپرس را از سایت رسمی دانلود کنند سپس فولدر wp-content را حذف از پکیج حذف کنید و در public_html آپلود کنید در بعضی از وبسایت ها یک فایل بنام .maintenance هم ایجاد می شود که آنرا هم باید پاک کنید سپس به مسیر ادمین وردپرس رفته و مراحل آپدیت را انجام دهید تا به آخرین نسخه وردپرس آپدیت شوید

6 پسندیده

این مشکل رو امروز بررسی کردم و ظاهرا بعد از اپدیت خودکار در بعضی از سایت ها دچار مشکل فنی در سایت میشه.

اخرین نسخه را دانلود و سپس اپلود کنید. بهترین اپدیت روش دستی هست که تست کردیم و مشکلی نداشت

2 پسندیده

بنده امروز قبل از آپدیت یه بکاپ کامل گرفتم از تمام فایل‌ها و چند بار بروزرسانی کردم تا ببینم مشکل به چی مربوط میشه.
فولدر themes و plugins‌ رو تغییر نام دادم که هیچ تداخلی با افزونه‌ها و قالب خودم پیش نیاد. اما باز هم ارور داد حین آپدیت. همون‌طور که دوستان اشاره کردن بهترین روش اینه که دستی بروزرسانی کنید:
بهترین روش این هست که فایل نصب وردپرس رو از مخزن وردپرس دانلود کنید و اکسترکت کرده و فایل‌ها رو به صورت دستی در مسیر نصب وردپرس کپی پیست کنید. در این صورت وقتی به سایت مراجعه میکنید مشکلی وجود نداره و بروزرسانی هم که انجام شده.

اما بعد از بروزرسانی وقتی افزونه‌ی TinyMCE Advanced رو از طریق کلیک روی دکمه‌ی بروزرسانی در پنل ادمین وردپرس بروز کردم، باز سایت از دسترس خارج شد!!!
یه بار دیگه از طریق صفحه‌ی توضیحات بیشتر در مورد آپدیت جدید بروز کردم، بروز شد و مشکل‌دار نشد!!!

به نظر می‌رسه یه باگی در نسخه‌ی ۵.۳ وردپرس هست و نمیشه گفت به قالب و افزونه‌های خاصی مربوط میشه.
اما راهکار برای افزونه‌ها چیه؟ باز هم روش آپدیت دستی یا در واقع دانلود فایل زیپ، اکسترکت کردن و قرار دادن در فولدر plugins. در مورد قالب‌ها هم اگر باز مشکلی هست با همین شیوه آپدیت کنید.

5 پسندیده

اگر عجله ای برای اپدیت ندارید کمی صبر کنید تا نسخه وردپرس استیبل بشه و بعد اپدیت کنید

ظاهرا به درستی بروز رسانی خودکار کار نمی کنه و مشکلی هست و عدم ناسازگاری هم در حال حاضر داره

با بعضی از افزونه ها هم مشکل داره و بلافاصله دچار خطا و از دسترس خارج شدن وب سایت میشه

4 پسندیده

فارسی این نسخه نیومده که!!!

2 پسندیده

مهم نیست فارسیش بیاد یا نه. فایل‌های ترجمه‌ها به صورت جداگانه قابل بروزرسانی هست و زمانی که به نسخه‌ی جدید آپدیت انجام میشه، فایل‌های ترجمه نسخه‌ی قبلی گویا استفاده میشه تا زمانی که برای ترجمه‌ها هم آپدیت بیاد.
به هر حال بنده که از سایت رسمی وردپرس Wordpress.org دانلود کردم و همه‌ی سایت‌هام رو بروز کردم.

لاگ تغییرات رو چک نکردم اما محض احتیاط که شاید باگ امنیتی رفع شده باشه، مثل همیشه زود بروزرسانی کردم. شاید صبر کنید یکی دو روز دیگه آپدیت بعدی بیاد تا این مشکل حل بشه.

3 پسندیده