مشکل عدم دسترسی به سایت متصل به کلودفلر با آی پی ایران

سلام دوستان

من سایتم را به کلود فلر متصل کردم، اما بعدش سایت باز نمیشد و برای باز شدن باید از وی ** ان استفاده میکردم. کسی میدونه اشکال از کجاست؟

در خود انجمن کلودفلر این پرسش رو مطرح کردم و بهم جواب دادند، خود ایران تو ارتباط با کلودفلر اختلال به وجود آورده و بهم تاپیکهای مشابه دیگه ای هم نشون دادن که از ایران این مشکل رو داشتند.

اما این جواب هم منو قانع نکرد. چون مثلا همین سایت سون هاست یا همیار وردپرس هم به کلوددفلر وصل هستند و بدون هیچ مشکلی باز میشن.

فقط یک احتمال میدم که احتمالا این دو سایت از پلن پریمیوم استفاده میکنند و شاید تنظیماتش فرق میکنه و ایران نمیتونه اختلالی در پلن پریمیوم ایجاد کنه.

ممنون میشم نظر شما رو بدونم.

سلام

استفاده از کلود فلیر به ۲ صورت هست.

• حالت DNS Manager
  • حالت DNS Manager + Proxy

سون هاست از کلودفلیر به عنوان DNS Manager استفاده میکنه اما در عین حال من مشکلی با کلودفلیر به صورت کامل ندیدم و تمامیه پروژه های شخصی من بر روی کلودفلیر هستند.

اینکه حتما بایستی با وی ** ان وارد سایت بشید، قسمت فایروال کلودفلیر رو چک کنید، شاید قانونی بر اساس country ip اضافه شده باشه.

2 پسندیده

شما اس اس الی که روی سرور خودتون فعال کردید چی هست؟ Lets encrypt هست؟

یک سوال دیگه اینکه در پنل کلودفلر نوع encryption را روی full گذاشتید یا full strict؟

1 پسندیده

بله Let’s Encrypt هست.

فول

2 پسندیده

سلام دوتا حالت وجود داره
اول دامنه شما ملی هست (همون ir خودمون)
دوم هاست شما توی لوکیشن‌ ایران هستش. هاست هایی که موقعیتشون توی ایران هستش کلا با کلود فلیر مشکل دارن من یکی از سایت های دوستام توی هاست ایرانی بود این مشکل رو داشت اومد هاست آلمان رو گرفت مشکلش حل شد.
یه حالت کلیم هست ممکنه سایت شما قوانین رو نقض کرده و رفته توی فیلترینگ (که احتمالش خیلی کمه)

این آموزش رو هم مطالعه کنید

3 پسندیده

ممنون از راهنماییتون
ولی دامنه .com هست و لوکیشن هم آلمان هست.

با این حال روش مذکور رو هم تست میکنم.

1 پسندیده

سلام
کلود فلر با دامنه های ir. مشکلی نداره و من خودم یک ساله دارم استفاده می کنم :slight_smile:

2 پسندیده

فهمیدم مشکل کجاست.
یک سری از آی پی های کلادفلر از داخل خود ایران بلاک شدند.
موقع ثبت سایت شانسی هست. یا آی پی بلاک شده به سایتت اختصاص میدند یا بلاک نشده.
با پلن پریمیوم این مشکل حل میشه.

1 پسندیده

سلام @Hossein_Farnia

لطفا توضیح بدید که با پلن پرمیوم این مشکل چجوری حل میشه.

ممنون

سلام این مطلب برای همین موضوع آماده شده و این مشکل رو با ساخت چند اکانت میتونید حل کنید بالاخره یکیش اوکی میشه

سلام
همونطوری ک توی مطلب گفتم پلن پرمیوم امکان انتخاب نیم سرور انتخابی و ای پی شخصی رو بهتون میده البته فکر میکنم پلن سومش دقیق یادم نیست باید چک کنید قبل خرید این موضوع رو

3 پسندیده