مشکل عدم نمایش تصاویر بعد از تغییر دامنه

سلام دوستان وقتتون بخیر

یکی از مشتریان من متاسفانه دامنه com. خودش رو سهوا تمدید نکرد و فعلا دامنه اش بلاک شده. مجبور شدیم دامنه ir. رو دامنه اصلی قرار بدیم. برای همین تیکت زدیم به هاست و گفتیم دامنه اصلی رو ir. قرار بده.

بعد از این موضوع متوجه شدیم که دیگه عکس های سایت نمایش داده نمی شه. جالب اینجاست که وقتی توی رسانه های وردپرس می ریم فایل های pdf و svg‌ نمایش داده می شه ولی الباقی فایل ها نمایش داده نمی شه.

توی سایت هم تصاویر svg‌ نمایش داده می شن. البته روی هر کدوم از تصاویر که کلیک می کنیم و لینک اون رو در تب جدید مرورگر باز می کنیم نمایش می ده.
لینک تصاویر هم به آدرس ir. تغییر پیدا کرده

من خیلی سرچ کردم و کارهای زیر رو انجام دادم. ولی متاسفانه مشکل هنوز پا برجاست

اول یکی دو تا افزونه نصب کردم که کار replace‌ رو انجام می دادند. اومدم گفتم هر چی به اسم sample.com هست رو پیدا کن و به sample.ir‌ تبدیل کن

بعد اومدم یه کوئری زدم توی دیتابیس و همین کار رو توی دیتابیس انجام دادم

بعد اومدم همین کار رو فقط روی جدول wp_post , wp_postmeta انجام دادم

بعد اومدم روی همه جداول انجام دادم

دیتابیس رو اکسپورت کردم و با نرم افزار VScode این کارهای بالا رو انجام دادم.

کل افزونه ها رو غیر فعال کردم و بعد کارهای بالا رو انجام دادم

دیباگ wp_config.php‌ رو true‌ کردم ولی باز هم خطایی نداد

به هاست هم که تیکت زدیم می گه خودتون باید حلش کنید. فقط گفت باید لینک قدیم دامنه رو با لینک جدید باید replace‌ کنید.

جالبه که وقتی یه فایل جدید هم آپلود می کنیم باز نشون نمی ده

به نظرتون مشکل از کجا می تونه باشه؟

سلام وقت بخیر
اگر از افزونه کش استافده کرده اید کش را خالی کنید و در دیتابیس جستجو نمائید تمامی لینک های دامنه قبلی را به دامنه جدید تغییر دهید.

جناب دبیری ممنون از شما

بله حواسم به کش بود. هر بار که تغییری می دادم کش رو خالی می کردم.

کش به دو صورت ذخیره می شود سمت سرور و روی مرورگر
سمت سرور اگر هاست شما در سون هاست باشد کشی ذخیره نمی شود مگر اینکه افزونه کش روی سایت نصب کرده باشید
اگر از cdn هم استفاده کرده باشید بر روی cdn هم کش ذخیره می شود.
کش مرورگر هم در برخی موارد طبق تجربه شخصی خود زمانی که حذف می شود همچنان کش لود می شود مگر اینکه از پریوات مود مرورگر استفاده شود.