مشکل عدم سازگاری وب سایت در موبایل

با سلام
دوستان من یک سایت موزیک دارم به این آدرس www.irnmp3.ir جدیدا راه اندازی شده

تقریبا یکی دو هفته است که وبمستر تولز گوگل افت شدیدی پیدا کرده. یک بررسی که انجام دادم، بخش mobile friendly گوگل درست نمایش نمیده در واقع قالب سایت بهم ریخته نمایش میده.

مشاهده موبایل فریندلی

1- به نظر شما این مشکل ممکنه در افت بازدید سایت تاثیر گذار بوده باشه؟
2- دلیل اصلی مشکل موبایل فرندلی چیه و چطور می تونم رفعش کنم؟
3- پیشنهادتون چیه؟

لطفا راهنمایی کنین
ممنون میشم

سلام و درود

از افزونه amp استفاده کنید مشکل در تصاویر و ساختار amp شماست

1 پسندیده

سلام
AMP خوبه اما برای سایت دانلود بنظرم مفید نمیاد چون یه سری باکس و کد جاوا هست ک لود نمیشه توی امپ ، بنظر یه قالب موبایل براش اوکی کنید اگر آشنایی دارید ، یا از طراح قالب بخواید مشکل رو حل کنه

2 پسندیده

البته هدف از amp صرفا این نیست که کدجاوا اسکریپت لود بشه. چون amp بیشتر برای این اومده که کاربر با سرعت بالا بتونه صفحات رو ببینه و درگیر جاوا اسکریپت و سایر جزئیات قالب اصلی نشه. قالب اختصاصی موبایل خوبه ولی اگر فعال نباشه امتیاز amp رو نمی گیره و صرفا با قالب موبایل لود میشه

2 پسندیده

از amp که استفاده میکنید باید استایل ها و کد های جاوا و اسکریپت ها را با amp هماهنگ نمایید

1 پسندیده

ممنونم از دوستانی که راهنمایی کردن
این قالب روی سایت های دیگه هم راه اندازی شده، اون سایت ها این مشکل رو ندارن و در موبایل فریندلی گوگل هم به خوبی نمایش میده.

به نظر قالب کاملا خوب و بهینه شده است. با طراح قالب هم این مشکل رو در میان گذاشتم گفتن که این مورد مربوط به سرعت سایت ما است.

به نظر شما ممکنه از سرعت هاست باشه؟

سلام من فک کنم با شخصی سازی هایی که روی این قالب انجام دادین قالب رو به هم ریختید من الان یک ساله همین قالب رو استفاده میکنم ولی مشکلی از لحاظ ریسپانسیو نداره

ممنون
لطفا آدرس سایتتونو بگین

خدمت شما

kordsong.com

علاوه بر بخش های خوب سایت
سرعت سایت تون هم واقعا بالاست

ممکنه بگین که در حال حاضر از چه نوع هاستی استفاده می کنین و برای بالا بردن سرعت سایتتون از چه افزونه هایی استفاده می کنین و یا چه کارهایی انجام دادین؟

سلام مجدد

از هاست وردپرس خارج سون هاست استفاده میکنم

برای بالا بردن سرعت هم میتونید از این تنظیمات که آرتا جان زحمت کشیدن استفاده کنید

این قالب کاملا اورجیناله و دستکاری نشده
دلیل اصلی این مشل رو نمی دونم

شما تغییراتی در قالب دیدن؟! اگر تغیراتی یا ایراداتی در قالب هست لطفا بگین

سایت شما برای نمایش موبایل مشکلی نداره اینجا میتونید خودتون مشاهده کنید

سرعت سایتتونم زیاد بد نیست که میتونید با بر طرف کردن این خطاها سرعت رو بیشتر کنید

ممنون
آره همینطوره قبلا هم بررسی کرده بودم
با ابزارهای دیگه به خوبی نمایش میده و هم اینکه با موبایل و تبلیت و دسکتاپ هم به خوبی نمایش میده

ولی در بخش mobile friendly گوگل سایت به درستی نمایش نمیده. به طراح قالب که تیکت زده بودم، گفتن که این مشکل مربوط به سرعت سایت ما است. و گفتن که باید هر چه سریعتر این مشکل رو برطرف کنم

با تشکر از همه دوستان
مشکل برطرف شد

مشکل از افزونه ssl رایگان بوده گه با نصب نسخه pro این افزونه خوشبختانه کاملا مشکل برطرف شد.

یکی از دوستان توی یکی از تاپیک ها گفته بودن که افزونه ای که نسخه pro داره هرگز نسخه رایگانش رو نصب نکنید که سایتتون رو خراب میکنه. شاید این جمله رو نشه به همه نسخه های رایگان افزونه ها تعمیم داد ولی در این مورد که من به شخصه تجربش کردم واقعا درست بود.

سلام

خوشحالم که مشکلتون حل شده ولی اصلا با اینکه نسخه رایگان افزونه ای وب سایت رو خراب می کنه موافق نیستم. افزونه های رایگان برای تخریب ایجاد نشدن. افزونه های رایگان در واقع یه نسخه محدود تر هستن و نسخه pro امکانات بیشتری رو در اختیارتون قرار میده. مشکل شما حتما امکانی بوده که با نسخه pro رفع شده اما به این معنا نیست که با افزونه رایگان و یا حتی بدون افزونه قابل رفع نبوده.

موفق باشید

2 پسندیده