انجمن سون هاست

معرفی اعضای خانواده بزرگ سون هاست

سلام به همه عزیزان و همراهان سون هاست ، هدف از ایجاد این تاپیک آشنایی و معرفی درجه داران و عزیزان خانواده سون هاست هست ، همونطور که میدونید داخل این تاپیک میتونید خودتون رو معرفی کنید اما از قرار دادن لینک سایت و گرفتن بک لینک جدا خودداری کنید ، من خودم به شخصه دوست دارم سن ، تحصیلات ، محل سکونت و اینکه چه حرفه ای دارن اطرافیانم رو بدونم چون اینطوری بهتر میتونم ارتباط برقرار کنم ، فکر میکنم شما هم همینطور باشید.

لطفا لینک وب سایت خود را در این تاپیک قرار ندین :heart:

موفق باشید

12 Likes

استارت رو خودم میزنم
ندا هستم ، 29 سالمه ( دو سالی میشه رو 29 گیر کردم :woman_facepalming:)
اهلی از اهالی پایتخت ایران هستم ، تهران بدنیا اومدم و همین جا هم بزرگ شدم ،
کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار ، درسم رو توی همدان تموم کردم ،
توی زمینه نرم افزار همه جوره سابقه های زیادی دارم از سایت های مختلف دانلودی بگیر تا کرک کردن و … ،
علاقه شدیدی به حیوان خونگی مثل سگ و گربه دارم ، یکی از طرفدارای رضا یزدانی هم هستم

21 Likes

با درود و عرض احترام خدمت همه سروران گرامی
بنده هم کم و بیش معرف حضورتون هستم
آرش کیان هستم متولد سال 64 و در سون هاست زندگی می کنم
تخصص من نرم افزار ، شبکه و سخت افزاره
من فقط عاشق گربه های بریتیش هستم رنگ طوسی و چشای نارنجی
و اینکه مخلص همه ی سون هاستی ها عزیز هستم

19 Likes

با سلام خدمت همه سون هاستی های عزیز
من سعید ابراهیم نژاد هستم متولد ۷۳(فعلا ۲۵ سالمه) شهرستان هشترود بدنیا اومدم و تقریبا ۱۸ ساله که قم زندگی میکنم .
از سال ۹۰ با وبلاگ نویسی شروع کردم و همیشه پیگیر موضوعاتی مثل فناوری و اخبار مرتبط با اون بودم،تا این که سال ۹۷ اولین سایت وردپرسیم رو زدم و این شروع یک دوران تازه بود.
تحصیلکرده کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی شاخه بهینه سازی هستم😄،به سئو و بهینه سازی سایت علاقه زیادی دارم و سعی میکنم دانشم رو تو این زمینه افزایش بدم .
در آینده هم دوست دارم برنامه نویسی رو یاد بگیرم .

18 Likes

سلام من ابوالفضلم فعلا سنم به ۲۰ نرسیده کارم طراحی سایت هست و عاشق طراحی سایتم…
تخصصم بیشتر تو فرانت هست و زیاد با بک اند حال نمیکنم
عاشق گرافیک، دیزاین، طراحی، وب و تکنولوژی

15 Likes

با سلام
بنده عبدالجلیل قربان پور هستم 26 ساله از استان گلستان
رشته تحصیلی من حسابداری است. علاقه بسیار به دنیای فناوری اطلاعات مرا با موضوع سئو آشنا ساخت. و از سال 92 تمام تمرکزم بر روی این موضوع بوده است.

سئو، برند سازی، کسب و کار، تبلیغات و فروش برای من هیجان انگیز و لذت بخش است و سعی میکنم در این حوزه ها بهتر شوم.

در حال حاضر تمام هدفم “سئو” و رسیدن به مهارت “برند شدن” در یک حوزه کاری است

15 Likes

با سلام خدمت دوستان عزیز ،
من مهدی گنجی هستم 22 سالمه (فکر میکنم کوچیک ترین عضو این انجمنم) و متولد و ساکن شهر چالوس از سال 90 که تقریبا 14 ساله بودم با ایجاد یک وبلاگ توی بلاگفا، وبلاگ نویسی رو آغاز کردم و بعد با وردپرس آشنا شدم که راه زندگی منو تغییر داد از دانشکده فنی و مهندسی مازندران در رشته نرم افزار انصراف دادم و در حال حاضر هم در خدمت سربازی هستم :relaxed:
علاقه مند به وردپرسم و از اهداف من یادگیری و ارتقا سطح علمی تو زمینه سئو، طراحی و کد نویسی.
حامی حیوانات بی سرپرست و یکی از طرفدار های simge.

15 Likes

سلام ، من هم یکی از مدیران قدیمی فروم های ایرانی هستم
امروز برای دیدن یه عزیزی که همیشه شماره یک بودن و اینطور که اینجا الان دیدم هنوز هم هستند اومدم !
ندای عزیز همیشه شماره یک هستید من باعث افتخارمه که چند سالی رو کنار شما سپری کردم!
دنبال هاست بودم یکی از بچه ها گفتم شما اینجایی اومدم سر زدم دیدم باز هم مثل همیشه توی کار خودت عالی هستید!
امیدوارم موفق باشید! فروم عالی و انعطاف پذیری هست خیلی پر محتوا و گرم!
موفق باشید

13 Likes

سلام
19 سال✋
2 ساله وردپرس کار می کنم، هدف اصلیم از وردپرس خلق ایده هایی که به ذهنم میاد

13 Likes

خب بریم سر اصل مطلب
من عثمان هستم. از همون ترم اول دانشگاه استادی که php درس میداد ما رو از php متنفر ساخت و سال های زیادی ترجیح میدادم یک وب سایت رو از صفر خودم کد بزنم ولی از وردپرس استفاده نکنم :slight_smile:

از php فقط پرینت سلام دنیا رو بلدم :slight_smile:
چندین ماه پیش یه قالب رو اتفاقی دیدم ، تضمیم گرفتم سایتم که با وب فورم بود رو بیارم سمت وردپرس (و همچنین وبلاگ مایکروسافت رو که دیدم وردپرس هست فهمیدم که سرکاریم با تعصب بیجا) و بعد چند ماه دیگه هم یه سایت دیگه راه انداختم (راحته دیگه کارمون شده راه اندازی ایده با ودرپرس :slight_smile: )

سون هاستم نمیشناختم ، از اون بنده خدایی که قالب رو خردیده بودم پرسیدم یه جای خوب بلدی ، آدرس اینجا رو داد، فعلا که راضیم(تیم خوبی دارن فعالن و فک کنم جوان :muscle:)

16 Likes

سلام و درود

امیرحسین فضلی هستم متولد 1384 تقریبا 15 سالمه. الان که من اینو میگم 10 خرداد 1399 هست. در تیر 1398 برنامه نویسی رو شروع کردم و به تسلط عالی رسیدم و هنوز هم در حال یادگیری ام. چون عاشق یادگیری ام.

تا به امروز به زبان ها و فریمورک های html css js jquery php bootstrap vue laravel تسلط دارم. روی بعضیاشون تسلط کامل دارم و روی بعضیاشون هم هنوز در حال یادگیری ام. در 1 سال پیشرفت چشمگیری داشتم و فهمیدم که استعداد من توی برنامه نویسیه.

هفته ای 2 بار فوتبال میرم که یک تحرکی هم داشته باشم و اکثریت ساعات روز رو پشت سیستم کار میکنم.

ربات های تلگرامی طراحی میکنم. وردپرس رو تازه شروع کردم. از این مطمئنم که یادگیری وردپرس برام از همه چیز راحت تر خواهد بود. اوایل از منابع فارسی برای یادگیری کمک میکردم. الان از روی مستندات وردپرس یادگیریش رو شروع کردم.

به آینده هم امیدوارم. و اینو میخوام بگم که برنامه نویسی، محدودیت سنی حالیش نمیشه. بچه باشی یا پیر نا توان، اگه علاقه و استعدادش رو داشته باشی کافیه.

آرزوم اینه که فول استک بشم. همچنین یکسری ایده های بزرگی دارم که نمیتونم اینجا بگم. به یاری خدا، انشالله ایده هام رو در آینده در این انجمن رو نمایی کنم.

تجربه ای که از این انجمن هم داشتم، بهترین تجربه بود.

اگه زیادی گفتم در مورد خودم، عذر خواهی میکنم.

ممنون که وقت تون رو گذاشتین و خوندین :pray: :heart:

19 Likes

سلام… به ندا خانوم و سایر دوستان
حسین اسدی هستم و فک کنم پیرمرد سون هاست به حساب بیام! :joy: ۳۸ سالمه و از سال ۸۰ با اینترنت آشنا شدم. از همون سال ها هم وبلاگ نویسی کردم.
آشنایی متوسطی با وردپرس دارم و با اینجا هم اتفاقی آشنا شدم…

انجمن خیلی خوبی هست و استفاده می‌کنم
فعلا در سایه هستم و سعی می‌کنم بیشتر مشارکت کنم.

14 Likes

سلام، منم جمالم، سنم 21 سال ( البته نزدیک به 22) هستش :sweat_smile:
از اهالی شهر مرزی پیرانشهر
منم دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی هستم. تقریبا یه سالی رو برنامه نویسی اندروید کار کردم بعد بخاطر ساخت فروشگاه مورد علاقم 7 ماهی است به وردپرس روی آوردم و در نظر دارم طراحی قالب رو هم یاد بگیرم و بعد طراح وب شم. هدفمم اینه که جزء بزرگ ترین آدم های موفق باشم .
ممنون از خانواده بزرگ سون هاست. :heart:

13 Likes

سلام به همه
منم علی محمدی هستم ، در حال حاظر 19 سالمه و دانشجوی رشته مهندسی کامپیوترم.
حدود 4 سالی هست که وارد دنیای وردپرس و طراحی سایت شدم و واقعا هر روز که میگذره ، بیشتر از این مسیری که اومدم خوشم میاد ، قبلش حدود 3 سال ، تو زمینه بازی های آنلاین فعالیت میکردم (سرور های بازی میساختیم برای کانتر و جی تی ای ، یادش به خیر:))) )
واقعا عاشق تکنولوژی و کامپیوترم ، طراحی های گرافیکی ، کارای چاپی ، منتاژ و ادیت فیلم ، طراحی های وب و برنامه نویسی اندروید و آیفون انجام میدم ، حدود 7 ماهی هست که سعی کردم مجموعه ای برای انجام خدمات اینترنتی درست کنم و واقعا دارم لذت می برم ، راستی ، خیلیییی خوش حال میشم بتونم کمکی به همه دوستان و مخصوصا شمایی که داری این متن رو می خونی بکنم ، همیشه موفق و پیروز و شاد باشید. :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :v: :v: :v:

11 Likes

همسنیم :grinning:
چقد هدفامون به هم نزدیکه

3 Likes

خیلی هم عالی. از زمانی که خودم رو در این تاپیک معرفی کردم، به میکرو فریمورک Lumen هم تسلط پیدا کردم !

6 Likes

خب همه یه چیزی گفتن منم یه چیزی بگم :sweat_smile:
هادی اهل استان بوشهر 23 ساله خودمم نمیدونم چرا اینقدر عاشق اینترنت شدم چون رشتم برق هست ولی کلا تو کار وبسایت و کارای اینترنتی هستم
بعدش از وبلاگ سازی رزبلاگ شروع کردم که واقعا عالی بود زمانی که تلگرام نیومده بود و سایت اسکینک مد بود :laughing:بعد چند سال گفتم وبسایت چیه بریم سمتش دیدم امکاناتش واقعا عالی هست اولش از هاست رایگان استفاده کردم بعد اومد چندین هاست پولی استفاده کردم بعد رسیدم به سون هاست که منو واقعا عاشق خودش کرده پشتیبانی که حرف نداره قیمت ها عالی چندین وبسایت زدم و هرکی هم دنبال هاست میگرده صد در صد سون بهش معرفی میکنم چون هیچی کم نداره فداتون :grin: :heart_eyes:

6 Likes

اوه، درود خدمت عزیزان
خوشوقتم

منم خودمم، 25 سالمه احتمالا دقیق نمیدونم هرچند ماه پیش تولدم بود هخخخ (بیشتر به ثانیه‌ها و زمان در واحد جزئی اهمیت میدم) در قسمتی از استان فارس پا تو جهان گشودم:))

از قرن بوق با کامپیوتر کار میکردم، گیم میزدم (از زمانی که 3 فریم بر ثانیه رو low داشتم تا زمانی که 50 فریم رو الترا:) و فیلم میدیدم،

روزانه 1.5 کیلومتر موسم حرکت میکنه و ده‌ها هزار دکمه کیبوردم فشار داده میشن…
از ده سال پیش فتوشاپ کار میکنم و از همون زمان تایپ 10 انگشتی،
به بلوغ که رسیدیم با این حنجره دکلمه هم میگیم:slight_smile: و گاهی شعر…

دیپلم ریاضی و زبان دارم، ولی خب دانشجو پزشکی هستم و به کامپیوتر علاقمندم، نقاشی سیاه قلم (خیلی کم) و نقاشی دیجیتال هم انجام میدادم خخخ

پایتون از خیلی وقت پیش کار کردم، اپلیکیشن می‌نوشتم، کمتر از یه ساله وردپرس کار میکنم، دوس دارم بک اند هم یاد بگیرم ولی خب …

image
به زمینه‌های تکنولوژی، عرفان، روانشناسی، موفقیت، کیهان شناسی، نگرش، جهان بینی، بیزینس، فروش، بازاریابی، مارکتینگ هم علاقمندم و دستی در کار داشتم.
و عاشق رویاپردازی و طبیعتم، عاشق سکوت، عاشق نگاه، معما، مساله، روبیک، راه حل! عاشق منبع صدا، موسیقی ملایم، مازیار فلاحی، گیتار و صدای پیانو… عاشق تقارن، انرژی. وسواس روی جزئیات! عاشق حرکات، باد، چرخش اجسام، تپش قلب، حرکت دستان، صدای درختان، حرکت موج، چشمای آدما، رنگ آبی استخری، بخشش و… ام. عاشق کانکشنی ام که تو کل هستی بین همه چیز وجود داره، کانکشنایی که تو یه نقطه به هم میرسن.

image
پیشی؟ پیشی هم تعدادی داشتم، البته اهلی نبودن ولی خب اهلیشون کردم، واسشون اسم گذاشتم و با هم دوست شده بودیم:) (نمیدونم گونه هاشونو ولی شبیه american curlهای خاکستری بودن شبیه شکل بالا) و دوس دارم تو آینده شرایط بهتر شد بگیرم ازین گوگولیاشو

و در نهایت براتون آرزوی ثروت: سلامتی، شادی، جاری شدن رزق و روزی، خلاقیت و سعادت و بخشندگی رو دارم:))

8 Likes

من تا آخرشو خوندم @Ershad خوابم برد :joy:
داداش پیش مشاور نرفتی که بگه کل زندگیتو براش بگی
ولی با صداقتت حال کردم خوب بود

4 Likes

چاکریم، دیگه جوری نوشتم هم بخونی هم خوابت ببره خخخ
قشنگ راحت دراز میکشیدی چیپس پیازجعفری با ماست موسیر میل میکردی حین خوندن

#خودشناسی

3 Likes