نصب دمو قالب های انگلیسی زبان

سلام و عرض ادب خرمت شما دوستان
چطور میتونم یه قالب انگیسی رو روی وردپرسم نصب کنم

چندین سایت مختلف مراجعه کردم و چند نمونه قالب دانلود کردم و بعد از نصب متوجه شدم که اصن اون چیزی که نمایش داده بودن با اونی که من توو ورد پرسم نصب کردم خیلیییییی تفاوت داره

توو ساینهای ایرانی هم به نتیجه مطلوب نرسیدم نمیدونم چیکار کنم

لطفا راهنماییم کنید .

سلام ، ببینید جناب پناهی اکثر قالب های خارجی داخل تنظیمات قالب دمو رو میتونی ایمپورت کنید !
گاها هم اگر فایل اصلی رو گرفته باشید داخل فایل دانلودی یک فایل با پسوند xml هست که میتونید با اون دمو رو درون ریزی کنید خیلی ساده
قالب های ایرانی هم که جدیدا روال شده با بسته نصبی ساز داپلیکیتور ساخته میشن بد نیستن و تقریبا خوب هستن

سپاس از پاسخگویی شما
مرجع یا وب سایت مناسبی سراغ دارید که بتونم ازونجا قالب انگلیسی رو دانلود کنم ؟؟
یا اینکه آموزشی در این باره خدمتتون هست که برام ارسال کنین ؟

باز هم ممنونم ازتون

شما هر قالبی که دوست داشته باشید اینجا درخواست میدید براتون نسخه اورجینال تهیه میکنیم و نیاز به رفتن به سایت های نا معتبر نیست ، هر نیازی داشتید در خدمتتون هستیم دوست من

ممنونم
همون قالب استانداردی که میگفتین رو نیاز دارم
برای یکی از دوستانم می خوام ، کارشون در رابطه با لوازم پزشکی هستش و بیشتر توو کشور های عربی و افغانستان محصولاتشون رو ارائه میدن و حالا میخوان سایتشون رو معرفی کنن و درباره ی محصولاتشون اطلاعاتی رو منتشر کنن
البته فروششون حضوری هست و در داخل سایت هیچگونه فروشی انجام نمیشه

ببخشید سجاد جان من قالب های زیادی پیشنهاد دادم تاپیک های مختلف کدوم قالب رو مدنظر شماست بگید براتون تهیه کنم

سعید هستم :blush:

اجازه بدید توو انجمن جستجو کنم . میگم خدمتتون

متاسفانه چیزی یافت نکردم
اگه امکانش هست لینک تاپیک رو برام ارسال کنین.

:woman_facepalming: چرا خوندم سجاد نمیدونم واقعا :joy:

سپاس فراوان :heartpulse:

اینا که همشون پولی و گرون قیمتن :neutral_face:

هر کدوم رو نیاز داشتید تاپیک باز کنید با عنوان درخواست قالب Theme Name براتون قرار میدم

1 پسندیده

سلام
میشه قالب فارسی نصب کنم و بعدش تمام متناشو خودم انگلیسی کنم ؟
و حالت چینشش رو از rtl به ltr تغییر داد ؟

سلام خدمت شما
اگر قالبی که تهیه کردید حالت چپ چین و فایل زبان داشته باشه ,از تنظیمات وردپرس ( پیشخوان > تنظیمات > عمومی ) اگر زبان سایت را بر روی انگلیسی قرار دهید سایت شما چپ چین و زبان انگلیسی تنظیم میشود

2 پسندیده