کندی سرعت قالب وودمارت

با سلام و احترام خدمت دوستان
بدون نصب افزونه کش، آیا امکان بهبود موثر سرعت قالب وودمارت هست؟
در صورتی که شخصی اطلاعات کافی داره لطفا اطلاع بدند.
نکته: افزونه راکت باعث بهم ریختگی و یا از کار افتادن بخش هایی میشه که تمایل به نصبش نداریم.
با تشکر

سلام وقت بخیر
قالب وودمارت که در مارکت های داخلی به فروش میرسد اکثرا اورجینال نمی باشد و یا در صورت اورجینال بودن به قدری قالب به صورت اشتباه و ناصحیح دچار تغییرات کدنویسی شده که نتیجه خوبی ارائه نمی دهد.
نسخه نال شده این قالب بهتر از نسخه اورجینال فارسی عمل میکند توصیه میکنم اگر افزونه وودمارت کور و یک افزونه دیگر که توسط توسعه دهنده ایرانی ارائه میگردد و با اسم برند خود توسعه دهنده می باشد به همراه قالب غیرفعال نمائید و نسخه نال شده را از یک مرجع معتبر خارجی دانلود نصب نمائید متوجه بهبود سرعت خواهید شد.

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
من قالب وودمارت ژاکت را برای سایتم خریدم. چند وقت پیش سرعت سایتم افتضاح بود با اینکه نه افزونه زیادی استفاده کرده بودم و نه اینکه سایتم سنگین باشه یا محتوای حجیمی قرار داده باشم. یکی از بهترین پلن های لیمو هاست رو هم خریداری کردم. اما متاسفانه روز به روز افت شدیدی دیدم. تا اینکه به پشتیبانی لیموهاست تیکت زدم و اونا گفتن که مشکل از قالبت هست که بهینه نیست و یه سری کدهای اضافه داره (افزونه افزایش سرعت هم استفاده کردم). به پشتیبانی قالب وودمارت پیام دادم ولی کاری نتونستن برام بکنند و گفتند که مشکل از قالب نیست و کسی مشکلی نداشته حالا من نمیدونم واقعا چکار کنم هاست میگه قالب مشکل داره و علت سرعت پایینت همین قالبه ولی پشتیبان ژاکت زیر بار نمیره.
این قالب قالب خوبیه ولی من خریدشو از این مارکت پیشنهاد نمیدم. به شدت ضرر کردم بابت تایم و هزینه ای که گذاشتم.

قالب وودمارت را از ارائه دهنده اصلی یعنی از مرجع اصلی خودش خریداری کنید تا نتیجه مطلوب شود.
علت این مورد به دلیل api هست که توسط توسعه دهنده ایرانی جهت بررسی لایسنس در ان قرار میگیرد.
و زمانی که این مشکل وجود دارد اولین چیزی که بیان میکنند بیش از 5000 سایت از این قالب استفاده میکنند و مشکلی ندارند. :neutral_face:
شما حتی نسخه نال شده این قالب از یک مرجع مناسب دانلود کنید باز نتیجه بسیار بهتر خواهد بود.

1 پسندیده

درود،
پیرو سخنان ارزشمند آقای @Alirezadabiri ، قبلا متنی درباره قالب وودمارت منتشر کردم، شما نباید از المنتور برای وودمارت استفاده کنید:

بزرگترین مشکل این قالب سرعت لود ورود به محصولات فروشگاهیشه
به طوری که توی دمو خود قالب ها هم وقتی روی محصولی کلیک میکنید بعد از 3 ثانیه لود میشه و تازه ورود میکنه به صفحه
در صورتی که در قالب های دیگه با یک کلیک سریعا منتقل میشه و اصلا به ثانیه نمیرسه
من ازین قالب استفاده میکردم و به خاطر این مشکل بزرگش مجبور شدم دیجی لند بگیرم
افزونه کش ، بهترین هاست و … هیچ کدوم باعث بهبود سرعتش نشد و متاسفاه پشتیبان هم از دانش خوبی برخوردار نیست و اصلا یه چیز دیگه جواب میداد…
این از تجربه استفاده من ازین قالب زیبا ولی ضعیف در سرعت…

من قبلا اومدم قالبم رو به وودمارت تغییر دادم، یهو cpu می چسبید به سقف… درنهایت فلت سام رو ریختم بدون هیچ مشکلی کار میکنه.