۹۹٪ تخفیف + هدیه های بیشتر در نوروز ۹۹

امیدوارم دفعه بعد برنده باشید. :wink:

خودت فردای خودت رو میسازی دوست من ، مبارکت باشه :pray: :wink:
از دیدن این پیغام بسیار خوشحال شدم ، مبارکتون باشه :pray:

7 پسندیده

سلام جناب سیدزاده
وقتتون بخیر
امکان ارسال پیام خصوصی نیست و خطای زیر رخ میده
Sorry, you cannot send a personal message to that user.

ممنون میشم راهنمایی کنید

1 پسندیده

وقت بخیر

قرعه کشی به صورت اصولی انجام شده و تمامی برندگان از لیست نام کاربری تمامی کسانی که پست اول رو لایک کردن به صورت رندوم توسط نرم افزار انتخاب شدن.

لیست همه کاربرانی که پست اول رو لایک کردن (به استثنای ۳۶ تا اکانت که تقلب کرده بودند): all users.txt

قرعه کشی میلیارد تومانی نبوده و یا اختلاسی در کار نبوده. مگر کسی هزینه ای بابت شرکت در این قرعه کشی پرداخت کرده که شما می فرمایید شاید تقلبی شده. اون ۳ تا نقطه هم که زدین دقیق تر بگین تا شاید شامل اون سه نقطه بشیم. بیت المال که نبوده، خواستیم یه حرکتی بزنیم دل چند نفر رو شاد کنیم.

اسب پیشکشی دندونشو نمیشمرن!

بدهکار هم شدیم؟

4 پسندیده

وقت بخیر

اینباکس خودتون رو چک کنید.

2 پسندیده

من چه شفاف سازی به کسی بدهکار هستم مه شما می فرمایید می تونستید؟ ما می تونستیم به ۱۰۰ نفر، نفری ۱۰۰ میلیون تومن بدیم. باید می دادیم؟

شما اگر چیزی از طرز برخورد و ادب سرتون می شد تو یه محیط عمومی همچنین حرفی رو نمی زدین.
در ضمن بنده می دونم شما دقیقا کی هستی آقای الف گاف. اتفاقا نام کاربری شما بین کسانی بود که از این قرعه کشی به دلیل تقلب حذف شد.

7 پسندیده

جالبه، اول خودتون تقلب می کنید و چندین اکانت ایجاد می کنید تا شانس بیشتر داشته باشید قافل از اینکه ما مو رو از ماست می کشیم بیرون. بعد یه پست میزارید که ما شاید تقلب کردیم؟ :joy: خدا وکیلی شما نکست لول هستی.

فقط یه چیزی می تونم بگم، من گلبم الان گرفته.

7 پسندیده

@yousef

یوسف اگه دست من بود، به خاطره همین ویدئوی اتچت، این تاپیک رو مادام العمر پین نگرمیداشتم. :joy:

5 پسندیده

بادرود

ضمن دوستانی که میگن ما چرا نبردیم و این قرعه کشی از قبل تعیین شده بود خواستم یه صحبت مختصری کرده باشم و همونطور که جناب " محمدرضا اقبالی " فرمودن.
( خودت فردای خودت رو میسازی :wink: )

– دو سه شب پیش وبسایت 19کالا جایزه گذاشت و جالبه که فقط من بصورت صحیح شرکت کردم یعنی باقی افراد اصلا پست کاملی ارائه نکردن و خودشون هم توی دایرکت به من گفتن دوس داشتیم شما برنده بشین ولی من برنده اصلی نبودم! (این فقط یکی از سایت هایی که شرکت کردم بود)

امیدوارم سری های بعدی دوستان دیگه برنده بشن

با آروزی بهترین ها برای همه دوستان بخصوص کاربران سون هاست :heart: :100:

3 پسندیده

سلام ، مهدی جان مبارکت باشه دوست خوب و قدیمی من ، واقعا قرعه به حق افتاد چون لیاقت چنین جایزه ای رو داشتی عزیز ،
دیگر دوستانی ک برنده شدن هم مبارکشون باشه
باقی بچه ها هم نگران نباشن از این قرعه کشی ها بسیار زیاد خواهیم داشت از این به بعد

4 پسندیده

ممنون ، :heart_decoration:

میشه منم اینجا تیک دار بشم ؟

تو اینستا که تیک دار نشدیم :smiley:

1 پسندیده

تیک برای کسانیه که در انجمن وظیفه ای دارند، کسانی که تیک دارن نمی تونن تو قرعه کشی شرکت کنن. برنده هم بشن تعلق نمیگیره و شخص دیگه ای مجددا انتخاب میشه :sweat_smile: کاربرانی که تیک دارن در واقع کاربرانی هستن که مسئولیت های مشخص در بخش های مختلف دارن.

3 پسندیده

ئه :sweat_smile: پ من همون بدون تیک کارمو انجام میدم :wink: :grinning:

امسال میخوام روی سایتم کار کنم. و شاید دفترم رو ببندم و فقط روی سایتم کار کنم…

امیدوارم در کنار هم به چیزهایی که میخوایم برسیم :pray: :100: :heart:

4 پسندیده

سلام و عرض ادب

آقا یکی هست بگه چجوری می شه پیام خصوصی فرستاد. من که جایی پیدا نکردم.

1 پسندیده

وقت بخیر

خودم یه پیغام براتون ارسال کردم.
از اونجایی که ایمیل اکانت انجمن با ایمیل ناحیه کاربری شما یکی بود، ۵۰۰ هزار تومان افزایش اعتبار برای شما انجام شد.

مبارکتون باشه :heart:

2 پسندیده

@MaHDi
@Hadi_Rahmati

دوستان مبارکتون باشه. :cherry_blossom:

4 پسندیده

سپاس از گروه سون هاست. کسانیکه فقط دنبال سرویس ارزان هستند ارزش پشتیبانی را درک نکرده‌اند. امیدوارم که همیشه موفق باشید و سرویس‌تان پر رونق باشد. از هدیه با ارزشتان سپاسگزارم. :raised_hands: :v:

3 پسندیده

سلام و خداقوت، خیلی خوشحال و سورپرایز شدیم
فقط این “کد پشتیبانی جدید” رو ایجاد کردم ولی مثل دیگر دوستان، بنده هم پیدا نکردم که کجا و چجور باید بصورت پیام خصوصی بفرستمش.
و صحبتی با دوستان:
اگر بگویم بنده هم یاد ندارم قرعه کشی‌ای برنده شده باشم، بیراه نگفتم، ولی تا بحال از هیچ‌کدام از آنها شاکی نبودم، مگر پولی بابت قرعه‌کشی‌ داده بودم؛
و حال اینجا جای تعجب دارد از دوستانی که به نحوه قرعه‌کشی اعتراض دارند و شاعبه ایجادمی‌کنند؛

• اولا از همه مگر هزینه‌ای کرده‌اید که طلبکار شده‌اید و بقول معروف مگر دندان اسب پیشکشی رو می‌شمرند!
  • ثانیا، خودشان ذکر کرده‌اند، که قرعه‌کشی را رندوم توسط نرم‌افزار، انتخاب شده‌است(گرچه با این‌شرایط پیش‌آمده، شاید بهتر بود نحوه قرعه‌کشی رو همان ابتدا توضیح می‌دادند)، و بنابراین اگر هم می‌خواستند معنی نداشت بصورت زنده و Live انجام می‌دادند، که اگر هم انجام می‌داند بازهم بنحوی دیگر اعتراضات وجود داشت، و بنده از کارمندان 7هاست می‌خواهم این اعتراضات باعث نشود، این رویه و قرعه‌کشی‌ها، دیگر ادامه نداشته باشد.

باتشکر و سپاس

3 پسندیده

سلام خیلی ممنون از قرعه کشی با حالتون من ارسال پیام خصوصی را پیدا نمی کنم :sweat_smile: :sweat_smile:

2 پسندیده

سلام

کد پشتیبانی مسیرش با دقت در تاپیک اول نوشته شده.
کاربرانی که مشکل پیدا کردن پیغام مستقیم داشتن به خاطر اینکه کاربر جدید هستن و سیستم ضد اسپم فعال است امکان پیغام ارسال کردن ندارن. این رو باید غیر فعال می کردیم. مستقیم براتون ارسال کردم.

مبارکتون باشه :heart:

4 پسندیده

وقت بخیر

به صورت مستقیم براتون ارسال شد.
مبارکتون باشه :sunglasses: :+1:

3 پسندیده