سرویس جدید رادیو هاستینگ (محصول جدید سون هاست)

انتظارها به پایان رسید! :blush:

سرویس جدید رادیو هاستینگ راه اندازی شد :partying_face:

:radio: اصلا رادیو هاستینگ چیه؟ و در کجاها می تونیم ازش استفاده کنیم؟! (دربارش بیشتر بدانید)

:gift: به مناسبت راه اندازی رادیو هاستینگ، می تونید این سرویس رو با 80 درصد تخفیف خریداری کنید!

:boom:کد تخفیف: radio (این کد به مدت 7 روز فعالِ)

در ضمن شما می تونید پخش زنده هم داشته باشید و همچنین آموزش های تصویری رو کامل براتون آماده کردیم! پس نگران نباشید!!! :sunglasses:

:link: خرید آنلاین و تحویل فوری سرویس رادیو هاستینگ+ استفاده از کد تخفیف

4 پسندیده

سلام
سرویس بسیارعالی است
دیدگاه و ایده جالبی را پیاده کرده اید :sunglasses: :sevenhost:

4 پسندیده

ممنون حسین عزیز

امیدواریم از این سرویس بقیه عزیزان استفاده کنند :rose:

2 پسندیده

به به، چقدر عالی :+1: :100:
خسته نباشید دوستان عزیز.

4 پسندیده

جناب سید زاده عزیز همیشه عالی هست سرویس هاشون و مطمئن هستم این ایده شون هم بی نظیر خواهد بود
جناب @arta محترم کمال تشکر رو همین جا از شما دارم

3 پسندیده

سلام عرض ادب خدمت شما و خسته نباشید حسابی ایده باحالیه فقط یک سوال الان یعنی نمیشه روی همین هاستهایی که داریم همین قابلیت رو پیاده کنیم؟
چون توضیحات رو خوندم یه چیزی شبیه سایت شنتو و یکم شبیه لایو اینستاگرام هست.
با تشکر

3 پسندیده

سلام و درود

ممنون

خیر روی هاست های فعلی قابل اجرا نیست و باید سرویس مخصوص رادیو هاستینگ رو خریداری کنید که الان 80% تخفیف داره

مثل سایت هایی که گفتین نیست متفاوته از لحاظ کارکرد، توضیحات بیشتر اینجا » https://zaya.io/k12kn

2 پسندیده

سلام بزرگواران
من توضیحات رو خوندم ولی درست متوجّه نشدم بلاخره این سرویس چی هست؟
آیا سایتی رو میشناسید که از این تکنیک استفاده کنه ؟ آدرسش رو بدین ببینم چیه؟
این رادیو با اون رادیو که روی گوشی های قدیمی نصب بود و باباها باهاش اخبار گوش می کردن فرق داره؟

سلام و درود

این سرویس پلیری در اختیار شما بعد از اپلود فایل های صوتی قرار می ده که می تونید در سایتتون اجرا کنید و مخاطب بدون این که بتونه زمان پلیر رو تغییر بده فایل رو گوش کنه همچنین امکان پخش زنده برای اجرا برنامه ها امکان پذیره (دقیقا مثل رادیو با این تفاوت که برنامه های دلخواه تون رو می تونید اجرا کنید)

2 پسندیده

ممنون
آیا سایتی رو میشناسید که از این تکنیک استفاده کنه؟
می خوام ببینم طرز کار رو

خواهش می کنم. در حال حاضر خیر. بزودی اعلام می کنیم

سلام یکی هم معرفی کنید بتونه باهاش کار کنه و برنامشو بسازه من خریدم به ده نفر گفتم کاری نکردن سرویس رو حذف کردم :unamused:

با سلام، چرا گاهی در رادیو هاستینگ با قطعی مواجه هستیم؟! امشب چک کردم سرویس در دسترس نبود در حالیکه در کنترل پنل زده فعال!.. برای بار دوم با این مشکل مواجه هستم…

وقت بخیر
لطفا در این مورد تیکت باز کنید.

1 پسندیده