حل مشکل Very Slow در الکسا

سلام

بنده از قالب پابلیشر استفاده می کنم و مثل قدیم آپدیت نمیدن و حس میکنم ی پروژه مردس، خیلیا هم سرش شاکی هستن :neutral_face:

جدیدا با این قالب به هیچ عنوان نمیشه با راکت و افزونه های مشابه بهینه سازی کرد و کلا سایت بهم میخوره ( از لود نشدن عکس ها تا نابود شدن صفحه اصلی ) پیشنهاد شما چیه منتظر نسخه 7.7 باشم یا قالب رو به طور کل عوض کنم.

قالب مشابه و بهینه چی پیشنهاد میدین؟ هزینه طراحی کامل سایت با وردپرس چقدر میشه :face_with_raised_eyebrow: :thinking:

سلام و درود

این مورد ازشون برای شما کاربر گرامی پرسیدم و این طوری جواب دادند:

پس کمی صبر کنید تا آپدیت کنند و سپس برای تغییرات برنامه ریزی کنید.

2 پسندیده

سلام
به نظر من شما یک وبمستر هستی و بعنوان یک یوزر حرفه ای باید خوودت رو با هرچیزی هماهنگ کنی برای چنین مواقعی تا اونا باگ رو رفع کنن از ابزار بهینه ساز دیگه استفاده کن مثلا ترکیب افزونه کش با اتو اپتیمایز ، یا با نینجا یا خیلی کارهای دیگه ک شمارو از راکت بی نیاز میکنه تا بروزرسانی ارائه بشه ، این روند مطمئنا از سمت اونا رفع میشه اما مهاجرت از یک قالبی مثل پابلیشر ک فوق حرفه ای هست میتونه بازدهی خوبی نداشته باشه براتون پس یکم بیشتر و حرفه ای تر به داستان نگاه کنید.

3 پسندیده

جالبه که امتیاز gtmetrix برای PageSpeed Score نمره A و برای YSlow Score نمره B رو میده ولی سرعت لود کامل فاجعه هست :neutral_face:

خیلی از افزونه های بهینه سازی محبوب رو تست کردم و عملا هیچ کدوم سازگار نبودن و باعث اختلال می شدند

منتظر باشید تا نسخه جدید این قالب بیاد. مطمئنا این موارد دیده شده. نمیشه مقیاس gtmetrix رو صد در صدی دونست. چون موقعیت سرورها با هم فرق داره

1 پسندیده

سلام دوستان

دیگه نخواستم ی بخش جدیدی رو باز کنم و اینکه قبلا بحث کوتاهی شده بود خواستم همینجا سوالم رو بپرسم

اخیرا آپدیت 5.5 وردپرس اومده و بعد آپدیت خیلی از بخش های قالب کار نمی کنن و من به سرعت وردپرس رو دانگرید کردم و مشکل حل شد.

به بخش پشتیبانی پابلیشر سر زدم دیدم همه از این وضعیت شاکی هستن و ادمین عجیب ترین پاسخ ممکن رو داده :neutral_face:

Hello,
yes i saw this issue, and the team is not working on it, right now i don’t suggest using the theme.
Stay Safe!
Regards,Better Studio, Nicki

و من موندمو با ی قالب مرده :expressionless:

قالب خوب و جایگزین چی پیشنهاد میدین ؟

سلام
واقعا حرفشون سنگین هست نمیدونم چرا همچین تیم قدرتمندی چنین فیدبکی میدن تو دراز مدت
به هر حال این چند تا قالب ک میگم بی نظیر هستن هم از لحاظ سئو هم سرعت و توی تست های فوق العاده زیادی سربلند بودن و شماره یک های دنیای وردپرس شدن
قالب اول که 13 هزار فروش نسخه پرمیوم هم داشته و بدون شک این محبوبیت فروش بی دلیل نمیتونه باشه قالب : Bimber

قالب بعدی هم ک حتما میشناسید خودتون DIVI هست

1 پسندیده

سلام و درود

یک دفعه از طریق پشتیبانی انلاین شون صحبت کردم و پاسخ دادن. به نظرم در پشتیبانی انلاین باهاشون صحبت کنید ببینید اونجا چی می گن. به نظر نمی یاد رهاش کنند

سلام دوست عزیز،

قالب پابلیشر آپدیت داده:

https://demo.betterstudio.com/publisher/change-log.txt

2 پسندیده