آموزش بکاپ گیری کامل از محتویات هاست در سی پنل

سلام
من تصمیبم دارم از محتویات هاستم یک بکاپ کامل بگیرم که اگر دیتابیس رو دستکاری کردم یا پوشه ای از سایتم حذف شد و کلا بگم سایتم به مشکل خورد بتونم برگردونمش به حالت قبل از مشکل لطفا راهنمایی کنید

1 پسندیده

درود
برای تهیه یک بکاپ کامل از سایت خود ابتدا

1. وارد سی پنل شوید
  2. از قسمت Files روی Backup کلیک کنید
  3. در صفحه بعد روی Download a Full Website Backup کلیک کنید
  4. در صفحه بعد قسمت Generate a Full Backup میتوانید مقصد فایل بکاپ را انتخاب کنید مانند تصویر زیر

1. در کادر Email Address یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید که پس از اتمام بکاپ گیری برای شما ایمیل ارسال شود و پایان بکاپ گیری را به شما اطلاع دهد

1. در انتها روی Generate Backup کلیک کنید

اگر خواستید بکاپی که گرفتید را در رایانه خود داشته باشید میتوانید بعد از بکاپ گیری مراحل 1 تا 3 را پیموده و بکاپ خود را از بخش Backups Available for Download: با یک کلیک دانلود کنید به همین راحتی

ویدیوی آموزشی

7 پسندیده

ممنون از توضیحات دقیق رضا جان

7 پسندیده

ممنونم از توضیحات شما.
ممکنه حالا بفرمایید چگونه میشه بکاپ های ایجاد شده در سی پنل رو حذف کرد؟ من 2 بار برای یک مجموعه بکاپ گرفتم که همینطور مونده و حجم زیادی از دیسک رو اشغال کرده.

1 پسندیده

درود
بکاپ ها در فایل منیجر هاست بصورت فایل zip قابل مشاهده هستند

7 پسندیده

من میخوام افزونه updraft plus رو برای بکاپ کامل نصب کنم. در کنارش duplicator رو هم دارم.
اگر duplicator رو حذف کنم و updraft plus رو نصب کنم، مشکلی به وجود نمیاد؟

2 پسندیده

خیر مشکلی بوجود نمی یاد هر دو روش و کارکرد متفاوتی دارند. افزونه updraft plus جزو افزونه های خوب برای پشتیبان گیری از اطلاعات به ایمیل، ftp و… هست.

افزونه duplicator بیشتر برای بسته نصبی استفاده میشه که می خواین از تمامی محتویات سایتتون یک بسته نصبی درست کنید و در هاست دیگه نصب نمایید. این افزونه رو اگر لازم ندارید حذف کنید.

4 پسندیده