آیا هاست وردپرس فقط جنبه تبلیعاتی داره و هاستینگ ها کلاه بردار هستن؟

سلام دیشب این انجمن رو پیدا کردم باوزم نمیشه سوالات به این سرعت و دقیق و کامل پاسخ داده بشن ببخشید من تازه کارم و سوالام زیاده

من هر هاستینگی که میرم اگر هاست وردپرس داشته باشن میگن هاست وردپرس از هاست معمولی قوی تره اگر نداشته باشن میگن دروغه و کلاه برداری هست و هاست وردپرس هیچ تفاوتی با هاست معمولی نداره به جز اسمش

رفتم دوره سئو ببینم بعضی مدرس ها میگن فقط جبه تبلیغاتی داره و بعضیا میگن هاست وردپرس قوی تره و بهینه سازی شدس و اله و بله و جیمبله

از دوستامم پرسیدم اونام هر کدوم یک چیزی میگن!

مگه هاست ورپرس اشتراکی نیست چطور میشه منابعش اختصاصی باشه!

من تو این دوره و زمونه کدومو باور کنم آخه؟

همین دیشب رفتم یک هاستینگی بهم گفتن ما به هیچ عنوان هاست وردپرسی ارائه نمیدیم چون الکیه

اگر انتقاد پذیر هستید تاپیکم رو پاک نکنید تو یک سایت دیگه این سوال رو پرسیدم مسدودم کردن

سلام خدمت شما
همچنین خوش آمدید به انجمن سون هاست
این انجمن برای برطرف کردن مشکلات و شک و شبهه شما دوستان عزیز راه اندازی شده
که در نوبه ی خودش به بهترین وجه ممکن نیاز کاربران رو پاسخ داده
در پاسخ به سوال شما
میتونم بگم سون هاست بهترین زیر ساخت و توسعه سخت افزاری و نرم افزاری برای ارائه هاست وردپرس را داراست
به همین خاطر میتونم بگم که سون هاست , هاست مخصوص وردپرس را با قیمت کاملا مناسب و کیفیت هر چه تمام تر در اختیارتون قرار میده.

بسته های هاست وردپرس از کنترل پنل قدرمتند cPanel بهره مند هستند. بسته های هاست وردپرس در سروری مجزا راه اندازی شده اند و تمامی امکانات این سرور برای استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس بهینه سازی شده است تا با ارایه امکانات خاص و عدم محدودیت ها، عملکرد اسکریپت وردپرس را افزایش داده تا براحتی به مدیریت وبسایت خود بپردازید. میزان رم اختصاص داده شده در هر بسته هاست وردپرس متفاوت و اختصاصی می باشد. وردپرس سیستمی است که با افزونه های موجود قابل گسترش است، و این امر باعث شده تا میزان مصرف منابع این سیستم را افزایش دهد. ما با ارایه منابع بدون محدودیت، ترتیبی دادیم که وبسایت شما سریع تر از همیشه بارگذاری شود.

خوشبختانه سون هاست برخلاف خیلی از شرکت های میزبانی وب، کمترین محدودیت ها را برای هاست وردپرس در نظر گرفته است. برای مثال سقف رم (RAM) ارایه شده توسط خیلی از شرکت های میزبانی تنها ۱۲۸ مگابایت است اما شروع این مقدار در بسته های هاست وردپرس در سون هاست از ۲۰۴۸ مگابایت (۲ گیگ) می باشد. میزان رم بیشتر این اجازه را به وبسایت شما می دهد که پروسه های بیشتری را هم زمان بدون افت سرعت بارگذاری وبسایت انجام دهد. یکی دیگر از مزایای مهم سون هاست، ارایه بک آپ (پشتیبان گیری) روزانه می باشد که شما تنها با ۱ کلیک می توانید بک آپ مورد نظر را بازیابی کنید.

در بسته هاست وردپرس از سون هاست ؛

• این نوع هاست سریع است: هر جنبه از سایت برای برطرف کردن نیازهای وردپرس تنظیم شده است. این سطح از هاستینگ می تواند زمان بارگذاری سایت را کاهش دهد و سرعت بارگذاری را بیشتر نماید.
  • هاست وردپرس امن تر است: این نوع هاست سطح امنیت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. اگر سایتتان هک شد می توانید از تیم پشتیبانی حرفه ای که در وردپرس تخصص و تبحر کافی دارند کمک بگیرید.
  • سرور شما همیشه به روز است: تیمی که هاست شما را مدیریت می کند اطمینان حاصل می کند که آخرین نسخه هر نرم افزار اجرا می شود. این موضوع بر روی عملکرد کلی سایت نیز تاثیر می گذارد.
  • پشتیبانی اختصاصی دریافت می شود: تیم پشتیبانی اکانت شما را مدیریت می کنند. این تیم از افراد متخصص که در وردپرس دانش و اطلاعات کافی دارند تشکیل شده است. چه کسی می تواند بهتر از یک تیم حرفه ای به شما کمک کند؟
  • زمان آپتایم افزایش پیدا می کند: از آنجایی که سایت شما منابع را با سایت های کمتری به اشتراک گذاشته است قادر است بخش بیشتری از منابع را در اختیار داشته باشد. این موضوع به معنای زمان آپتایم بالاست.

در کل میتونم بهتون بگم از انتخاب هاست وردپرس برای سایت وردپرسیتون به هیچ وجه ناراضی نمیشید
شاید بنا به گفته شما هاستینگ هایی که این بسته را ارائه نمیدن اطلاعات کافی در این مورد ندارن!!!
و فقط با گفتن این موضوع که چیزی به اسم هاست وردپرس نیست توقع شما را نسبت به هاست خودشون پایین بیارن ( از نظر کیفیت و …)
همچنین شما میتونید از دوستانی که هاست وردپرس از سون هاست تهیه کردن سوالاتی در این باب بپرسید تا به کیفیت این سرویس پی ببرید :wink:

6 پسندیده

ممنون از پاسخگویی خوبتون پس یعنی کسی نمیتونه از منابع سایت من استفاده کنه؟

خواهش میکنم اونایی که تجربه استفاده از هر دو هاست رو داشتن نظر خودشون رو بدن که با خیال راحت تری هاستم رو انتخاب کنم

2 پسندیده

در هاست وردپرس منابع کاملا اختصاصی هست
خیالتون در این مورد کاملا راحت باشه
بنده 2 عدد هاست وردپرس از سون هاست تهیه کردم که کاملا راضی هستم
تا قبل از اشنایی با سون هاست همیشه دغدغه سایت هام رو داشتم
کما اینکه پس از گذشت 2 سال بدون حتی کوچک ترین مشکلی در حال همکاری با سون هاست هستیم
و کاملا راضی هستم :star_struck:

3 پسندیده

من هم هاست وردپرس تهیه کردم واقعا منابع بالایی به هاست من اختصاص داده شده
تجربه استفاده از دو هاست معمولی و وردپرس را دارم با هاست وردپرس مشکلی از نظر کمبود منابع ندارم و راحت به تولید محتوا می پردازم و دغدغه ای از جانب هاست و پشتیبانی ندارم

4 پسندیده

من خودم که ۵ سایت رو سرویسای سون هاست دارم و به دوستان هم معرفی کردم اونام استفاده میکنن راضی هستن کاملا.

من قبلا طراخی قالب با افزونه و خلاصه وصله کردن گوشه و کنار سایت میکردم و سایت سنگین میشد و اغلب هاستینگ‌ها در صورت بالا رفتن بازدید هشدار میدادن در باب استفاده از منابع.

در مورد سون هاست سایت‌های مشتریا و دوستان رو با قالب‌های آماده طراحی کردم و تعدادی هم افزونه نصب کردم اما اصلا مشکلی از نظر سرعت و منابع مصرفی وجود نداره. سایت اصلیم هم قالب از صفر کدنویسی کردم فوق‌العاده سریع و سبک رو سرورای سون هاست بالا میاد. البته میدونستم اینقدر سرویسای سون هاست خوب و سریعه شاید تنبلی میکردم قالب نمینوشتم!

به هر حال من فکر کنم مجموعا بیش از ۱۵ تا هاستینگ رو کم و بیش تست زدم و تا حالا با قیمتای خوب سون هاست جایی کیفیت در این حد نبوده.

البته هستن سایتایی مثل هاست دی‌ال که هاست و پشتیبانی بسیار عالی دارن اما قیمتاشون تخیلیه. آدم بخواد اونقدر هزینه کنه منطقی‌تر اینه که یه قالب سبک بنویسه و هاست ارزون از شرکتای دیگه بگیره.

5 پسندیده