آیا گذاشتن یک مطلب در دو دسته بندی تاثیر منفی داره؟

با سلام

اگر نوشته ای رو تو دو دسته متفاوت یا یک دسته مادر و زیر دسته اش بزارم تاثیر منفی بر سئو داره؟

موفق باشید

2 پسندیده

بله دابل کانتنت یا محتوای تکراری محسوب میشه و نمره منفی داره.

4 پسندیده

درود
ببینید منظورتون این هست که یه محتوا ارائه دادید و اونو به دو یا چند دسته اختصاص میدید ، درسته ؟
اگر منظورتون این هست خیر هیچ مشکلی نیست و خزنده های گوگل توانایی پردازش این رو دارند
اما اگر منظورتون اینه یه محتوا رو دوبار ارسال کنید و هر بار به یک دسته اختصاص بدید ، در این حالت خوب نیست و محتوا تکرار میخوره
موفق باشید

3 پسندیده

سلام محمد عزیز

نه این دابل نمیشه ، اگه با یک موضوع اصلی باشه و زیر شاخه بشه مشکلی نیست ، مستر گوگل تو این مورد حداقل باهوش عمل میکنه :grinning:
ببین منظورم اینجوری هست ، فرض میگیریم یک مطلب درباره دانلود نرم افزار فتوشاپ می نویسیم ، میتونیم اینجوری تو موضوعات قرار بدیم

نرم افزار > طراحی بنر
نرم افزار > ویرایش عکس

ولی اگه خیلی ریز بشیم باهات موافقم تو اینکه بالاخره هر مطلب دقیقا در رابطه با یک موضوع مشخص نوشته میشه ، پس موضوع دوم عملا درست نیست. و ناخواسته یه بخشی از سئو خاکستری رو با این عمل انجام میدیم.

ارادت

2 پسندیده

سلام محمد جان :heart_eyes:
درست میگی داداش عزیزم :rose:ولی خب اینطوری از دو طریق به اون مطلب دسترسی داریم
نرم افزار > ویرایش عکس> فتوشاپ
نرم افزار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌> طراحی بنر> فتوشاپ
یعنی از دو آدرس به یک مطلب ارجاع میدیم
درسته توی سایت های ایرانی به وفور استفاده میشه ولی سایت های خارجی اکثرا با تگ برچسب این ها را به هم ارتباط میدن
در کل گوگل توی خیلی از موارد برای زبان های غیر انگلیسی حساسیت کمتر به خرج میده برای همین اکثرا همه کاری میکنن :joy::joy:
قربونت، من بیشتر :kissing_heart:

3 پسندیده

درسته، اصولی این هست که با تگ ارجاع بشه اما این مورد مشکل فنی نداره و طبق استاندارد های سئو غیر اصولی نیست اما پیشنهاد نمی کنم.

فعلا! در آینده هر تغییری ممکنه رخ بده و بهتر هست که وب سایت رو همیشه از ریشه اصولی بالا بیارید تا تغییرات یهویی گوگل موجب ضرر و زیان نشه. این کارا اگر از اول اصولی انجام بشن هیچی نیستن اما اگه غیر اصولی برید جلو و یهو بخواین تغییر ایجاد کنید دودمانتون رو به باد میده.

5 پسندیده

عزیز دلمی :heart:
خدمتت که من کامل باهات موافقم ، دقیقا یک مطلب در دو URl متفاوت هست و عملا دابل صورت میگیره ، اما گوگل رو این مورد مشکلی نداره ، و دقیقا حرف آرتا جان درسته که فعلا اینجوری هست و شاید در آینده خیلی نزدیک خیلی قوانین عوض بشه

قطعا راه و حرف شما درست هست ، من فقط در حال حاضر رو عرض کردم

آقایی

3 پسندیده

فدای تو :heart_eyes::kissing_heart:
نظر شما و آرتا جان کاملاااا درست هست و نظر منم فقط در جهت تکمیل عرایض شما دو بزرگوار بود
تاج سری :crown: :heart:

2 پسندیده