ارسال ایمیل تغییر رمز عبور در هنگام ثبت نام

با سلام وخسته نباشید

من از افزونه Woocamerce User Email Vertification برای تایید ایمیل هنگام ثبت نام استفاده میکنم…

مشکل من اینه که هنگام ارسال تایید ایمیل ووکامرس یه ایمیل دیگر هم با عنوان:

این پیغام تأیید می‌کند که رمز شما در سایت آکادانش تغییر کرده است. اگر رمز خود را تغییر نداده‌اید، خواهشمندیم با مدیر…

ارسال میشه …

ممنون میشم راهنمایی کنید که چه طور میتونم این مشکل رو حل کنم.

با تشکر فراوان

درود

لطفا به هیچ وجه مشخصات ورود در انجمن نزارید. اینجا یه محیط عمومی هست و هر کسی می تونه محتوای اون رو ببینه. اینجا رو با سیستم پشتیبانی اشتباه نگیرید. اطلاعات ارسال شده حذف شد.

4 پسندیده

سلام
بجای این افزونه می تونید از کپچا برای عدم ثبت نام ربات ها استفاده کنید، اگر هم خواستین از افزونه استفاده کنید داخل تنظیماتش را چک کنید باید بخشی برای تغییر این متن باشه، اگر نبود بخش پیکربندی ووکامرس، ایمیل ها را چک کنید.

3 پسندیده

سلام خدا خیرتون بده …
من این پیام رو برای بچه ها سون هاست فرستادم… اونجا به اطلاعات نیاز داشتن… حواسم نبود کپی پیست کردم و برای شما فرستادم…

هر کاری کردم که پیام پاک کنم نشود… رفتم اطلاعات کلا تغییر دادم همون موقع… ممنون کهحواستون بود…

1 پسندیده

ممنون…

مشکل اینه که این ایمیل هر کاری کنم میفرسته … نمیدونم اطلا منبع ایمی تو سایت کجاست چون اصلا ایمیل من طرایح نمیکنم… هرکاری هم که خواستم کنم که تغییرش بدم نشد…

2 پسندیده

افزونه Woocamerce User Email را غیرفعال کنید و تست کنید اگر ایمیل تغییر رمز دریافت نکردین، از همین افزونه اس، نتیجه را بگین تا راهنماییتون کنم.

2 پسندیده

سلام

علاوه بر راهکارهایی که دوستان اشاره کردند، این روش رو هم تست کنید:

1- افزونه User Email Verification for WooCommerce رو فعال نگه‌دارید.
2- کد زیر رو به functions.php قالبتون اضافه کنید و تست کنید:

/* disable notification of changed password */
add_filter( 'send_password_change_email', '__return_false' );
3 پسندیده