از هر کلمه کلیدی برای چند مطلب میشه استفاده کرد؟

سلام

من یکی از کلید واژه های هدفم " آموزش ووشو " است.

اما افزونه یوست سئو وقتی از این کلمه کلیدی برای بیش از یک نوشته استفاده میکنم یکی از آیتماش نارنجی میشه و میگه:

تعداد دفعات استفاده از کلمه کلیدی : شما قبلا از این کلمه کلیدی یک بار استفاده کرده اید . . از یک کلمه کلیدی بیشتر از یک بار استفاده نکنید .

من قصد مانور روی این کلمه کلیدی رو دارم و مطالب زیادی با این کلمه منتشر خواهد شد. راه حل چیه؟ از این کلمه کلیدی کجا باید استفاده شه تا مشکلی ایجاد نکنه و بیشترین ورودی رو داشته باشه؟؟؟

ضمنا lsi یا کلید.اژه مترادف چیه؟ و باید با چه مقداری پر بشه؟؟

موفق باشید…

سلام خدمت شما
استفاده از کلمه کلیدی در مطالب را فقط برای یک بار استفاده کنید. یعنی اگر از کلمه کلیدی “قالب وردپرس” استفاده می‌کنید، آن را فقط در یک مطلب به کار برده و در مطالب بعدی از آن استفاده نکنید. این خود باعث کسب امتیاز منفی خواهد شد.

با استفاده بیش از اندازه کلمات کلیدی در سایر مقالات خود , بیشتر در حال رقابت با مقالات خودتان هستید
استفاده یکبار از کلمات کلیدی ساختار سایت خودتون رو بهبود ببخشید

موتورهای جستجو از جمله گوگل روز به روز هوشمند تر از گذشته می شوند. و قادر به شناسایی مترادف هاست. به طور مثال اگر در موضوع ‘قالب وردپرس’ مقاله می نویسید، بدانید که گوگل قابلیت شناسایی’ پوسته وردپرس’ به عنوان مترادف آن را نیز دارد.

2 پسندیده

ممونم

یه سوال دیگه داشتم:

الان من میخوام یک سری آموزش دنباله دار و جلسه ای در سایتم منتشر کنم که به 15 جلسه میرسه.
آموزش ووشو جلسه 1:
آموزش ووشو جلسه 2:
… 3:

بهترین حالت برای انتخاب کلمات کلیدی این سری آموزش چیست؟برای هر جلسه چه کلید واژه ای استفاده کنم؟ به هم مرتبط باشند یا خیر؟؟؟

1 پسندیده

شما میتونید یه پست بزنید و هر روز اون رو بروزرسانی کنید با یه کلمه کلیدی که دارید و قسمت ها و آموزش ها رو هرروز به همون پست اضافه کنید.

سلام ، بهترین حالت به این صورت هست ، بنده آموزش وردپرس رو میگم چون اصلا با ووشو آشنایی ندارم.
یک مطلب جامع در مورد آموزش وردپرس بنویسید ( منظور مقدمه و پیش زمینه و … ) و در یک جای مناسب در همین صفحه جلسات بعدی رو لینک بدید .

و برای هر درس اینجوری مطلب بنویسید

آموزش وردپرس جلسه 1 - آموزش نصب وردپرس ( کلمه کلیدی “آموزش نصب وردپرس”)
آموزش وردپرس جلسه 2 - آموزش نصب پوسته وردرپرس ( کلمه کلیدی “آموزش نصب پوسته وردپرس”)

و به همین ترتیب تا پایان جلسات ادامه بدید ، هر صفحه و هر مطلب رو به یک موضوع از اون آموزش اختصاص بدید.

موفق باشید

6 پسندیده