استفاده از یک وردپرس در 2 ساب دامنه

سلام، می خواهم یک فروشگاه روی ساب دامنه داشته باشم و یک بخش انجمن روی یک ساب دامنه دیگر
ولی نمیخوام دوبار وردپرس رو نصب کنم

مثلاً ووکامرس فروشگاهی در آدرس shop.example.ir
افزونه Sabai Disscuss در آدرس sp.example.ir

امکان پذیر نیست
باید برای هر ساب دامنه وردپرس مجزا نصب کنید

2 پسندیده

سلام علی عزیز،

با برنامه نویسی و دست بردن به کد ها می تونید همچنین چیزی بسازید. اما همونطور که @Hosein گفت، امکانش وجود نداره. نمی دونم دقیقا هدفتون از این کار چیه اما همیشه بهتر هست که برای هر ساب دامنه یه وردپرس جدا نصب کنید و اگر وب سایت شلوغی دارید ترجیحا برای هر ساب دامنه هاست جداگانه تهیه کنید تا فشار کمتری روی هاست اصلی باشه.

شاید اگر هدف اصلیتون رو توضیح بدین که چطور این روش می تونه بهتون کمک کنه، بتونیم اطلاعات بیشتری در اختیارتون قرار بدیم.

موفق باشید

4 پسندیده

سلام، ممنون از پاسختون، هدفم اینه که بخش انجمن سایت رو راه بندازم، الان سایت مربوط به آگهی موتورهای نو و کارکرده هست، فروشگاه در زیر دامنه shop.motoria.ir با وردپرس قرار گرفته است. حال می خواهم انجمن هم با استفاده از وردپرس بزنم، افزونه sabai disscuss رو نصب کردم ولی در داخل زیر دامنه shop.motoria.ir/forum قرار گرفته می خوام در زیر دامنه forum.motoria.ir قرار بگیره

با تشکر

درود

چرا از قابلیت Multisite وردپرس استفاده نمیکنید؟
شما میتونین با ایجاد وردپرس شبکه‌ای، بدون نیاز به نصب چندباره‌ی وردپرس مجزا (Standalone)، روی ساب دامنه ها و ساب دایرکتوریها، وردپرس مجزا داشته باشین و در منابع صرفه جویی کنین.

پیشنهاد میکنم در گوگل وردپرس شبکه ای رو جستجو کنید تا از مزایاش و نحوه راه اندازیش مطلع بشین.

قطعا پیشنهادات @arta و @Hosein عزیز هم میتونه در این مسیر کمک کننده باشه.

3 پسندیده