اسکریپت یا افزونه سیستم مشاوره

سلام
میخوام یه سیستم راه بندارم که مشتری بیاد درخواست مشاوره بده و مبلغ با توجه به پارامتر های انتخابی خودش واریز کنه بعد وارد یه محیط چت کردن با مشاور بشه.

برای همچین چیزی اسکریپت آماده یا افزونه سراغ ندارید ؟ حتما باید اختصاصی کد بزنم ؟

عرض سلام
چنین سیستمی که می فرمایید من ندیدم اگر شما سایتی با چنین مشخصاتی در نظر دارین آدرسش را بدین تا بررسی بشه و نظر بدیم
ولی چندتا راه به نظر من میرسه
اولیش استفاده از افزونه گراویتی فرم و افزونه تیکت در وردپرس هست( افزونه گراویتی فرم برای ایجاد فرم مشاوره با فیلدهای مختلف و تعیین قیمت براساس اون فیلدها و افزونه تیکت برای اراپه مشاوره بعد از پرداخت حق مشاوره)
با ووکامرس هم میشه چنین سیستمی راه انداخت
مورد بعدی اسکریپت پشتیبانی kerio هست
سیستم پشتیبانی و ارسال تیکت پاترونیک هم به نظرم خوبه برای این کار
افزونه خرید حق عضویت vip هم برای خرید حق مشاوره مناسب هست
و در نهایت سیستم های چت آنلاین هست, البته افزونه های چت آنلاین هم وجود داره که میشه براساس نیازتون شخصی سازی بشه

1 پسندیده

درود

امکاناتی که فرمودید بسیار ابتدایی هست و حتی با ووکامرس هم می تونید راه اندازی کنید. مگر اینکه امکاناتی که بصورت آنلاین ارایه میدین اختصاصی هست.

چه نوع مشاوره ای ارایه میدین؟ تلفنی، حضوری، ایمیل یا از طریق اکانت کاربر در وب سایت؟

2 پسندیده

به چه صورت ؟

به صورت چت در وبسایت یعنی پس از پرداخت محیط چت برای مشاوره ایجاد میشه

جواب بنده به شما این بود که شدنی است و برای همچنین سیستمی نیاز به سیستم اختصاصی ندارید. برای راه اندازی آن با یک توسعه دهنده تماس بگیرید. اگر به دنبال یک توسعه دهنده هستید می تونید تو پونیشا پروژه خودتون رو مطرح کنید یا در انجمن سون هاست بخش فریلنسر (#programming-development:hire-a-freelancer) درخواست خودتون رو ثبت کنید.

2 پسندیده

سلام
1- یه سایت وردپرس بزن !
2- افزونه ووکامرس رو نصب کن
3- افزونه ممبرشیپ نصب کن و پلن های عضویت متفاوت نصب کن
4- افزونه تیکت نصب کن
5- ثبت تیکت رو به اعضا ویژه محدود کن

ارزون ترین حالت براتون اینه
اگر در این حد پاسخ گو نیازتون خواهد بود و خواستید میتونید پیام بدید من کمکتون کنم

1 پسندیده