افت رتبه در یک هفته گذشته داشتید؟

سلام دوستان عزیزم
تو یک هفته گذشته کاهش رتبه شدید در گوگل داشتید؟ رو یک کلمه کلیدی خاص یا صفحات سایت؟
به غیر از یکی دو مورد وبلاگ خارجی که این مورد رو اشاره کردن چیز دیگه ای دستگیرم نشده ، اما طبق بررسی هایی که داشتم قطعا یک آپدیتی صورت گرفته و نتایج عجیبی دیده میشه

اگه موردی داشتید ممنون میشم به اشتراک بزارید ببینیم بازهم درگیر باگ های گوگل هستیم و یا نه آپدیتش مورد خاصی رو مد نظر قرار داده.

1 پسندیده

سلام محمدجان
داخل وب کنسول خطایی نداری؟ مثلا خطای سایت مپ یا…؟

2 پسندیده

سلام محمد جان
نه هیچ اتفاق خاصی نیفتاده ، تمام موارد رو چک کردم ، حتی بک لینک ها ، خبری نه از اسپم هست نه اتفاق خاصی ، حتی تو این چند وقت گذشته کار خاصی هم روی سایت نشده که بخواد انقدر تاثیر بزاره ، سرچی که دشاتم ، چندین سایت دیگه هم تو یک هفته گذشته این اتفاق براشون افتاده ،و چند تا کلمه کلیدی رو بررسی کردم ، جایگاه ها تو این کلمات که دنبال میکردم همیشه ، رو اونا هم تغییرات صورت گرفته. رو این حساب مطمئنم فقط سایت من نیست . هنوزم دارم بررسی میکنم اما چیزی دستگیرم نشده ، فعلا منتظرم ببینم خبری چیزی اعلام میشه و همچنین ببینیم طی چند روز آینده اتفاقی رو جایگاه میفته یا نه

مخلصیم :heart:

2 پسندیده

درود
من چند وقت پیش از آرتا عزیز شنیدم حکایت تغییرات الگوریتم های گوگل رو…
ببینید ایراد از شما نیست فقط باید طبق روال جدید گوگل خودتون رو آماده کنید
البته برای خیلی ها بد نشد الگوریتم جدید مثلا من ورودی گوگل اگه 5k داشتم قبلا الان با یه فشار عجیبی رفته بالا و شده 15 الی 20k ، بینگ هم همینطور حالا بینگ که خیلی بیشتر از اینم داره میفرسته طفلک
فقط خودتون رو آمده تغییرات کنید صحبت های مدیران گوگل و مایکروسافت رو دنبال کنید ، آرتا عزیز هم میتونه کمک کنه بهتون ، البته میدونیم چقدر سرش شلوغه واقعا
موفق باشی

3 پسندیده

سلام ندا خانم
درسته اون الگوریتم فلوریدا 2 در ماه مارس برای سایت هایی که محتوای با کیفیت داشتند بسیار عالی بوده چون دقیقا دست گذاشته روی محتوای با کیفیت و بحث Lsi Keywords ، اما چیزی که من دارم میبینم تو این چند روز نمیتونه دنباله رو اون الگوریتم یا آپدیت باشه ، بیشتر شبیه یک باگ میمونه ، سایت های اسپم و کاملا بی کیفیت به بالای رتبه ها اومدن و سایت های با کیفیت رتبه های خودشون رو از دست دادند ، البته این مورد همگانی نیست و تو چندین مبحث مشاهده کردم.
فعلا که خبری نیست جز یکی دو مطلب در وبلاگ های سئو خارجی که اونم هنوز دلیل این مورد رو نتونستن پیدا کنن و در حد گزارش بوده . و گویا باید منتظر بمونیم تا ببینیم چی تغییر کرده که ما هم دست به کار بشیم.

همچنین / ارادتمندم

2 پسندیده

پس احتمالا همون طوری که خانم ندا عزیز گفت باید برای آپدیت الگوریتم جدید گوگل باشه
البته یه مقاله چند ساعت پیش منتشر شد که فکر میکنم بی ارتباط با این مشکل نباشه

قربونت :heart::rose:

3 پسندیده

دقیقا منم مشکل شمارو دارم کاهش شدید رتبه گوگل رو دارم .

همه چیزم چک کردم مشکلی ندارن

2 پسندیده

پیگیر این موضوع هستم
موردی باشه حتما همینجا اطلاع رسانی میکنم

4 پسندیده

سلام، من حدود ۴ تا سایت رو پشتیبانی میکنم، همشون همین داستان رو دارند و توی ۲ هفته اخیر افت رتبه داشتند

سلام
متاسفانه این اتفاق افتاده و تو برخی انجمن ها و کامنت های خارجی به خوبی دیده میشه از افت رتبه و کاهش بازدید طی بیست روز گذشته
هنوز کسی دلیل این موضوع رو نمی دونه و هیچ چیز مشخصی وجود نداره ،نه خطایی ، نه اطلاع رسانی ، نه باگی ، نه آپدیتی ، اما چیزی که من دارم میبینم بسیار وحشتناک هست ، تو کلمات کلیدی که افت رو داشتم ، بعضی از رقبای من هم با من دارن افت میکنند ، و کسانی افت داشتند که با سئو سفید پیش میرن و نهایت کمی خاکستری ، در عوض من تو رتبه های بالا رقبایی رو میبینم که کاملا اسپم هستند ، یعنی هرچیزی که میتونه اسپم باشه کاملا دیده میشه ، مثلا : استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی ، استفاده بیش از حد هدینگ ، متن های پنهان (بیشتر از 1600 کلمه که تمام اسپم هست و حتی جمله بندی نشده)، لینک سازی فوق اسپم و …

چیزی که مشخصه : گوگل چند ماهی هست داره اشتباه میزنه :neutral_face::joy:

4 پسندیده

سلام
این مشکل برای من هم به وجود اومده بود
چند وقت پیش یه مطلبی رو می خوندم
مثل این که توییت کرده بودن که یه باگی به وجود اومده
چند روز بعد هم اعلام رفع باگ کردن
الان مشکل ما هم حل شده

3 پسندیده

قسم روباه رو باور کنیم یا دم خروس رو :lying_face:

چیزی که گوگل میگه :
2019-05-17_162403

چیزی که دقیقا ما تو همون روزها میبینیم

2019-05-17_162339

من دست به کار شدم و دارم بصورت کاملا ریز به ریز همه چی رو چک میکنم و شروع به تغییرات زدم که یکم با گوگل بازی کنیم ببینیم چه اتفاقی افتاده که ریزش رتبه اونم با این شدت صورت گرفته ، حتما موردی باشه خدمت دوستان عرض میکنم

6 پسندیده